Koers Dialog Group
Aandelen
7277
MYL7277OO006
Oliegerelateerde diensten en apparatuur
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:50:01 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,950 MYR | +1,04% |
|
+2,63% | +16,07% |
| Marktkapitalisatie | 10,89 mld. 2,67 mld. 2,4 mld. 2,24 mld. 2,03 mld. 3,81 mld. 254 mld. 3,83 mld. 26,84 mld. 10,48 mld. 132 mld. 10,01 mld. 9,79 mld. 423 mld. | k/w-verhouding 2026 |
17,7x | k/w-verhouding 2027 * | 17,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 10,38 mld. 2,54 mld. 2,28 mld. 2,13 mld. 1,93 mld. 3,63 mld. 242 mld. 3,65 mld. 25,58 mld. 9,99 mld. 125 mld. 9,54 mld. 9,33 mld. 404 mld. | EV/omzet 2026 |
3,33x | EV/omzet 2027 * | 3,22x |
| Vrij verhandelbaar |
52,46% | Dividendrendement 2026 |
2,53% | Dividendrendement 2027 * | 2,45% |
| 1 dag | +1,04% | ||
| 1 week | +2,63% | ||
| Lopende maand | +0,52% | ||
| 1 maand | -2,50% | ||
| 3 maanden | -1,02% | ||
| 6 maanden | -14,10% | ||
| Lopend jaar | +16,07% |
| 1 week | 1,87 | 1,96 | |
| 1 maand | 1,82 | 2,09 | |
| Lopend jaar | 1,54 | 2,36 | |
| 1 jaar | 1,54 | 2,36 | |
| 3 jaar | 1,13 | 2,64 | |
| 5 jaar | 1,13 | 3,06 | |
| 10 jaar | 1,13 | 3,99 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 62 | 07-10-2024 | |
| Financieel Directeur/CFO | 60 | 01-01-1995 | |
Keat Yaw Yeong
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 46 | 01-03-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Boon Keat Ngau
CHM | Voorzitter | 78 | 02-01-1990 |
Yew Kai Chan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 23-09-2005 |
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 15-05-2007 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18/09/26 | Gratis | Financieel directeur | 2.600.000 | 0,0461% | ||
| 18/09/26 | Gratis | Oprichter | 6.424.000 | 0,1138% | ||
| 18/09/26 | Gratis | Bestuurder | 3.990.000 | 0,0707% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,04% | +2,63% | +0,52% | -8,02% | 2,67 mld. | ||
| -0,53% | +1,15% | +48,94% | -17,72% | 72 mld. | ||
| -1,91% | -0,07% | +23,51% | +58,88% | 54,96 mld. | ||
| -1,38% | +2,14% | +73,67% | +64,74% | 29,34 mld. | ||
| -1,73% | +1,61% | +93,11% | +238,69% | 27,26 mld. | ||
| +0,12% | +3,40% | +46,30% | -22,63% | 27,35 mld. | ||
| -4,52% | -15,61% | +76,84% | +207,10% | 14,17 mld. | ||
| -3,40% | +1,92% | +65,31% | +120,75% | 10,6 mld. | ||
| -3,05% | +1,86% | +88,97% | +197,02% | 9,98 mld. | ||
| -1,11% | +0,70% | +49,40% | -8,49% | 6,68 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,64% | +0,44% | +56,66% | +83,03% | 25,5 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,41% | -0,22% | +54,05% | +62,15% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,87 mld. 702 mln. 631 mln. 589 mln. 534 mln. 1 mld. 66,81 mld. 1,01 mld. 7,07 mld. 2,76 mld. 34,67 mld. 2,64 mld. 2,58 mld. 112 mld. | 3,12 mld. 763 mln. 686 mln. 640 mln. 580 mln. 1,09 mld. 72,58 mld. 1,1 mld. 7,68 mld. 3 mld. 37,67 mld. 2,86 mld. 2,8 mld. 121 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 578 mln. 142 mln. 127 mln. 119 mln. 108 mln. 202 mln. 13,47 mld. 203 mln. 1,43 mld. 557 mln. 6,99 mld. 531 mln. 520 mln. 22,49 mld. | 647 mln. 158 mln. 142 mln. 133 mln. 120 mln. 226 mln. 15,07 mld. 228 mln. 1,59 mld. 623 mln. 7,82 mld. 595 mln. 582 mln. 25,16 mld. |
| Nettoschuld | -509 mln. -124 mln. -112 mln. -104 mln. -94,65 mln. -178 mln. -11,84 mld. -179 mln. -1,25 mld. -489 mln. -6,15 mld. -467 mln. -457 mln. -19,77 mld. | -852 mln. -209 mln. -188 mln. -175 mln. -159 mln. -298 mln. -19,85 mld. -300 mln. -2,1 mld. -820 mln. -10,3 mld. -783 mln. -766 mln. -33,14 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | MYR 1,950 | +1,04% | 7.048.300 |
| 14-10-26 | MYR 1,930 | +0,52% | 13.320.600 |
| 13-10-26 | MYR 1,920 | +1,05% | 5.175.800 |
| 12-10-26 | MYR 1,900 | -0,52% | 4.424.200 |
| 09-10-26 | MYR 1,910 | +0,53% | 2.540.000 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















