|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 18,21 USD | -0,33% |
|
+1,11% | -7,89% |
| 14/10 | Daktronics, Inc. kondigt beëindiging van productiefaciliteit in Ierland aan | CI |
| 14/10 | Daktronics kondigt herverdeling van productiecapaciteit tussen locaties in de VS, China en Mexico aan | CI |
| Marktkapitalisatie | 876 mln. 778 mln. 722 mln. 656 mln. 1,24 mld. 83,12 mld. 1,26 mld. 8,67 mld. 3,4 mld. 43,37 mld. 3,29 mld. 3,22 mld. 138 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
15,6x | k/w-verhouding 2028 * | 11,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 876 mln. 778 mln. 722 mln. 656 mln. 1,24 mld. 83,12 mld. 1,26 mld. 8,67 mld. 3,4 mld. 43,37 mld. 3,29 mld. 3,22 mld. 138 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,98x | EV/omzet 2028 * | 0,9x |
| Vrij verhandelbaar |
84,31% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| DAKT | Vertraagde tijd | |
CBOE
| DAKT | Real Time | |
Boerse Muenchen
| DA3 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| DA3 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| DA3 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| DA3 | Real Time |
Recentste transcriptie: Daktronics, Inc.
| 1 dag | -0,33% | ||
| 1 week | +1,11% | ||
| Lopende maand | +4,72% | ||
| 1 maand | +3,70% | ||
| 3 maanden | -6,28% | ||
| 6 maanden | -4,51% | ||
| Lopend jaar | -7,89% |
| 1 week | 17,47 | 18,7 | |
| 1 maand | 16,77 | 18,7 | |
| Lopend jaar | 16,77 | 28,27 | |
| 1 jaar | 16,77 | 28,27 | |
| 3 jaar | 7,2 | 28,27 | |
| 5 jaar | 1,46 | 28,27 | |
| 10 jaar | 1,46 | 28,27 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ramesh Jayaraman
CEO | Algemeen Directeur | 50 | 01-02-2026 |
Howard Atkins
DFI | Financieel Directeur/CFO | 75 | 05-03-2025 |
Rich Hinz
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John Friel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 23-06-2015 |
| Directeur/Bestuurslid | 74 | 02-09-2020 | |
Shereta Williams
BRD | Directeur/Bestuurslid | 52 | 01-09-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/09/26 | Gratis | Financieel directeur | 9.626 | 0,0199% | ||
| 17/09/26 | Gratis | Bestuurder | 6.594 | 0,0137% | ||
| 17/09/26 | Gratis | Voorzitter | 6.594 | 0,0137% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,33% | +1,11% | -6,28% | +93,11% | 876 mln. | ||
| -2,63% | -9,04% | +24,61% | +280,67% | 196 mld. | ||
| +2,27% | +0,27% | +37,44% | +44,55% | 124 mld. | ||
| -4,64% | -15,75% | +52,21% | +364,79% | 114 mld. | ||
| +1,88% | -2,01% | +9,42% | +128,04% | 105 mld. | ||
| +2,24% | -13,43% | +146,16% | +157,75% | 79,55 mld. | ||
| +0,29% | -17,10% | +32,31% | +1.360,06% | 63,95 mld. | ||
| +2,15% | -23,16% | +489,58% | +768,42% | 65,65 mld. | ||
| +0,04% | -6,14% | -24,54% | +40,38% | 53,9 mld. | ||
| -7,06% | -25,50% | +100,85% | +586,21% | 45,87 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,58% | -8,85% | +86,17% | +382,40% | 84,87 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,64% | -9,03% | +77,20% | +347,06% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 898 mln. 798 mln. 740 mln. 673 mln. 1,27 mld. 85,21 mld. 1,29 mld. 8,89 mld. 3,49 mld. 44,46 mld. 3,37 mld. 3,3 mld. 142 mld. | 970 mln. 862 mln. 799 mln. 727 mln. 1,37 mld. 92,04 mld. 1,39 mld. 9,6 mld. 3,77 mld. 48,03 mld. 3,64 mld. 3,56 mld. 153 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 58,6 mln. 52,09 mln. 48,28 mln. 43,93 mln. 82,89 mln. 5,56 mld. 84,22 mln. 580 mln. 228 mln. 2,9 mld. 220 mln. 215 mln. 9,25 mld. | 73,05 mln. 64,93 mln. 60,19 mln. 54,76 mln. 103 mln. 6,93 mld. 105 mln. 723 mln. 284 mln. 3,62 mld. 274 mln. 268 mln. 11,53 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | US$ 18,21 | -0,33% | 651.916 |
| 15-10-26 | US$ 18,27 | +2,01% | 696.858 |
| 14-10-26 | US$ 17,91 | -3,86% | 841.032 |
| 13-10-26 | US$ 18,63 | +2,08% | 464.830 |
| 12-10-26 | US$ 18,25 | +1,33% | 580.159 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















