Totale waarde: CAM Resources

Marktkapitalisatie 46,55 mln. 11,43 mln. 10,21 mln. 9,37 mln. 8,52 mln. 15,97 mln. 1,08 mld. 16,29 mln. 112 mln. 45,1 mln. 571 mln. 42,91 mln. 41,99 mln. 1,8 mld. k/w-verhouding 2024
24,4x
k/w-verhouding 2025 4,39x
Bedrijfswaarde 31,06 mln. 7,63 mln. 6,81 mln. 6,25 mln. 5,68 mln. 10,66 mln. 722 mln. 10,87 mln. 74,64 mln. 30,09 mln. 381 mln. 28,63 mln. 28,02 mln. 1,2 mld. EV/omzet 2024
0,16x
EV/omzet 2025 0,09x
Vrij verhandelbaar
25,89%
Dividendrendement 2024 *
-
Dividendrendement 2025 -
28/08 CAM Resources Berhad rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de eerste zes maanden eindigend op 30 juni 2026 CI
10/07 CAM Resources Berhad (KLSE:CAMRES) start inkoopplan van eigen aandelen na goedkeuring op 18 juni 2026 CI
29/05 CAM Resources Berhad rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 31 maart 2026 CI
27/02 CAM Resources Berhad rapporteert resultaten voor het vierde kwartaal en het volledige boekjaar eindigend op 31 december 2025 CI
13/02 CAM Resources Berhad kondigt ontslag aan van Teo Mee Hui als Joint Secretary, met ingang van 13 februari 2026 CI
13/02 Cam Resources Berhad kondigt benoeming van Qwik Tsae Yng als gezamenlijk secretaris aan, met ingang van 13 februari 2026 CI
13/02 Cam Resources Berhad kondigt het ontslag aan van NG Sally als Joint Secretary, effectief per 13 februari 2026 CI
13/02 Cam Resources Berhad kondigt aanstelling van Goh Xin Yee als gezamenlijke secretaris aan, met ingang van 13 februari 2026 CI
25/11 CAM Resources Berhad rapporteert resultaten voor derde kwartaal en eerste negen maanden eindigend op 30 september 2025 CI
25/11 Cam Resources Boekt Kwartaalwinst van 7,1 Miljoen RGT RE
29-08-25 CAM Resources Berhad rapporteert kwartaal- en halfjaarresultaten tot 30 juni 2025 CI
30-05-25 CAM Resources Berhad rapporteert resultaten over het eerste kwartaal dat eindigde op 31 maart 2025 CI
11-04-25 Mitkado Agro Sdn. Bhd. heeft een belang van 40% in Naprogen Sdn Bhd verworven van CAM Resources Berhad (KLSE:CAMRES) voor MYR 0,03 miljoen. CI
1 dag+6,25%
1 week+4,08%
1 maand+8,51%
3 maanden-12,07%
6 maanden-17,74%
Lopend jaar-22,73%
1 week 0,24
Extreem 0.235
0,26
1 maand 0,23
Extreem 0.23
0,26
Lopend jaar 0,23
Extreem 0.23
0,36
1 jaar 0,23
Extreem 0.23
0,36
3 jaar 0,23
Extreem 0.23
0,45
5 jaar 0,23
Extreem 0.23
0,52
10 jaar 0,16
Extreem 0.165
0,52
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 78 29-12-2000
Bedrijfssecretaris - 13-02-2026
Bedrijfssecretaris - 13-02-2026
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter 78 29-12-2000
Directeur/Bestuurslid 78 29-12-2000
Directeur/Bestuurslid 73 29-12-2000
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
+6,25%+4,08%-5,56%-32,89% 11,47 mln.
-0,07%+1,12%+10,09%-14,83% 264 mld.
+2,22%+4,04%+15,52%-0,66% 82,2 mld.
+0,82%+6,14%-13,85%+15,55% 47,06 mld.
-.--%+0,73%+18,04%+544,79% 45,83 mld.
-1,48%-5,45%+25,18%+6,17% 37,07 mld.
+3,41%+0,95%+0,96%-8,84% 33,28 mld.
+0,20%+1,26%+17,27%+83,50% 31,02 mld.
+0,98%+1,94%-7,64%-5,25% 30 mld.
+2,42%+0,52%+0,81%-22,58% 28,86 mld.
Gemiddelde +1,29%+0,14%+6,08%+56,50% 59,98 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +0,36%+0,74%+9,03%+39,08%

Financiën

2024 2025
Omzet 408 mln. 100 mln. 89,49 mln. 82,12 mln. 74,7 mln. 140 mln. 9,49 mld. 143 mln. 981 mln. 395 mln. 5,01 mld. 376 mln. 368 mln. 15,82 mld. 474 mln. 116 mln. 104 mln. 95,29 mln. 86,68 mln. 163 mln. 11,01 mld. 166 mln. 1,14 mld. 459 mln. 5,81 mld. 437 mln. 427 mln. 18,36 mld.
Nettowinst (verlies) 2,51 mln. 616K 550K 505K 459K 861K 58,32 mln. 878K 6,03 mln. 2,43 mln. 30,78 mln. 2,31 mln. 2,26 mln. 97,22 mln. 13,72 mln. 3,37 mln. 3,01 mln. 2,76 mln. 2,51 mln. 4,71 mln. 319 mln. 4,8 mln. 32,98 mln. 13,29 mln. 168 mln. 12,65 mln. 12,38 mln. 532 mln.
Nettoschuld 2,88 mln. 708K 632K 580K 528K 990K 67,07 mln. 1,01 mln. 6,93 mln. 2,79 mln. 35,4 mln. 2,66 mln. 2,6 mln. 112 mln. -15,49 mln. -3,8 mln. -3,4 mln. -3,12 mln. -2,84 mln. -5,32 mln. -360 mln. -5,42 mln. -37,23 mln. -15,01 mln. -190 mln. -14,28 mln. -13,98 mln. -600 mln.
Voorlopige winst- en verliesrekening - Jaarlijks - CAM Resources
Logo CAM Resources
CAM Resources Berhad is een investeringsholding. De bedrijfssegmenten van de onderneming omvatten productie en handel, palmoliefabrieken, hernieuwbare energie en investeringsbelangen. Het segment productie en handel houdt zich bezig met de productie en handel in huishoudelijke producten, zoals keukenartikelen van aluminium en roestvrij staal, gootstenen en keukenmessen, plastic keukenartikelen en melamine serviesgoed. Het segment productie en handel is actief in Maleisië en bedient zowel de binnenlandse markt als de exportmarkt; de producten worden geëxporteerd naar heel Azië en naar het Amerikaanse continent. Het segment palmoliefabrieken houdt zich bezig met de productie van en handel in ruwe palmolie, palmpitten, palmolievezels en andere aanverwante producten. Het segment hernieuwbare energie houdt zich bezig met de opwekking van hernieuwbare energie. Het segment investeringsholdings houdt zich bezig met investeringsholdings. De huishoudelijke producten van aluminium en roestvrij staal worden op de markt gebracht onder de merknamen Eagle en CAM.
Werknemers
447
Datum Koers Variatie Volume
30-10-26 MYR 0,2550 +6,25% 109.600
28-10-26 MYR 0,2400 +2,13% 2.400
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers 7128