|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:25:05 13-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 942,25 INR | +2,65% |
|
+34,67% | +40,51% |
| Marktkapitalisatie | 11,65 mld. 122 mln. 109 mln. 102 mln. 92,27 mln. 174 mln. 175 mln. 1,22 mld. 477 mln. 6,03 mld. 459 mln. 449 mln. 19,37 mld. | k/w-verhouding 2025 |
28,2x | k/w-verhouding 2026 | 22,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 11,27 mld. 118 mln. 106 mln. 98,42 mln. 89,24 mln. 168 mln. 169 mln. 1,18 mld. 462 mln. 5,84 mld. 444 mln. 434 mln. 18,73 mld. | EV/omzet 2025 |
5,95x | EV/omzet 2026 | 1,97x |
| Vrij verhandelbaar |
28,65% | Dividendrendement 2025 |
0,15% | Dividendrendement 2026 | 0,36% |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| AMAL | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| AMAL | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +2,65% | ||
| 1 week | +34,67% | ||
| Lopende maand | +36,63% | ||
| 1 maand | +27,25% | ||
| 3 maanden | +53,27% | ||
| 6 maanden | +75,60% | ||
| Lopend jaar | +40,51% |
| 1 week | 748,15 | 1.082,85 | |
| 1 maand | 640 | 1.082,85 | |
| Lopend jaar | 408,2 | 1.082,85 | |
| 1 jaar | 408,2 | 1.082,85 | |
| 3 jaar | 295,5 | 1.148 | |
| 5 jaar | 170,35 | 1.148 | |
| 10 jaar | 46 | 1.148 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rajeev Kumar
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 24-03-2017 |
Yogesh Vyas
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 14-01-2018 |
| Compliance Officer | - | 01-08-2015 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 67 | 21-01-2010 | |
| Voorzitter | 66 | 01-08-2010 | |
Rajeev Kumar
BRD | Directeur/Bestuurslid | 54 | 24-03-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/11/24 | Koop | Algemeen directeur | 8.610 | 0,0696% | ||
| 16/09/24 | Koop | 1.000 | 0,0081% | |||
| 16/09/24 | Koop | 1.000 | 0,0081% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,65% | +34,67% | -3,99% | +183,13% | 119 mln. | ||
| +0,98% | +2,02% | +8,44% | +30,29% | 225 mld. | ||
| +0,18% | -1,03% | +9,61% | +25,01% | 120 mld. | ||
| +1,21% | +1,77% | -2,62% | +30,12% | 77,28 mld. | ||
| +5,28% | +11,54% | +648,83% | +371,20% | 75,2 mld. | ||
| +1,79% | +3,40% | +12,40% | +1,11% | 63,21 mld. | ||
| -0,83% | -3,57% | -25,34% | -43,42% | 36,5 mld. | ||
| -3,61% | -3,19% | -1,52% | -23,52% | 32,36 mld. | ||
| -0,93% | -0,45% | +22,72% | +59,37% | 24,52 mld. | ||
| +1,93% | +0,42% | +1,53% | -24,79% | 23,39 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,86% | +3,39% | +67,01% | +60,85% | 67,72 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,06% | +0,95% | +76,85% | +57,10% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,35 mld. 14,2 mln. 12,68 mln. 11,82 mln. 10,72 mln. 20,2 mln. 20,35 mln. 141 mln. 55,44 mln. 701 mln. 53,34 mln. 52,16 mln. 2,25 mld. | 2,4 mld. 25,15 mln. 22,46 mln. 20,93 mln. 18,98 mln. 35,77 mln. 36,04 mln. 250 mln. 98,19 mln. 1,24 mld. 94,45 mln. 92,37 mln. 3,98 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 293 mln. 3,07 mln. 2,74 mln. 2,56 mln. 2,32 mln. 4,37 mln. 4,4 mln. 30,59 mln. 12 mln. 152 mln. 11,55 mln. 11,29 mln. 487 mln. | 224 mln. 2,35 mln. 2,1 mln. 1,96 mln. 1,77 mln. 3,34 mln. 3,37 mln. 23,38 mln. 9,17 mln. 116 mln. 8,82 mln. 8,63 mln. 372 mln. |
| Nettoschuld | -226 mln. -2,38 mln. -2,12 mln. -1,98 mln. -1,79 mln. -3,38 mln. -3,4 mln. -23,65 mln. -9,28 mln. -117 mln. -8,92 mln. -8,73 mln. -376 mln. | -382 mln. -4,01 mln. -3,58 mln. -3,34 mln. -3,03 mln. -5,71 mln. -5,75 mln. -39,92 mln. -15,66 mln. -198 mln. -15,07 mln. -14,73 mln. -635 mln. |
Werknemers
81
Sector
Chemische grondstoffen
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 13-10-26 | ₹ 942,25 | +2,65% | 92.960 |
| 12-10-26 | ₹ 917,90 | +19,99% | 44.524 |
| 09-10-26 | ₹ 764,95 | -1,28% | 4.159 |
| 08-10-26 | ₹ 774,85 | -2,83% | 5.462 |
| 07-10-26 | ₹ 797,45 | +5,55% | 22.144 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















