Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zweden
  4. Nasdaq Stockholm
  5. AcadeMedia AB (publ)
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    ACAD   SE0007897079

ACADEMEDIA AB (PUBL)

(ACAD)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe Europe  -  14:20 05-10-2022
48.63 SEK   -1.76%
04/10AcadeMedia begint gesprekken over overname Duitse onderwijsactiviteiten
MT
21/09Corem Property haalt drie huurcontracten binnen in Zweden
MT
30/08AcadeMedia zoekt bout-op overnames
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq Stockholm - 05/10 13:56:51
29/09/2022 30/09/2022 03/10/2022 04/10/2022 05/10/2022 Datum
47.1(c) 48.3(c) 49.26(c) 49.5(c) 48.7 Koers
-0.88% +2.55% +1.99% +0.49% -1.62% Variatie
316 775 146 474 123 308 387 060 45 417 Volume
47.52 46.96 47.34 49.26 49.5 Opening
47.78 48.76 49.5 50.9 49.5 Hoger
46.3 46.96 47.34 49.08 48.56 Lager
Prestaties
1 dag -1.76%
5 dagen -1.00%
1 week 2.48%
Lopende maand 0.83%
1 maand 5.69%
3 maanden 10.58%
6 maanden -11.37%
Lopend jaar -12.25%
1 jaar -19.10%
3 jaren 7.86%
5 jaren -26.21%
Volumes Nasdaq Stockholm
Dagvolume 45 417
Geschat dagvolume 75 625
Gem. dagvolume (20 daags) 308 166
Dagvolumeratio 0.25
Gem. dagvolume (20 daags) SEK 15 007 689.07
Gem. dagvolume (20 daags) USD 1 383 393.77
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 16 328 220
Recordvolume 2 14 573 960
Recordvolume 3 12 800 980
Basisgegevens
Aantal aandelen 105 587 477
Marktkapitalisatie SEK 5 226 580 112
Marktkapitalisatie USD 481 313 207
Percentage vrij verhandelbaar 78.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen SEK 4 043 991 313
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 372 771 075
KoersuitschietersKoers 
1 week 46.30
50.90
1 maand 44.90
58.15
Lopend jaar 42.52
60.70
1 jaar 42.52
62.40
3 jaren 38.65
94.00
5 jaren 38.50
94.00
10 jaren 38.50
94.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 48.34
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 49.75
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 49.07
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 48.03
Price spread / (MMA5) -0.75%
Price spread / (MMA20) 2.16%
Price spread / (MMA50) 0.77%
Price spread / (MMA100) -1.37%
RSI 9 dagen 49.24
RSI 14 dagen 49.90
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ACADEMEDIA AB (PUBL)-1.62%-1.00%-12.25%-19.10%7.86%481
NEW ORIENTAL EDUCATION & TECHNOLOGY GROUP INC.4.43%8.51%24.48%34.05%-77.08%4 442
KOOLEARN TECHNOLOGY HOLDING LIMITED3.34%10.03%542.72%713.40%167.72%4 205
TAL EDUCATION GROUP8.30%9.41%36.13%24.71%-85.81%3 471
GRAND CANYON EDUCATION, INC.2.77%2.86%-1.38%-2.39%-15.95%2 661
STRIDE, INC.6.09%1.13%31.23%21.60%66.63%1 821
LAUREATE EDUCATION, INC.4.36%9.88%-10.05%-38.28%-32.41%1 813
ADTALEM GLOBAL EDUCATION INC.3.77%2.97%27.71%-1.31%2.69%1 706
STRATEGIC EDUCATION, INC.1.88%1.84%8.96%-13.58%-52.87%1 537
BENESSE HOLDINGS, INC.-1.13%3.02%-3.05%-13.16%-22.59%1 479
HUMANSOFT HOLDING COMPANY K.S.C.P.1.07%-0.90%2.36%0.15%5.94%1 297
PROEDUCA ALTUS, S.A.-1.69%0.00%-2.51%2.94%133.33%801
PERDOCEO EDUCATION CORPORATION2.23%3.74%-10.37%-4.62%-33.04%714
CHENGDU B-RAY MEDIA CO.,LTD.1.63%-1.36%-41.94%22.13%22.82%670
MEGASTUDYEDU CO. LTD5.30%4.14%-8.37%4.72%133.38%627
ADVTECH LIMITED2.12%2.81%4.10%17.61%57.08%574
 Gemiddelde2.96%3.87%40.00%51.20%17.99%
 Gewogen gemiddelde per kap.3.73%5.66%92.39%114.47%7.10%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
04-10-202249.2650.9049.0849.50387 060
03-10-202247.3449.5047.3449.26123 308
30-09-202246.9648.7646.9648.30146 474
29-09-202247.5247.7846.3047.10316 775
28-09-202249.0649.8246.9047.52242 720
27-09-202250.0050.2049.4250.00185 786
26-09-202250.2550.4049.2250.00160 955
Dagelijkse grafiek ACADEMEDIA AB (PUBL)
Duur : Periode :
AcadeMedia AB (publ) : Grafische technische analyse AcadeMedia AB (publ) | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -10.81%
2021 -34.71%
2020 54.26%
2019 40.20%
2018 -39.31%
2017 29.50%
2016 -15.25%