|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 81,48 USD | +0,36% |
|
-2,59% | +22,93% |
| 05/08 | Cabot Corporation : UBS herhaalt het Neutraal advies | ZM |
| 04/08 | Cabot Corporation, Q3 2026 Earnings Call, Aug 04, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 4,21 mld. 3,62 mld. 3,41 mld. 3,11 mld. 5,82 mld. 397 mld. 5,84 mld. 40,25 mld. 15,62 mld. 204 mld. 15,8 mld. 15,45 mld. 657 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
18,8x | k/w-verhouding 2027 * | 11,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 5,19 mld. 4,46 mld. 4,2 mld. 3,84 mld. 7,18 mld. 490 mld. 7,19 mld. 49,62 mld. 19,25 mld. 251 mld. 19,47 mld. 19,05 mld. 809 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,41x | EV/omzet 2027 * | 1,35x |
| Vrij verhandelbaar |
98,44% | Dividendrendement 2026 * |
2,28% | Dividendrendement 2027 * | 2,45% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| CBT | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CBT | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| CBT | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| CBT | Real Time | |
Börse Stuttgart
| CBT | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| CBT | Real Time | |
Berne S.E.
| CBT | Slotkoers |
Recentste transcriptie : Cabot Corporation
| 1 dag | +0,36% | ||
| 1 week | -2,59% | ||
| Lopende maand | -1,49% | ||
| 1 maand | -0,59% | ||
| 3 maanden | -1,88% | ||
| 6 maanden | +8,83% | ||
| Lopend jaar | +22,93% |
| 1 week | 80,24 | 84,14 | |
| 1 maand | 80,24 | 89,23 | |
| Lopend jaar | 65,65 | 94,53 | |
| 1 jaar | 58,33 | 94,53 | |
| 3 jaar | 58,33 | 117,46 | |
| 5 jaar | 47,59 | 117,46 | |
| 10 jaar | 20 | 117,46 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sean Keohane
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 11-03-2016 |
Erica McLaughlin
DFI | Financieel Directeur/CFO | 50 | 15-05-2018 |
Patricia Hubbard
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 59 | 05-02-2018 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sean Keohane
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 11-03-2016 |
Michael Morrow
CHM | Voorzitter | 71 | 01-10-2023 |
Cynthia Arnold
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 18-01-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28/08/26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 404.685 | 0,7839% | ||
| 24/08/26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 8.337 | 0,0162% | ||
| 7/08/26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 275.769 | 0,5342% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,36% | -2,59% | +0,57% | +9,93% | 4,21 mld. | ||
| +0,11% | -2,61% | +1,58% | +52,86% | 78,29 mld. | ||
| +1,40% | -0,54% | +4,24% | -22,44% | 38,04 mld. | ||
| -0,98% | -2,17% | -6,69% | +11,23% | 37,06 mld. | ||
| -0,33% | -0,18% | -7,12% | +14,18% | 25,38 mld. | ||
| -0,13% | -0,25% | +29,98% | +18,56% | 22,79 mld. | ||
| -4,20% | -2,80% | +72,68% | +20,93% | 21,83 mld. | ||
| +0,35% | -3,93% | -43,15% | -43,74% | 17,77 mld. | ||
| -4,45% | -8,07% | +59,30% | -36,94% | 14,9 mld. | ||
| -1,01% | -1,01% | +2,26% | +67,77% | 14,62 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,89% | -1,73% | +11,37% | +9,23% | 27,49 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,55% | -1,47% | +8,29% | +16,90% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,68 mld. 3,17 mld. 2,98 mld. 2,72 mld. 5,09 mld. 348 mld. 5,11 mld. 35,23 mld. 13,67 mld. 178 mld. 13,83 mld. 13,53 mld. 575 mld. | 3,8 mld. 3,27 mld. 3,07 mld. 2,81 mld. 5,25 mld. 358 mld. 5,27 mld. 36,32 mld. 14,09 mld. 184 mld. 14,26 mld. 13,95 mld. 592 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 226 mln. 194 mln. 183 mln. 167 mln. 313 mln. 21,34 mld. 314 mln. 2,16 mld. 839 mln. 10,95 mld. 849 mln. 830 mln. 35,27 mld. | 378 mln. 325 mln. 306 mln. 280 mln. 523 mln. 35,69 mld. 524 mln. 3,62 mld. 1,4 mld. 18,31 mld. 1,42 mld. 1,39 mld. 58,99 mld. |
| Nettoschuld | 979 mln. 843 mln. 793 mln. 724 mln. 1,35 mld. 92,47 mld. 1,36 mld. 9,37 mld. 3,64 mld. 47,44 mld. 3,68 mld. 3,6 mld. 153 mld. | 907 mln. 780 mln. 734 mln. 671 mln. 1,25 mld. 85,62 mld. 1,26 mld. 8,68 mld. 3,37 mld. 43,93 mld. 3,41 mld. 3,33 mld. 142 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | US$ 81,48 | +0,36% | 284.118 |
| 03-09-26 | US$ 81,19 | -1,99% | 343.384 |
| 02-09-26 | US$ 82,84 | +2,72% | 374.398 |
| 01-09-26 | US$ 80,65 | -2,49% | 358.250 |
| 31-08-26 | US$ 82,71 | -1,12% | 351.207 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















