|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,730 EUR | 0,00% |
|
0,00% | +14,77% |
| 18/09 | Actia Group klimt na halfjaarcijfers, TP ICAP verhoogt advies naar kopen | |
| 18/09 | Actia Group ziet nettoresultaat in eerste halfjaar bijna omslaan naar evenwicht |
| Marktkapitalisatie | 74,91 mln. 83,91 mln. 68,74 mln. 62,53 mln. 117 mln. 7,94 mld. 120 mln. 821 mln. 331 mln. 4,19 mld. 315 mln. 308 mln. 13,24 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,66x | k/w-verhouding 2027 * | 5,74x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 216 mln. 242 mln. 198 mln. 180 mln. 338 mln. 22,88 mld. 344 mln. 2,37 mld. 953 mln. 12,08 mld. 907 mln. 888 mln. 38,15 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,39x | EV/omzet 2027 * | 0,36x |
| Vrij verhandelbaar |
20,97% | Dividendrendement 2026 * |
3,22% | Dividendrendement 2027 * | 4,83% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALATI | Real Time | |
Börse Stuttgart
| AG9 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| AG9 | Vertraagde tijd |
| 1 maand | -3,87% | ||
| 3 maanden | -4,60% | ||
| 6 maanden | -1,32% | ||
| Lopend jaar | +14,77% |
| 1 week | 3,73 | 3,84 | |
| 1 maand | 3,61 | 4,1 | |
| Lopend jaar | 2,79 | 4,51 | |
| 1 jaar | 2,79 | 4,51 | |
| 3 jaar | 2,37 | 4,51 | |
| 5 jaar | 2,37 | 5,2 | |
| 10 jaar | 1,74 | 9,73 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Corporate Officer/Principal | 57 | 30-10-2020 | |
| Corporate Officer/Principal | 63 | 12-11-2002 | |
| Financieel Directeur/CFO | 56 | 01-01-2003 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 56 | 30-10-2020 | |
Pierre Calmels
CHM | Voorzitter | 89 | 27-05-2020 |
| Directeur/Bestuurslid | 66 | 30-04-2004 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/02/25 | LP 2C SA
| Koop | Onderneming | 100.000 | 0,4975% | |
| 17/02/21 | Verkoop | Bestuurder | 11.502 | 0,0572% | ||
| 17/02/21 | Verkoop | Oprichter | 11.502 | 0,0572% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | 0,00% | +14,77% | -1,32% | 83,65 mln. | ||
| +0,10% | -3,25% | +14,38% | +129,58% | 68,84 mld. | ||
| -6,05% | -9,25% | +17,73% | +311,38% | 35,06 mld. | ||
| -0,11% | +0,62% | -13,93% | -21,17% | 29,65 mld. | ||
| +1,19% | -3,25% | +48,29% | +98,00% | 26,14 mld. | ||
| +4,79% | +6,54% | +10,76% | +64,71% | 22,15 mld. | ||
| +0,02% | +1,60% | -20,74% | +44,59% | 20,03 mld. | ||
| +1,41% | +5,13% | +50,69% | +159,00% | 17,36 mld. | ||
| +2,99% | +2,32% | +38,20% | +36,96% | 16,92 mld. | ||
| +3,07% | +1,29% | -2,12% | -3,24% | 16,67 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,74% | -0,27% | +15,80% | +81,85% | 25,29 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,22% | -1,11% | +14,93% | +108,46% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 550 mln. 616 mln. 505 mln. 459 mln. 861 mln. 58,31 mld. 878 mln. 6,03 mld. 2,43 mld. 30,78 mld. 2,31 mld. 2,26 mld. 97,21 mld. | 586 mln. 657 mln. 538 mln. 489 mln. 918 mln. 62,18 mld. 936 mln. 6,43 mld. 2,59 mld. 32,82 mld. 2,47 mld. 2,41 mld. 104 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 8,6 mln. 9,63 mln. 7,89 mln. 7,18 mln. 13,46 mln. 912 mln. 13,73 mln. 94,26 mln. 38 mln. 481 mln. 36,15 mln. 35,38 mln. 1,52 mld. | 13 mln. 14,56 mln. 11,93 mln. 10,85 mln. 20,35 mln. 1,38 mld. 20,75 mln. 142 mln. 57,44 mln. 728 mln. 54,65 mln. 53,48 mln. 2,3 mld. |
| Nettoschuld | 141 mln. 158 mln. 129 mln. 118 mln. 221 mln. 14,94 mld. 225 mln. 1,54 mld. 623 mln. 7,89 mld. 592 mln. 580 mln. 24,91 mld. | 138 mln. 154 mln. 126 mln. 115 mln. 216 mln. 14,61 mld. 220 mln. 1,51 mld. 609 mln. 7,71 mld. 579 mln. 567 mln. 24,36 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-11-26 | € 3,730 | 0,00% | 547 |
| 30-10-26 | € 3,730 | -0,80% | 1.617 |
| 29-10-26 | € 3,760 | -1,57% | 645 |
| 28-10-26 | € 3,820 | +2,41% | 545 |
| 27-10-26 | € 3,730 | -1,58% | 1.408 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















