|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 200,59 USD | -0,59% |
|
-2,04% | +6,66% |
| 31/08 | Engine Capital zet EPAM onder druk voor aandeleninkoop of verkoop | RE |
| 27/08 | Cintas Corporation kondigt vertrek aan van Melanie W. Barstad als bestuurslid | CI |
Beursnotering
Nasdaq
CTAS 200,59 $
-0,59%
305 mln.
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| CTAS | 200,59USD | -0,59% | 305 mln. $ | ||
CBOE
| CTAS | 200,62USD | -0,59% | 9,86 mln. $ | |
Tradegate
| CIT | 173,00EUR | -0,40% | 80,27K € | |
Mexican S.E.
| CTAS * | 3.510,11MXN | -6,99% | 358K $ | |
Boerse Muenchen
| CIT | 173,04EUR | -0,30% | 10,38K € | |
London S.E.
| 0HYJ | 181,37USD | +4,06% | 3,81K $ | |
Berne S.E.
| CIT | 164,43CHF | -6,19% | 1,15K CHF | |
Deutsche Boerse AG
| CIT | 173,22EUR | -2,17% | 0 € | |
Wiener Boerse
| CTAS | 176,54EUR | +0,73% | 0 € | |
Börse Stuttgart
| CIT | 172,74EUR | -0,23% | 0 € | |
Xetra
| CIT | 170,00EUR | +0,12% | 0 € | |
| C1TA34 | 205,67BRL | -1,70% | 617,01 R$ |
Vijfdaags koersverloop: Cintas Corporation
uitgestelde koers Nasdaq| 26-08-2026 | 27-08-2026 | 28-08-2026 | 31-08-2026 | 01-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 205,78 | US$ 204,15 | US$ 204,18 | US$ 201,79 | US$ 200,59 |
| Volume | 1.516.477 | 1.282.057 | 1.344.090 | 1.726.543 | 1.522.583 |
| Variatie | +0,50% | -0,79% | +0,01% | -1,17% | -0,59% |
| Opening | US$ 204,88 | US$ 204,74 | US$ 205,50 | US$ 203,30 | US$ 202,89 |
| Hoger | US$ 206,77 | US$ 204,74 | US$ 205,81 | US$ 203,70 | US$ 203,61 |
| Lager | US$ 204,60 | US$ 202,79 | US$ 204,00 | US$ 200,67 | US$ 199,66 |
Prestaties
| 1 dag | -0,59% | ||
| 1 week | -2,04% | ||
| Lopende maand | -0,59% | ||
| 1 maand | -1,97% | ||
| 3 maanden | +16,02% | ||
| 6 maanden | -0,27% | ||
| Lopend jaar | +6,66% | ||
| 1 jaar | -4,49% | ||
| 3 jaar | +58,80% | ||
| 5 jaar | +102,56% | ||
| 10 jaar | +581,70% |
Volumes
marktenDagvolume
1.522.645
Geschat dagvolume
1.522.645
Gem. dagvolume (20 daags)
1.703.955
Dagvolumeratio
0,89
Gem. dagvolume (20 daags) USD
341.796.333,45
Recordvolume 1
177.019.200
Recordvolume 2
35.020.800
Recordvolume 3
30.512.708
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
80.750.215.714
Omzet (USD)
11.264.761.000
Aantal werknemers
48.100
Omzet / Werknemer (USD)
234.195
Vrij verhandelbaar
43.65 %
Marktkap. free float (USD)
68.658.206.641
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0.42%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
203,3
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
202,88
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
194,84
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
184,36
Koersspreiding / (MMA5)
+1,35%
Koersspreiding / (MMA20)
+1,14%
Koersspreiding / (MMA50)
-2,87%
Koersspreiding / (MMA100)
-8,09%
STIM
RSI 9 dagen
45,41
RSI 14 dagen
50,63
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,59% | -2,04% | -4,49% | +58,80% | 80,75 mld. | ||
| -1,82% | -3,01% | +0,07% | +8,09% | 17,44 mld. | ||
| -0,33% | -2,12% | +5,88% | +9,59% | 14,07 mld. | ||
| -0,09% | -0,17% | +25,21% | +40,93% | 12,16 mld. | ||
| -1,56% | -3,94% | +18,18% | +82,90% | 8,08 mld. | ||
| -0,83% | -2,26% | +52,92% | +132,26% | 7,01 mld. | ||
| -0,76% | +1,18% | -16,87% | -0,37% | 6,38 mld. | ||
| -1,73% | -0,08% | -14,53% | +27,71% | 5,77 mld. | ||
| +0,61% | +1,69% | +12,18% | -1,27% | 5,3 mld. | ||
| +0,32% | -3,67% | +56,05% | +54,59% | 5 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,68% | -1,35% | +13,46% | +41,32% | 16,2 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,70% | -1,74% | +4,31% | +46,57% |
Koersgeschiedenis: Cintas Corporation
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
e3eac59966450766.740u0OUApN5unUzyehyPwLsiv0PgR7uAeS0BBfMLUgQ.osZbopNC0Lc92DWCV2r1rM0QxRDYAtDsLUlRfZBOf3He4FyEg0HJpAHsFQ
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 22:00:00 | 200,59 | 407.881 | 1.024.713 |
| 21:59:59 | 200,64 | 100 | 616.832 |
| 21:59:59 | 200,61 | 100 | 616.732 |
| 21:59:59 | 200,61 | 100 | 616.632 |
| 21:59:58 | 200,63 | 192 | 616.532 |
| 21:59:58 | 200,63 | 295 | 616.340 |
| 21:59:57 | 200,57 | 172 | 616.045 |
| 21:59:57 | 200,62 | 277 | 615.873 |
| 21:59:56 | 200,62 | 100 | 615.596 |
| 21:59:56 | 200,62 | 299 | 615.496 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 199,66 | 205,81 | |
| 1 maand | 196,5 | 208,78 | |
| Lopend jaar | 161,16 | 219,16 | |
| 1 jaar | 161,16 | 219,16 | |
| 3 jaar | 118,68 | 229,24 | |
| 5 jaar | 85,96 | 229,24 | |
| 10 jaar | 25,52 | 229,24 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +6,66% | ||
| 2025 | +2,94% | ||
| 2024 | +21,26% | ||
| 2023 | +33,44% | ||
| 2022 | +1,91% | ||
| 2021 | +25,38% | ||
| 2020 | +31,36% | ||
| 2019 | +60,18% | ||
| 2018 | +7,80% | ||
| 2017 | +34,85% | ||
| 2016 | +26,92% | ||
| 2015 | +16,08% | ||
| 2014 | +31,63% | ||
| 2013 | +45,70% | ||
| 2012 | +17,49% | ||
| 2011 | +24,50% | ||
| 2010 | +7,25% | ||
| 2009 | +12,23% | ||
| 2008 | -30,90% | ||
| 2007 | -15,34% | ||
| 2006 | -3,45% | ||
| 2005 | -6,22% | ||
| 2004 | -12,46% | ||
| 2003 | +9,51% | ||
| 2002 | -4,69% | ||
| 2001 | -9,75% | ||
| 2000 | +50,18% | ||
| 1999 | -24,58% | ||
| 1998 | +80,61% | ||
| 1997 | +32,77% | ||
| 1996 | +32,02% | ||
| 1995 | +25,35% | ||
| 1994 | +4,41% | ||
| 1993 | +25,93% | ||
| 1992 | +8,00% | ||
| 1991 | +45,63% | ||
| 1990 | +15,08% | ||
| 1989 | +33,58% | ||
| 1988 | +28,85% | ||
| 1987 | +7,22% | ||
| 1986 | +14,12% | ||
| 1985 | +62,68% | ||
| 1984 | +22,22% | ||
| 1983 | +24,82% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers CTAS
- Koersen Cintas Corporation
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















