Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

AGILE GROWTH CORP.

(AGGR)
Vertraagde tijd Nasdaq  -  16:46 02-12-2022
10.02 USD   -0.05%
09/11Agile Growth Corp. Rapporteert resultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
09/08Agile Growth Corp. Rapporteert Winstresultaten voor het Tweede Kwartaal en de Zes Maanden Geëindigd op 30 Juni, 2022
CI
12/05Agile Growth Corp. Rapporteert Winstresultaten voor het Eerste Kwartaal Geëindigd op 31 Maart, 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 02/12 16:46:42
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
10.0101(c) 10.01(c) 10.02(c) 10.025(c) 10.02(c) Koers
% 0.00% +0.10% +0.05% -0.05% Variatie
4 700 58 453 316 277 4 712 100 Volume
10.0124 10.015 10.015 10.025 10.02 Opening
10.0124 10.015 10.03 10.025 10.02 Hoger
10.01 10.01 10.01 10.02 10.02 Lager
Prestaties
1 dag -0.05%
5 dagen 0.00%
1 week 0.10%
Lopende maand 0.00%
1 maand 0.50%
3 maanden 1.52%
6 maanden 2.19%
Lopend jaar 3.09%
1 jaar 2.56%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 100
Geschat dagvolume 100
Gem. dagvolume (20 daags) 34 520
Dagvolumeratio 0.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 345 887.90
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 988 153
Recordvolume 2 968 400
Recordvolume 3 731 390
Basisgegevens
Aantal aandelen 31 000 000
Marktkapitalisatie USD 310 775 000
Percentage vrij verhandelbaar 80.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 310 620 000
KoersuitschietersKoers 
1 week 10.01
10.03
1 maand 9.97
10.03
Lopend jaar 9.27
10.03
1 jaar 9.27
10.03
3 jaren 0.00
10.03
5 jaren 0.00
10.03
10 jaren 0.00
10.03
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 10.02
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 7.50
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 7.77
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 8.31
Price spread / (MMA5) -0.03%
Price spread / (MMA20) -25.16%
Price spread / (MMA50) -22.50%
Price spread / (MMA100) -17.02%
RSI 9 dagen 53.62
RSI 14 dagen 52.51
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
AGILE GROWTH CORP.-0.05%0.00%3.09%2.56%--.--%388
RUMBLE INC.-1.13%-4.05%-19.11%-26.39%--.--%2 445
KKR ACQUISITION HOLDINGS I CORP.0.00%0.20%3.29%2.24%--.--%1 735
CHURCHILL CAPITAL CORP VII0.00%0.20%1.42%1.84%--.--%1 720
JAWS MUSTANG ACQUISITION CORPORATION0.00%0.20%3.03%2.50%--.--%1 300
GRANITE RIDGE RESOURCES, INC3.40%5.84%-3.87%-3.97%--.--%1 257
ARES ACQUISITION CORPORATION0.10%0.30%3.08%2.55%--.--%1 255
NAAS TECHNOLOGY INC.3.02%-1.27%--.--%--.--%--.--%1 167
FTAC HERA ACQUISITION CORP.0.00%0.30%2.76%2.76%--.--%1 093
COMPUTE HEALTH ACQUISITION CORP.0.00%-0.20%2.88%2.35%--.--%1 079
CONX CORP.0.10%-0.20%2.04%1.93%--.--%940
SCREAMING EAGLE ACQUISITION CORP.0.00%0.00%--.--%--.--%--.--%925
PONTEM CORPORATION0.20%0.20%2.65%2.76%--.--%868
LONGVIEW ACQUISITION CORP. II0.00%0.30%2.13%1.52%--.--%867
APOLLO STRATEGIC GROWTH CAPITAL II0.00%0.25%2.45%2.45%--.--%864
DIGITAL WORLD ACQUISITION CORP.2.06%-7.87%-55.61%-49.23%--.--%850
 Gemiddelde0.52%-0.39%-4.07%-4.36%--.--%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.39%-0.48%-4.22%-5.20%--.--%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-202210.02010.02010.02010.020100
01-12-202210.02510.02510.02010.0254 712
30-11-202210.01510.03010.01010.020316 277
29-11-202210.01510.01510.01010.01058 453
28-11-202210.01210.01210.01010.0104 700
23-11-202210.00510.01510.00510.01017 069
22-11-202210.00010.00510.00010.00029 253
Dagelijkse grafiek AGILE GROWTH CORP.
Duur : Periode :
Agile Growth Corp. : Grafische technische analyse Agile Growth Corp. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 3.09%
2021 inf%