Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

DIGITAL WORLD ACQUISITION CORP.

(DWAC)
Vertraagde tijd Nasdaq  -  22:00 02-12-2022
22.83 USD   +2.06%
22/11Aandeelhouders Digital World Acquisition verlengen tijdspad voor deal met Truth Social Parent
MT
21/11Digital World Acquisition Corp. Rapporteert resultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
21/11Acquisitie Digitale Wereld daalt na herstel van Trumps Twitter-account
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 02/12 22:00:00
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
24.35(c) 23.52(c) 22.81(c) 22.37(c) 22.83(c) Koers
-1.74% -3.41% -3.02% -1.93% +2.06% Variatie
779 229 706 115 629 765 479 010 301 817 Volume
23.87 24.4 23.26 22.75 22.01 Opening
24.66 24.4023 23.84 23.09 23 Hoger
23.75 23.11 22.75 22.15 21.7819 Lager
Prestaties
1 dag 2.06%
5 dagen -7.87%
1 week -7.87%
Lopende maand 0.09%
1 maand 39.80%
3 maanden -8.64%
6 maanden -48.20%
Lopend jaar -55.61%
1 jaar -49.23%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 301 817
Geschat dagvolume 301 817
Gem. dagvolume (20 daags) 5 714 953
Dagvolumeratio 0.05
Gem. dagvolume (20 daags) USD 130 472 373.57
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 498 782 500
Recordvolume 2 133 395 800
Recordvolume 3 65 128 650
Basisgegevens
Aantal aandelen 30 027 234
Marktkapitalisatie USD 671 709 225
Percentage vrij verhandelbaar 77.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 659 644 313
KoersuitschietersKoers 
1 week 21.78
24.66
1 maand 19.23
29.80
Lopend jaar 15.20
101.87
1 jaar 15.20
101.87
3 jaren 9.84
175.00
5 jaren 9.84
175.00
10 jaren 9.84
175.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 23.18
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 23.13
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 19.34
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 23.53
Price spread / (MMA5) 1.52%
Price spread / (MMA20) 1.30%
Price spread / (MMA50) -15.30%
Price spread / (MMA100) 3.08%
RSI 9 dagen 49.10
RSI 14 dagen 51.36
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
DIGITAL WORLD ACQUISITION CORP.2.06%-7.87%-55.61%-49.23%--.--%850
NWTN INC.7.55%10.36%-18.02%-14.63%--.--%2 763
RUMBLE INC.-1.13%-4.05%-19.11%-26.39%--.--%2 445
KKR ACQUISITION HOLDINGS I CORP.0.00%0.20%3.29%2.24%--.--%1 735
CHURCHILL CAPITAL CORP VII0.00%0.20%1.42%1.84%--.--%1 720
JAWS MUSTANG ACQUISITION CORPORATION0.00%0.20%3.03%2.50%--.--%1 300
GRANITE RIDGE RESOURCES, INC3.40%5.84%-3.87%-3.97%--.--%1 257
ARES ACQUISITION CORPORATION0.10%0.30%3.08%2.55%--.--%1 255
NAAS TECHNOLOGY INC.3.02%-1.27%--.--%--.--%--.--%1 167
FTAC HERA ACQUISITION CORP.0.00%0.30%2.76%2.76%--.--%1 093
COMPUTE HEALTH ACQUISITION CORP.0.00%-0.20%2.88%2.35%--.--%1 079
CONX CORP.0.10%-0.20%2.04%1.93%--.--%940
SCREAMING EAGLE ACQUISITION CORP.0.00%0.00%--.--%--.--%--.--%925
PONTEM CORPORATION0.20%0.20%2.65%2.76%--.--%868
LONGVIEW ACQUISITION CORP. II0.00%0.30%2.13%1.52%--.--%867
APOLLO STRATEGIC GROWTH CAPITAL II0.00%0.25%2.45%2.45%--.--%864
 Gemiddelde0.88%0.83%-1.17%-1.70%--.--%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.30%1.31%-3.91%-4.58%--.--%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-202222.0123.0021.7822.83301 817
01-12-202222.7523.0922.1522.37479 010
30-11-202223.2623.8422.7522.81629 765
29-11-202224.4024.4023.1123.52706 115
28-11-202223.8724.6623.7524.35779 229
25-11-202223.5025.1823.1124.781 120 620
23-11-202222.0223.7821.8023.281 136 869
Dagelijkse grafiek DIGITAL WORLD ACQUISITION CORP.
Duur : Periode :
Digital World Acquisition Corp. : Grafische technische analyse Digital World Acquisition Corp. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -55.61%
2021 416.9%