|
Beurs gesloten -
London S.E.
17:35:25 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 422,00 GBX | +1,44% |
|
-5,17% | +48,85% |
| 03/11 | Zakelijke activiteiten geven Zalando rugwind | RE |
| 02/11 | ASOS Plc : RBC blijft neutraal | ZD |
| Marktkapitalisatie | 505 mln. 680 mln. 606 mln. 556 mln. 950 mln. 64,29 mld. 971 mln. 6,64 mld. 2,66 mld. 34,03 mld. 2,55 mld. 2,5 mld. 108 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-73,2x | k/w-verhouding 2027 * | -16,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 733 mln. 987 mln. 880 mln. 807 mln. 1,38 mld. 93,32 mld. 1,41 mld. 9,64 mld. 3,87 mld. 49,39 mld. 3,71 mld. 3,63 mld. 156 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,33x | EV/omzet 2027 * | 0,31x |
| Vrij verhandelbaar |
47,72% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
London S.E.
| ASC | Vertraagde tijd | |
CBOE
| ASC | Real Time | |
Tradegate
| DYQ | Real Time | |
OTC Markets
| ASOMF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| DYQ | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| DYQ | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| DYQ | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| DYQ | Slotkoers |
Recentste transcriptie: ASOS Plc
| 1 dag | +1,44% | ||
| 1 week | -5,17% | ||
| Lopende maand | -1,86% | ||
| 1 maand | -15,26% | ||
| 3 maanden | +16,74% | ||
| 6 maanden | +84,28% | ||
| Lopend jaar | +48,85% |
| 1 week | 408 | 445 | |
| 1 maand | 408 | 507 | |
| Lopend jaar | 206,5 | 517 | |
| 1 jaar | 206,5 | 517 | |
| 3 jaar | 206,5 | 517 | |
| 5 jaar | 206,5 | 2.953 | |
| 10 jaar | 206,5 | 7.770 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | - | 16-06-2022 | |
Aaron Izzard
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-07-2025 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-02-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | - | 14-09-2010 | |
| Directeur/Bestuurslid | - | 16-06-2022 | |
Wei Gao
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-02-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26/05/26 | Camelot Capital Partners LLC
| Koop | Onderneming | 15.779 | 0,0132% | |
| 26/05/26 | Camelot Capital Partners LLC
| Koop | Onderneming | 89.691 | 0,0750% | |
| 1/05/26 | Tax | Financieel directeur | 9.490 | 0,0079% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,44% | -5,17% | +79,19% | +13,44% | 668 mln. | ||
| +6,12% | +5,11% | +4,74% | +91,94% | 2.711 mld. | ||
| +4,00% | +6,03% | -2,14% | +55,52% | 62,08 mld. | ||
| +3,05% | +8,45% | -15,41% | +2,93% | 36,17 mld. | ||
| +11,95% | +22,57% | -46,69% | +2,03% | 27,38 mld. | ||
| +6,84% | +5,16% | - | - | 19,62 mld. | ||
| +0,76% | +7,99% | -2,76% | +108,76% | 17,07 mld. | ||
| +3,00% | -1,35% | +9,21% | +245,44% | 16,26 mld. | ||
| +3,97% | +5,88% | +56,94% | +359,66% | 15,85 mld. | ||
| +11,00% | +9,39% | +19,61% | +149,01% | 15,25 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,84% | +0,92% | +11,41% | +114,31% | 292,11 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,08% | -1,13% | +4,21% | +91,91% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,24 mld. 3,02 mld. 2,69 mld. 2,47 mld. 4,21 mld. 285 mld. 4,31 mld. 29,48 mld. 11,82 mld. 151 mld. 11,33 mld. 11,09 mld. 478 mld. | 2,27 mld. 3,06 mld. 2,73 mld. 2,5 mld. 4,27 mld. 289 mld. 4,37 mld. 29,88 mld. 11,98 mld. 153 mld. 11,48 mld. 11,24 mld. 485 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -6,68 mln. -8,99 mln. -8,02 mln. -7,35 mln. -12,56 mln. -850 mln. -12,84 mln. -87,85 mln. -35,22 mln. -450 mln. -33,76 mln. -33,04 mln. -1,43 mld. | -29,77 mln. -40,09 mln. -35,72 mln. -32,76 mln. -55,97 mln. -3,79 mld. -57,24 mln. -392 mln. -157 mln. -2,01 mld. -150 mln. -147 mln. -6,35 mld. |
| Nettoschuld | 228 mln. 307 mln. 274 mln. 251 mln. 429 mln. 29,03 mld. 439 mln. 3 mld. 1,2 mld. 15,37 mld. 1,15 mld. 1,13 mld. 48,68 mld. | 200 mln. 269 mln. 239 mln. 220 mln. 375 mln. 25,39 mld. 384 mln. 2,62 mld. 1,05 mld. 13,44 mld. 1,01 mld. 987 mln. 42,57 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-11-26 | GBX 422,00 | +1,44% | 557.653 |
| 03-11-26 | GBX 416,00 | -0,36% | 548.718 |
| 02-11-26 | GBX 417,50 | -2,91% | 545.948 |
| 30-10-26 | GBX 430,00 | -2,16% | 208.441 |
| 29-10-26 | GBX 439,50 | +0,80% | 182.132 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















