|
Slotkoers
Taiwan S.E.
04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 35,10 TWD | -0,28% |
|
0,00% | -5,65% |
Omzet van 2025 per bedrijfssegment
Omzet van 2025 per geografisch gebied
Historisch overzicht van de omzetverdeling per activiteitensegment
Bedrijfsresultaat: Verdeling van de bedrijfssegmenten
Historische geografische spreiding van de omzet
| Start boekjaar: December | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Concrete | ||||||||||
Cement Sector | 71,19 mld. | 64,59 mld. | 56,45 mld. | 50,15 mld. | 46,69 mld. | |||||
Bedrijfsresultaat | 14,45 mld. | 5,46 mld. | 5,38 mld. | 4,02 mld. | 5,24 mld. | |||||
| - | - | - | - | 46,69 mld. | ||||||
Electric Power Generation By Fossil Fuels | ||||||||||
Electric Power Department | 8,42 mld. | 16,88 mld. | 17,71 mld. | 17,51 mld. | 17,15 mld. | |||||
Bedrijfsresultaat | 1,5 mld. | 1,97 mld. | 1,56 mld. | 2,01 mld. | 2,06 mld. | |||||
| - | - | - | - | 17,15 mld. | ||||||
Steel Works, Blast Furnaces, And Finishing Mills | ||||||||||
Special Steel Division | 6,22 mld. | 5,13 mld. | 2,91 mld. | 4,35 mld. | 3,41 mld. | |||||
Bedrijfsresultaat | 413 mln. | -10,78 mln. | -144 mln. | 60,2 mln. | -48,26 mln. | |||||
| - | - | - | - | 3,41 mld. | ||||||
Marine Transportation Of Freight | ||||||||||
Transportation Division | 2,02 mld. | 1,98 mld. | 1,8 mld. | 1,98 mld. | 2,14 mld. | |||||
Bedrijfsresultaat | 341 mln. | 305 mln. | 235 mln. | 269 mln. | 233 mln. | |||||
| - | - | - | - | 2,14 mld. | ||||||
Investment Funds | ||||||||||
Investment Department | 941 mln. | 838 mln. | 541 mln. | 1,62 mld. | 844 mln. | |||||
Bedrijfsresultaat | 729 mln. | 565 mln. | 167 mln. | 1,29 mld. | 555 mln. | |||||
| - | - | - | - | 844 mln. | ||||||
Credit Agencies | ||||||||||
Leasing Segment | 417 mln. | 458 mln. | 361 mln. | 456 mln. | 502 mln. | |||||
Bedrijfsresultaat | 211 mln. | 211 mln. | 188 mln. | 275 mln. | 343 mln. | |||||
| - | - | - | - | 502 mln. | ||||||
Construction Support Services | ||||||||||
Engineering Division | 440 mln. | 466 mln. | 424 mln. | 233 mln. | 300 mln. | |||||
Bedrijfsresultaat | 42,33 mln. | 64,97 mln. | 77,36 mln. | 36,76 mln. | 26,06 mln. | |||||
| - | - | - | - | 300 mln. |
| Start boekjaar: December | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Taiwan Region | 35,34 mld. | 44,46 mld. | 44,5 mld. | 47,18 mld. | 45,9 mld. | |||||
Totaal activa | 50,26 mld. | 50,86 mld. | 53,04 mld. | 54,94 mld. | 55,8 mld. | |||||
Mainland Area | 51,15 mld. | 42,48 mld. | 32,82 mld. | 26,6 mld. | 22,05 mld. | |||||
Totaal activa | 40,85 mld. | 39,04 mld. | 36,09 mld. | 36,05 mld. | 34,95 mld. | |||||
| - | - | - | - | 3,08 mld. | ||||||
Other Regions | 3,17 mld. | 3,41 mld. | 2,86 mld. | 2,52 mld. | 3,08 mld. | |||||
Totaal activa | 532 mln. | 579 mln. | 567 mln. | 573 mln. | 518 mln. | |||||
| - | - | - | - | 45,9 mld. | ||||||
| - | - | - | - | 22,05 mld. |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 1102
- Financiën Asia Cement Corporation
- Bedrijfssegmenten
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















