Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

BEST BUY CO., INC.

(BBY)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  19:00 25-11-2022
81.23 USD   -1.41%
26/11Wekelijks beursoverzicht : Toch liever iets minder kalm
MS
25/11Veel shoppers kunnen de nieuwste iPhones van Apple niet vinden op Black Friday
MR
25/11Wall Street vlak gesloten
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 25/11 19:00:01
18/11/2022 21/11/2022 22/11/2022 23/11/2022 25/11/2022 Datum
72.05(c) 70.83(c) 79.88(c) 82.39(c) 81.23(c) Koers
+2.88% -1.69% +12.78% +3.14% -1.41% Variatie
3 266 734 4 034 809 17 603 088 6 270 950 2 343 631 Volume
71.19 71.43 77.2 79.99 82.25 Opening
72.18 71.505 79.96 82.39 83.2924 Hoger
70.79 69.36 76 79.7901 81.1 Lager
Prestaties
1 dag -1.41%
5 dagen 12.74%
1 week 12.74%
Lopende maand 18.74%
1 maand 23.09%
3 maanden 9.55%
6 maanden -1.00%
Lopend jaar -20.05%
1 jaar -29.22%
3 jaren -0.42%
5 jaren 42.51%
10 jaren 550.9%
Volumes Nyse
Dagvolume 2 343 631
Geschat dagvolume 2 343 631
Gem. dagvolume (20 daags) 3 986 148
Dagvolumeratio 0.59
Gem. dagvolume (20 daags) USD 323 794 765.49
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 89 680 512
Recordvolume 2 89 351 100
Recordvolume 3 85 222 920
Basisgegevens
Aantal aandelen 225 131 000
Marktkapitalisatie USD 18 548 543 090
Percentage vrij verhandelbaar 89.2%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 16 313 512 852
KoersuitschietersKoers 
1 week 69.36
83.29
1 maand 65.02
83.29
Lopend jaar 60.79
112.96
1 jaar 60.79
116.00
3 jaren 48.11
141.97
5 jaren 47.72
141.97
10 jaren 11.20
141.97
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 77.28
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 70.91
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 68.17
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 72.01
Price spread / (MMA5) -4.87%
Price spread / (MMA20) -12.70%
Price spread / (MMA50) -16.07%
Price spread / (MMA100) -11.36%
RSI 9 dagen 73.88
RSI 14 dagen 69.60
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
BEST BUY CO., INC.-1.41%12.74%-20.05%-29.22%-0.42%18 287
JB HI-FI LIMITED1.93%4.84%-7.26%-5.50%21.73%3 310
MOBILE WORLD INVESTMENT CORPORATION0.27%-7.01%-44.37%-46.57%-0.09%2 234
JAY MART0.00%-2.27%-25.22%-14.43%341.03%1 714
BIC CAMERA INC.1.22%4.45%29.08%27.10%4.02%1 528
UNITED ELECTRONICS COMPANY-1.22%-0.27%-30.90%-30.07%69.87%1 495
CECONOMY AG3.72%10.38%-38.26%-34.45%-46.34%1 181
CURRYS PLC-1.97%-0.12%-28.28%-38.77%-32.97%1 091
FNAC DARTY-0.77%6.78%-37.01%-32.17%-28.56%1 006
NOJIMA CORPORATION1.62%5.83%14.62%22.39%23.10%965
EDION CORPORATION1.19%2.81%19.20%24.17%8.48%940
GOME RETAIL HOLDINGS LIMITED40.34%36.89%-74.70%-75.80%-75.80%733
FPT DIGITAL RETAIL2.08%-5.90%-11.68%52.06%217.20%282
SIS DISTRIBUTION (THAILAND)0.97%-2.80%-40.91%-35.40%209.52%254
DIGIWORLD CORPORATION3.13%-9.50%-47.41%-51.55%441.87%238
RAYA HOLDING COMPANY FOR FINANCIAL INVESTMENTS (S.A.E)-0.75%2.71%11.34%5.58%425.79%231
 Gemiddelde3.45%3.12%-20.78%-15.56%105.26%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.45%3.09%-18.97%-16.41%54.66%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
25-11-202282.2583.2981.1081.232 343 631
23-11-202279.9982.3979.7982.396 270 950
22-11-202277.2079.9676.0079.8817 603 090
21-11-202271.4371.5169.3670.834 034 809
18-11-202271.1972.1870.7972.053 266 734
17-11-202268.2270.0867.4070.033 350 883
16-11-202272.1172.1169.1169.124 475 854
Dagelijkse grafiek BEST BUY CO., INC.
Duur : Periode :
Best Buy Co., Inc. : Grafische technische analyse Best Buy Co., Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -20.05%
2021 1.81%
2020 13.66%
2019 65.79%
2018 -22.65%
2017 60.46%
2016 40.13%
2015 -21.88%
2014 -2.26%
2013 236.5%
2012 -49.29%
2011 -31.85%
2010 -13.10%
2009 40.38%
2008 -46.61%
2007 7.03%
2006 13.13%
2005 9.76%
2004 13.74%
2003 116.3%
2002 -51.36%
2001 151.9%
2000 -41.17%
1999 63.75%
1998 232.9%
1997 247.1%
1996 -34.62%
1995 -48.00%
1994 34.41%
1993 78.85%
1992 136.4%
1991 193.3%
1990 -6.25%
1989 -28.36%
1988 1.51%
1987 -47.89%
1986 63.79%
1985 50.65%