|
Beurs gesloten -
Swiss Exchange
17:31:48 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 18,09 CHF | +6,29% |
|
-0,39% | +130,45% |
| 06/08 | Washington hertekent de optische markt | |
| 04/08 | Ams-OSRAM AG geeft winstverwachting af voor het derde kwartaal van 2026; bevestigt prognose voor het volledige jaar 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 1,91 mld. 2,22 mld. 1,8 mld. 1,64 mld. 3,08 mld. 210 mld. 3,09 mld. 21,28 mld. 8,26 mld. 108 mld. 8,35 mld. 8,17 mld. 347 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-6,71x | k/w-verhouding 2027 * | -13,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,39 mld. 3,95 mld. 3,19 mld. 2,92 mld. 5,46 mld. 372 mld. 5,47 mld. 37,74 mld. 14,65 mld. 191 mld. 14,81 mld. 14,49 mld. 616 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,05x | EV/omzet 2027 * | 0,96x |
| Vrij verhandelbaar |
93,91% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Swiss Exchange
| AMS | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0QWC | Real Time | |
Tradegate
| DQW | Real Time | |
Wiener Boerse
| AMS2 | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| DQW | Real Time | |
London S.E.
| 0QWC | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| AUKUF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| DQW | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| DQW | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1AMSO | Slotkoers |
Recentste transcriptie : ams-OSRAM AG
| 1 dag | +6,29% | ||
| 1 week | -0,39% | ||
| Lopende maand | -0,88% | ||
| 1 maand | -2,43% | ||
| 3 maanden | +4,99% | ||
| 6 maanden | +124,30% | ||
| Lopend jaar | +130,45% |
| 1 week | 16,86 | 18,53 | |
| 1 maand | 16,23 | 20,86 | |
| Lopend jaar | 7,35 | 23,82 | |
| 1 jaar | 6,85 | 23,82 | |
| 3 jaar | 4,94 | 61,24 | |
| 5 jaar | 4,94 | 191,5 | |
| 10 jaar | 4,94 | 1.212 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Aldo Kamper
CEO | Algemeen Directeur | 56 | 01-04-2023 |
Rainer Irle
DFI | Financieel Directeur/CFO | 56 | 01-07-2023 |
Jürgen Rebel
IRC | Investor Relations Contact | 54 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Guido Klestil
CHM | Voorzitter | 84 | 01-01-1988 |
Kin Wah Loh
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 02-06-2016 |
Monika Henzinger
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 06-06-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/12/23 | Koop | Financieel directeur | 82.500 | 0,0162% | ||
| 7/12/23 | Koop | 82.500 | 0,0162% | |||
| 7/12/23 | Koop | 118.250 | 0,0232% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +6,29% | -0,39% | +86,21% | -71,21% | 2,22 mld. | ||
| +0,84% | +5,89% | +37,92% | +374,50% | 5.563 mld. | ||
| +0,84% | -0,41% | +104,24% | +336,59% | 1.975 mld. | ||
| +0,21% | -2,95% | +6,87% | +310,35% | 1.703 mld. | ||
| +6,10% | +8,98% | +673,84% | +1.346,28% | 1.148 mld. | ||
| +3,20% | -0,36% | +502,19% | +1.279,40% | 891 mld. | ||
| +4,69% | +2,58% | +215,98% | +331,10% | 780 mld. | ||
| -1,35% | -6,48% | - | - | 554 mld. | ||
| +4,51% | +7,07% | +291,18% | +160,96% | 503 mld. | ||
| +3,92% | +5,45% | +82,45% | - | 269 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,92% | +1,28% | +222,32% | +508,50% | 1.339 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,70% | +2,66% | +154,83% | +501,51% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,24 mld. 3,76 mld. 3,05 mld. 2,78 mld. 5,21 mld. 355 mld. 5,22 mld. 36,01 mld. 13,97 mld. 182 mld. 14,13 mld. 13,83 mld. 587 mld. | 3,32 mld. 3,86 mld. 3,12 mld. 2,85 mld. 5,34 mld. 364 mld. 5,35 mld. 36,9 mld. 14,32 mld. 187 mld. 14,48 mld. 14,17 mld. 602 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -304 mln. -354 mln. -286 mln. -262 mln. -489 mln. -33,39 mld. -491 mln. -3,38 mld. -1,31 mld. -17,13 mld. -1,33 mld. -1,3 mld. -55,19 mld. | -90,79 mln. -106 mln. -85,42 mln. -78,03 mln. -146 mln. -9,96 mld. -146 mln. -1,01 mld. -392 mln. -5,11 mld. -396 mln. -388 mln. -16,47 mld. |
| Nettoschuld | 1,48 mld. 1,72 mld. 1,39 mld. 1,27 mld. 2,38 mld. 162 mld. 2,39 mld. 16,46 mld. 6,39 mld. 83,36 mld. 6,46 mld. 6,32 mld. 269 mld. | 1,28 mld. 1,49 mld. 1,21 mld. 1,1 mld. 2,07 mld. 141 mld. 2,07 mld. 14,28 mld. 5,54 mld. 72,31 mld. 5,61 mld. 5,48 mld. 233 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | CHF 18,09 | +6,29% | 678.766 |
| 03-09-26 | CHF 17,02 | +0,53% | 463.227 |
| 02-09-26 | CHF 16,93 | -3,04% | 396.018 |
| 01-09-26 | CHF 17,46 | -4,33% | 430.120 |
| 31-08-26 | CHF 18,25 | +0,50% | 702.814 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















