|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 40,60 CNY | +12,31% |
|
+16,73% | +95,60% |
| Marktkapitalisatie | 8,5 mld. 1,26 mld. 1,09 mld. 1,02 mld. 934 mln. 1,74 mld. 120 mld. 1,76 mld. 12,08 mld. 4,7 mld. 61,08 mld. 4,75 mld. 4,64 mld. 197 mld. | k/w-verhouding 2024 |
36,8x | k/w-verhouding 2025 | 48,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,46 mld. 1,26 mld. 1,08 mld. 1,02 mld. 931 mln. 1,74 mld. 119 mld. 1,75 mld. 12,03 mld. 4,69 mld. 60,85 mld. 4,73 mld. 4,63 mld. 196 mld. | EV/omzet 2024 |
1,74x | EV/omzet 2025 | 2,09x |
| Vrij verhandelbaar |
50,1% | Dividendrendement 2024 |
0,95% | Dividendrendement 2025 | 1,03% |
| 1 dag | +12,31% | ||
| 1 week | +16,73% | ||
| Lopende maand | +10,96% | ||
| 1 maand | +94,82% | ||
| 3 maanden | +37,35% | ||
| 6 maanden | +96,00% | ||
| Lopend jaar | +95,60% |
| 1 week | 32,58 | 41,13 | |
| 1 maand | 21,7 | 42 | |
| Lopend jaar | 17,06 | 42 | |
| 1 jaar | 16,79 | 42 | |
| 3 jaar | 8,15 | 42 | |
| 5 jaar | 8,15 | 42 | |
| 10 jaar | 8,15 | 42 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ji Lin Li
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 01-05-2012 |
| Financieel Directeur/CFO | 42 | 27-04-2023 | |
Hai Xia Wu
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 49 | 01-08-2019 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ji Lin Li
CHM | Voorzitter | 54 | 01-05-2012 |
Hai Xia Wu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 49 | 07-08-2025 |
Si Xin Tang
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 13-10-2022 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +12,31% | +16,73% | +112,17% | +120,14% | 1,26 mld. | ||
| +1,52% | +12,29% | +211,11% | +511,27% | 218 mld. | ||
| -1,25% | -4,21% | +20,00% | +207,55% | 99,15 mld. | ||
| -2,85% | -3,82% | +354,08% | +1.106,39% | 59,74 mld. | ||
| -2,33% | -10,69% | +177,17% | +836,05% | 48,6 mld. | ||
| -5,14% | -21,78% | +596,60% | +407,14% | 47,72 mld. | ||
| -0,60% | -4,44% | - | - | 39,31 mld. | ||
| -1,97% | -6,45% | +83,98% | +573,14% | 34,62 mld. | ||
| -1,66% | -4,59% | +76,45% | +459,44% | 33,34 mld. | ||
| -1,19% | -15,42% | -17,69% | +907,70% | 31,71 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,32% | -2,49% | +179,32% | +569,87% | 61,38 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,80% | -0,97% | +193,82% | +561,31% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,6 mld. 238 mln. 205 mln. 192 mln. 176 mln. 328 mln. 22,52 mld. 331 mln. 2,27 mld. 886 mln. 11,51 mld. 894 mln. 875 mln. 37,06 mld. | 2,06 mld. 307 mln. 264 mln. 248 mln. 227 mln. 423 mln. 28,99 mld. 426 mln. 2,93 mld. 1,14 mld. 14,81 mld. 1,15 mld. 1,13 mld. 47,71 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 80,19 mln. 11,93 mln. 10,27 mln. 9,64 mln. 8,82 mln. 16,45 mln. 1,13 mld. 16,58 mln. 114 mln. 44,39 mln. 577 mln. 44,81 mln. 43,84 mln. 1,86 mld. | 90,4 mln. 13,45 mln. 11,57 mln. 10,86 mln. 9,94 mln. 18,55 mln. 1,27 mld. 18,7 mln. 128 mln. 50,04 mln. 650 mln. 50,52 mln. 49,42 mln. 2,09 mld. |
| Nettoschuld | -350 mln. -52,05 mln. -44,78 mln. -42,03 mln. -38,45 mln. -71,76 mln. -4,92 mld. -72,33 mln. -497 mln. -194 mln. -2,51 mld. -195 mln. -191 mln. -8,1 mld. | -32,36 mln. -4,82 mln. -4,14 mln. -3,89 mln. -3,56 mln. -6,64 mln. -455 mln. -6,69 mln. -45,99 mln. -17,91 mln. -233 mln. -18,08 mln. -17,69 mln. -749 mln. |
Werknemers
2.824
Sector
Halfgeleiders
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | CN¥ 40,60 | +12,31% | 28.807.567 |
| 02-09-26 | CN¥ 36,15 | -1,18% | 12.426.478 |
| 01-09-26 | CN¥ 36,58 | -0,03% | 17.784.651 |
| 31-08-26 | CN¥ 36,59 | +8,00% | 21.925.887 |
| 28-08-26 | CN¥ 33,88 | -2,59% | 16.233.511 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















