|
Real Time
Euronext Bruxelles
09:08:57 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 62,65 EUR | -0,56% |
|
+2,79% | -7,19% |
| 06:19 | Moody's kent Aedifica voor het eerst een rating toe na overname van Cofinimmo | MT |
| 11/10 | Bel20 zakt onder 5.500 punten na koersval Argenx | AM |
| Marktkapitalisatie | 5,26 mld. 5,89 mld. 4,89 mld. 4,45 mld. 8,36 mld. 558 mld. 8,51 mld. 58,71 mld. 22,97 mld. 291 mld. 22,11 mld. 21,64 mld. 932 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
7,47x | k/w-verhouding 2027 * | 9,98x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 10,36 mld. 11,61 mld. 9,63 mld. 8,76 mld. 16,48 mld. 1.099 mld. 16,78 mld. 116 mld. 45,26 mld. 574 mld. 43,56 mld. 42,64 mld. 1.836 mld. | EV/omzet 2026 * |
15,3x | EV/omzet 2027 * | 13,5x |
| Vrij verhandelbaar |
98,63% | Dividendrendement 2026 * |
6,64% | Dividendrendement 2027 * | 6,84% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Bruxelles
| AED | Real Time | |
CBOE
| AED | Real Time | |
Tradegate
| AOO | Real Time | |
OTC Markets
| AEDFF | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0DKX | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| AOO | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| AOO | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0DKX | Real Time | |
Boerse Muenchen
| AOO | Real Time | |
Wiener Boerse
| AED | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Aedifica
| 1 dag | -0,56% | ||
| 1 week | +2,79% | ||
| Lopende maand | -1,80% | ||
| 1 maand | -5,15% | ||
| 3 maanden | -10,31% | ||
| 6 maanden | -16,08% | ||
| Lopend jaar | -7,19% |
| 1 week | 61 | 63,55 | |
| 1 maand | 60,35 | 66,5 | |
| Lopend jaar | 60,35 | 80,05 | |
| 1 jaar | 60,35 | 80,05 | |
| 3 jaar | 47,5 | 80,05 | |
| 5 jaar | 47,5 | 120,3 | |
| 10 jaar | 47,5 | 139,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stefaan Gielens
CEO | Algemeen Directeur | 61 | 24-11-2009 |
Ingrid Daerden
DFI | Financieel Directeur/CFO | 52 | 01-09-2018 |
Raoul Thomassen
COO | Operationeel Directeur | - | 01-03-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stefaan Gielens
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 01-01-2006 |
| Directeur/Bestuurslid | 62 | 23-10-2015 | |
Serge Wibaut
CHM | Voorzitter | 69 | 23-10-2015 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/03/26 | Koop | Bestuurder | 286 | 0,0006% | ||
| 13/03/26 | Koop | 319 | 0,0007% | |||
| 13/03/26 | Koop | Directeur juridische afdeling | 1.303 | 0,0027% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,56% | +2,79% | +1,38% | +25,05% | 5,89 mld. | ||
| +1,06% | +5,20% | +36,14% | +175,55% | 169 mld. | ||
| +0,04% | -1,47% | +21,16% | +34,15% | 98,3 mld. | ||
| +1,09% | +8,77% | -4,56% | +8,62% | 84,51 mld. | ||
| +1,38% | -0,91% | -0,42% | +42,31% | 64,73 mld. | ||
| +2,28% | +3,44% | -1,88% | +8,53% | 55,18 mld. | ||
| +0,65% | +3,79% | +23,18% | +95,39% | 43,53 mld. | ||
| +0,78% | +16,13% | -18,42% | -15,38% | 34,04 mld. | ||
| +1,64% | -0,26% | +6,54% | +86,87% | 33,55 mld. | ||
| +2,69% | +3,43% | -7,71% | +16,62% | 29,09 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,10% | +4,11% | +5,54% | +47,77% | 61,79 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,09% | +3,85% | +13,05% | +71,46% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 677 mln. 759 mln. 629 mln. 573 mln. 1,08 mld. 71,87 mld. 1,1 mld. 7,56 mld. 2,96 mld. 37,5 mld. 2,85 mld. 2,79 mld. 120 mld. | 756 mln. 847 mln. 703 mln. 639 mln. 1,2 mld. 80,22 mld. 1,22 mld. 8,44 mld. 3,3 mld. 41,85 mld. 3,18 mld. 3,11 mld. 134 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 693 mln. 777 mln. 644 mln. 586 mln. 1,1 mld. 73,58 mld. 1,12 mld. 7,74 mld. 3,03 mld. 38,39 mld. 2,92 mld. 2,85 mld. 123 mld. | 603 mln. 675 mln. 560 mln. 509 mln. 958 mln. 63,94 mld. 976 mln. 6,73 mld. 2,63 mld. 33,36 mld. 2,53 mld. 2,48 mld. 107 mld. |
| Nettoschuld | 5,1 mld. 5,72 mld. 4,74 mld. 4,31 mld. 8,12 mld. 541 mld. 8,26 mld. 56,97 mld. 22,29 mld. 283 mld. 21,45 mld. 21 mld. 904 mld. | 4,98 mld. 5,58 mld. 4,63 mld. 4,21 mld. 7,93 mld. 529 mld. 8,07 mld. 55,65 mld. 21,77 mld. 276 mld. 20,96 mld. 20,51 mld. 883 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 62,65 | -0,56% | 4.106 |
| 15-10-26 | € 63,00 | +1,45% | 154.296 |
| 14-10-26 | € 62,10 | +0,16% | 126.786 |
| 13-10-26 | € 62,00 | +1,39% | 91.324 |
| 12-10-26 | € 61,15 | +0,33% | 221.513 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















