|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 11,55 USD | -2,94% |
|
-3,47% | +2,12% |
| Marktkapitalisatie | 928 mln. 834 mln. 778 mln. 706 mln. 1,32 mld. 88,29 mld. 1,33 mld. 9,34 mld. 3,65 mld. 45,83 mld. 3,48 mld. 3,41 mld. 147 mld. | k/w-verhouding 2024 |
5,09x | k/w-verhouding 2025 | 5,04x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,4 mld. 1,26 mld. 1,18 mld. 1,07 mld. 2 mld. 133 mld. 2,01 mld. 14,1 mld. 5,51 mld. 69,18 mld. 5,26 mld. 5,14 mld. 223 mld. | EV/omzet 2024 |
69,2x | EV/omzet 2025 | 64,2x |
| Vrij verhandelbaar |
99,75% | Dividendrendement 2024 |
10,2% | Dividendrendement 2025 | 10,2% |
NasdaqUSD
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| CHY | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CHY | Real Time |
| 1 dag | -2,94% | ||
| 1 week | -3,47% | ||
| Lopende maand | -1,37% | ||
| 1 maand | -5,48% | ||
| 3 maanden | -15,07% | ||
| 6 maanden | -3,43% | ||
| Lopend jaar | +2,12% |
| 1 week | 11,38 | 12,31 | |
| 1 maand | 11,38 | 12,8 | |
| Lopend jaar | 10,41 | 13,91 | |
| 1 jaar | 10,41 | 13,91 | |
| 3 jaar | 8,99 | 13,91 | |
| 5 jaar | 8,99 | 17,09 | |
| 10 jaar | 5,56 | 17,09 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Thomas Herman
DFI | Financieel Directeur/CFO | 65 | 01-01-2019 |
John Calamos
PSD | President | 86 | 01-01-2003 |
Mark Mickey
CMP | Compliance Officer | 75 | 22-08-2012 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John Calamos
CHM | Voorzitter | 86 | 01-01-2003 |
William Rybak
BRD | Directeur/Bestuurslid | 75 | 01-01-2003 |
John Neal
BRD | Directeur/Bestuurslid | 76 | 01-01-2003 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26/08/26 | MetLife Investment Management LLC
| Koop | Onderneming | 290.000 | 50,0000% | |
| 24/08/26 | Thrivent Financial for Lutherans (Investment Portfolio)
| Overige | Onderneming | -400.000 | 28,3688% | |
| 24/08/26 | MetLife Investment Management LLC
| Overige | Onderneming | -520.000 | 0,6473% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,94% | -3,47% | +0,17% | +2,94% | 928 mln. | ||
| -1,50% | 0,00% | -2,15% | +107,51% | 15 mld. | ||
| -6,71% | -7,00% | +5,18% | +134,07% | 10,99 mld. | ||
| -1,20% | +1,07% | -19,19% | +27,16% | 8,77 mld. | ||
| -3,27% | -3,01% | +0,25% | +120,62% | 6,94 mld. | ||
| -0,99% | -2,24% | -28,49% | -15,78% | 6,66 mld. | ||
| -2,08% | -6,33% | -1,45% | +16,61% | 6,25 mld. | ||
| +0,38% | +2,99% | +11,38% | +34,41% | 4,79 mld. | ||
| -2,17% | -1,15% | - | - | 3,7 mld. | ||
| -1,20% | +1,97% | -1,70% | +1,13% | 3,71 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,08% | -1,56% | -4,00% | +47,63% | 6,77 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,48% | -1,73% | -4,56% | +67,64% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 19,96 mln. 17,95 mln. 16,75 mln. 15,18 mln. 28,5 mln. 1,9 mld. 28,67 mln. 201 mln. 78,48 mln. 986 mln. 74,94 mln. 73,31 mln. 3,17 mld. | 21,85 mln. 19,64 mln. 18,33 mln. 16,61 mln. 31,19 mln. 2,08 mld. 31,39 mln. 220 mln. 85,9 mln. 1,08 mld. 82,02 mln. 80,25 mln. 3,47 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 179 mln. 161 mln. 150 mln. 136 mln. 255 mln. 17,01 mld. 257 mln. 1,8 mld. 703 mln. 8,83 mld. 671 mln. 656 mln. 28,39 mld. | 186 mln. 167 mln. 156 mln. 141 mln. 266 mln. 17,7 mld. 267 mln. 1,87 mld. 731 mln. 9,18 mld. 698 mln. 683 mln. 29,54 mld. |
| Nettoschuld | 485 mln. 436 mln. 407 mln. 369 mln. 692 mln. 46,12 mld. 696 mln. 4,88 mld. 1,91 mld. 23,94 mld. 1,82 mld. 1,78 mld. 76,99 mld. | 473 mln. 425 mln. 397 mln. 360 mln. 675 mln. 45 mld. 679 mln. 4,76 mld. 1,86 mld. 23,36 mld. 1,78 mld. 1,74 mld. 75,12 mld. |
Werknemers
-
Sector
Gesloten eindfondsen
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | US$ 11,55 | -2,94% | 287.869 |
| 13-10-26 | US$ 11,90 | -2,14% | 246.928 |
| 12-10-26 | US$ 12,16 | -0,49% | 193.659 |
| 09-10-26 | US$ 12,22 | +2,69% | 387.243 |
| 08-10-26 | US$ 11,90 | -0,54% | 298.222 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















