|
Slotkoers
Nasdaq
|
||
| - USD | - |
|
| 07/08 | Axcelis Technologies, Inc. : B. Riley nog altijd een koopadvies | ZM |
| 06/08 | Axcelis Technologies, Inc., Q2 2026 Earnings Call, Aug 06, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 3,4 mld. 2,93 mld. 2,76 mld. 2,51 mld. 4,73 mld. 323 mld. 4,75 mld. 32,61 mld. 12,69 mld. 164 mld. 12,76 mld. 12,49 mld. 544 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
38,8x | k/w-verhouding 2027 * | 22,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,4 mld. 2,93 mld. 2,76 mld. 2,51 mld. 4,73 mld. 323 mld. 4,75 mld. 32,61 mld. 12,69 mld. 164 mld. 12,76 mld. 12,49 mld. 544 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,85x | EV/omzet 2027 * | 3,44x |
| Vrij verhandelbaar |
99,32% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Recentste transcriptie : Axcelis Technologies
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Russell Low
CEO | Algemeen Directeur | 55 | 11-05-2023 |
David Ryzhik
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | 12-03-2026 |
Robert Mahoney
COO | Operationeel Directeur | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 72 | 01-05-2015 | |
John Kurtzweil
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 13-05-2015 |
Russell Low
BRD | Directeur/Bestuurslid | 55 | 11-05-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,13% | -4,37% | +125,66% | +134,66% | 648 mld. | ||
| -3,74% | -7,77% | +189,77% | +313,41% | 377 mld. | ||
| -4,06% | -4,13% | +161,87% | +147,82% | 161 mld. | ||
| +4,45% | +3,04% | +303,97% | +416,95% | 80,99 mld. | ||
| -4,50% | +5,73% | - | - | 37,55 mld. | ||
| -4,27% | -6,74% | +54,66% | +26,36% | 20,67 mld. | ||
| -1,12% | -5,89% | +114,90% | +44,25% | 18,87 mld. | ||
| -1,67% | +0,15% | +142,94% | +261,36% | 16,1 mld. | ||
| -4,06% | -12,09% | +141,86% | +87,43% | 13,11 mld. | ||
| Gemiddelde | -2,04% | -0,13% | +154,45% | +179,03% | 152,53 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,94% | -1,43% | +158,06% | +201,98% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 884 mln. 762 mln. 717 mln. 653 mln. 1,23 mld. 83,85 mld. 1,23 mld. 8,48 mld. 3,3 mld. 42,65 mld. 3,32 mld. 3,25 mld. 141 mld. | 989 mln. 853 mln. 802 mln. 731 mln. 1,37 mld. 93,84 mld. 1,38 mld. 9,48 mld. 3,69 mld. 47,73 mld. 3,71 mld. 3,63 mld. 158 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 77,88 mln. 67,18 mln. 63,19 mln. 57,57 mln. 108 mln. 7,39 mld. 109 mln. 747 mln. 291 mln. 3,76 mld. 292 mln. 286 mln. 12,47 mld. | 142 mln. 122 mln. 115 mln. 105 mln. 197 mln. 13,45 mld. 198 mln. 1,36 mld. 529 mln. 6,84 mld. 532 mln. 521 mln. 22,69 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
- Beurs
- Aandelen
- Koers ACLS
- Koers
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















