|
Slotkoers
Taiwan S.E.
06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 66,40 TWD | -4,18% |
|
-15,41% | +1,84% |
Beursnotering
Taiwan S.E.
4739 66,40 NT$
-4,18%
102 mln.
NT$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| 4739 | 66,40TWD | -4,18% | 102 mln. NT$ |
Vijfdaags koersverloop: Coremax Corporation
Slotkoers Taiwan S.E.| 02-11-2026 | 03-11-2026 | 04-11-2026 | 05-11-2026 | Vandaag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | NT$ 75,30 | NT$ 71,10 | NT$ 71,80 | NT$ 69,30 | NT$ 66,40 |
| Volume | 501.321 | 1.109.121 | 1.076.918 | 843.640 | 1.532.388 |
| Variatie | +1,07% | -5,58% | +0,98% | -3,48% | -4,18% |
| Opening | NT$ 74,40 | NT$ 74,50 | NT$ 72,10 | NT$ 72,00 | NT$ 62,40 |
| Hoger | NT$ 76,50 | NT$ 74,50 | NT$ 72,40 | NT$ 73,30 | NT$ 68,20 |
| Lager | NT$ 73,90 | NT$ 70,90 | NT$ 69,10 | NT$ 69,00 | NT$ 62,40 |
Prestaties
| 1 dag | -4,18% | ||
| 1 week | -15,41% | ||
| Lopende maand | -10,87% | ||
| 1 maand | -24,03% | ||
| 3 maanden | -22,70% | ||
| 6 maanden | -27,59% | ||
| Lopend jaar | +1,84% | ||
| 1 jaar | +6,24% | ||
| 3 jaar | -12,40% | ||
| 5 jaar | -56,17% | ||
| 10 jaar | +61,36% |
Volumes
marktenDagvolume
1.532.388
Gem. dagvolume (20 daags)
937.760
Gem. dagvolume (20 daags) TWD
62.267.264
Gem. dagvolume (20 daags) USD
1.901.579,98
Recordvolume 1
59.461.540
Recordvolume 2
55.587.230
Recordvolume 3
54.992.170
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,01
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (TWD)
8.539.443.993
Marktkapitalisatie (USD)
258.387.364
Omzet ()
6.191.109.000
Omzet (USD)
187.331.205
Vrij verhandelbaar
73,39%
Marktkap. free float (TWD)
6.339.308.493
Marktkap. free float (USD)
191.815.440
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0,73%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
70,78
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
80,12
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
81,81
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
89,23
Koersspreiding / (MMA5)
+6,60%
Koersspreiding / (MMA20)
+20,66%
Koersspreiding / (MMA50)
+23,21%
Koersspreiding / (MMA100)
+34,38%
RSI 9 dagen
17,92
RSI 14 dagen
24,75
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -4,18% | -15,41% | +6,24% | -12,40% | 258 mln. | ||
| -0,95% | -0,06% | +19,66% | +73,55% | 85,78 mld. | ||
| -1,32% | +1,96% | +22,20% | +33,34% | 46,49 mld. | ||
| -0,85% | +3,71% | +21,92% | -17,44% | 37,15 mld. | ||
| -0,83% | +4,02% | +16,39% | +22,95% | 35,77 mld. | ||
| -4,15% | -0,43% | +10,84% | +36,05% | 33,57 mld. | ||
| -5,90% | -5,44% | -7,07% | +17,86% | 26,45 mld. | ||
| -1,45% | +0,53% | +57,67% | +39,85% | 24,66 mld. | ||
| +1,70% | +5,06% | +25,28% | -29,47% | 19,21 mld. | ||
| +2,07% | +5,38% | +24,47% | +20,08% | 16,1 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,59% | +1,34% | +19,76% | +18,44% | 32,54 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,45% | +3,09% | +20,28% | +32,12% |
Koersgeschiedenis: Coremax Corporation
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 62,4 | 76,5 | |
| 1 maand | 62,4 | 91 | |
| Lopend jaar | 61,7 | 134,5 | |
| 1 jaar | 61,7 | 134,5 | |
| 3 jaar | 39,7 | 134,5 | |
| 5 jaar | 39,7 | 170 | |
| 10 jaar | 30,65 | 176,5 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +1,84% | ||
| 2025 | +20,96% | ||
| 2024 | -31,07% | ||
| 2023 | -14,54% | ||
| 2022 | -38,18% | ||
| 2021 | +111,43% | ||
| 2020 | -9,68% | ||
| 2019 | -15,30% | ||
| 2018 | -20,09% | ||
| 2017 | +175,90% | ||
| 2016 | +0,24% | ||
| 2015 | +9,09% | ||
| 2014 | +85,12% | ||
| 2013 | +18,27% | ||
| 2012 | -18,02% | ||
| 2011 | -32,93% | ||
| 2010 | -4,47% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 4739
- Koersen Coremax Corporation
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















