|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 150,48 USD | -2,49% |
|
+5,85% | +10,48% |
| 25/09 | CDW Corporation (NasdaqGS:CDW) heeft de overname van Lovelytics Data LLC afgerond. | CI |
| 21/09 | CDW Corporation : Barclays is neutraal gestemd over het aandeel | ZM |
| Marktkapitalisatie | 18,81 mld. 16,72 mld. 15,5 mld. 14,1 mld. 26,61 mld. 1.785 mld. 27,04 mld. 186 mld. 73,05 mld. 932 mld. 70,6 mld. 69,1 mld. 2.970 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
17,3x | k/w-verhouding 2027 * | 14,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 24,02 mld. 21,35 mld. 19,79 mld. 18,01 mld. 33,98 mld. 2.280 mld. 34,52 mld. 238 mld. 93,27 mld. 1.190 mld. 90,15 mld. 88,23 mld. 3.793 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,99x | EV/omzet 2027 * | 0,94x |
| Vrij verhandelbaar |
99,54% | Dividendrendement 2026 * |
1,69% | Dividendrendement 2027 * | 1,78% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| CDW | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CDW | Real Time | |
Mexican S.E.
| CDW * | Slotkoers | |
Xetra
| CDW | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| CDW | Real Time | |
Boerse Muenchen
| CDW | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| CDW | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| CDW | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1CDW | Slotkoers |
Recentste transcriptie: CDW Corporation
| 1 dag | -2,49% | ||
| 1 week | +5,85% | ||
| Lopende maand | +17,42% | ||
| 1 maand | +0,35% | ||
| 3 maanden | +12,01% | ||
| 6 maanden | +12,88% | ||
| Lopend jaar | +10,48% |
| 1 week | 142,68 | 156,01 | |
| 1 maand | 127,77 | 156,01 | |
| Lopend jaar | 97,12 | 158,04 | |
| 1 jaar | 97,12 | 161,1 | |
| 3 jaar | 97,12 | 263,37 | |
| 5 jaar | 97,12 | 263,37 | |
| 10 jaar | 43,64 | 263,37 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Christine Leahy
CEO | Algemeen Directeur | 61 | 01-01-2019 |
Albert Miralles
DFI | Financieel Directeur/CFO | 56 | 07-09-2021 |
| Compliance Officer | 60 | 01-03-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Christine Leahy
CHM | Voorzitter | 61 | 01-01-2023 |
David Nelms
CHM | Voorzitter | 65 | 01-01-2020 |
James Bell
BRD | Directeur/Bestuurslid | 77 | 25-03-2015 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/10/26 | Gratis | Bestuurder | 258 | 0,0002% | ||
| 1/10/26 | Gratis | Bestuurder | 212 | 0,0002% | ||
| 24/09/26 | Tax | Directeur Human Resources | -232 | 0,0002% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,49% | +5,85% | -0,41% | -27,94% | 19,29 mld. | ||
| -10,52% | -22,51% | - | - | 33,77 mld. | ||
| -1,75% | -16,74% | -10,34% | +14,21% | 11,01 mld. | ||
| -2,83% | +1,69% | -50,21% | -79,84% | 6,32 mld. | ||
| -0,16% | -5,73% | -20,89% | -23,03% | 3,13 mld. | ||
| -2,35% | +1,12% | +4,59% | - | 3,18 mld. | ||
| +6,28% | +3,52% | - | - | 2,7 mld. | ||
| +2,07% | -13,70% | -38,23% | -3,66% | 2,51 mld. | ||
| -3,26% | -8,05% | -33,75% | - | 2,34 mld. | ||
| -2,54% | +13,06% | +107,81% | +90,40% | 2,31 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,76% | -3,71% | -5,18% | -4,98% | 8,66 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -5,08% | -6,30% | -8,30% | -17,04% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 24,29 mld. 21,59 mld. 20,01 mld. 18,21 mld. 34,35 mld. 2.305 mld. 34,9 mld. 241 mld. 94,3 mld. 1.203 mld. 91,15 mld. 89,21 mld. 3.834 mld. | 25,21 mld. 22,41 mld. 20,77 mld. 18,9 mld. 35,66 mld. 2.393 mld. 36,23 mld. 250 mld. 97,89 mld. 1.249 mld. 94,62 mld. 92,6 mld. 3.980 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,11 mld. 986 mln. 913 mln. 831 mln. 1,57 mld. 105 mld. 1,59 mld. 10,98 mld. 4,3 mld. 54,91 mld. 4,16 mld. 4,07 mld. 175 mld. | 1,26 mld. 1,12 mld. 1,04 mld. 943 mln. 1,78 mld. 119 mld. 1,81 mld. 12,46 mld. 4,89 mld. 62,31 mld. 4,72 mld. 4,62 mld. 199 mld. |
| Nettoschuld | 5,21 mld. 4,63 mld. 4,29 mld. 3,9 mld. 7,37 mld. 494 mld. 7,49 mld. 51,59 mld. 20,23 mld. 258 mld. 19,55 mld. 19,13 mld. 822 mld. | 5 mld. 4,45 mld. 4,12 mld. 3,75 mld. 7,08 mld. 475 mld. 7,19 mld. 49,56 mld. 19,43 mld. 248 mld. 18,78 mld. 18,38 mld. 790 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | US$ 150,48 | -2,49% | 2.562.017 |
| 15-10-26 | US$ 154,33 | +2,82% | 1.719.018 |
| 14-10-26 | US$ 150,10 | -1,23% | 1.777.857 |
| 13-10-26 | US$ 151,97 | +5,71% | 2.502.307 |
| 12-10-26 | US$ 143,76 | +1,12% | 1.060.972 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















