|
Beurs gesloten -
Hong Kong S.E.
10:08:21 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,385 HKD | -2,45% |
|
+47,22% | -19,97% |
| 29/06 | Dragon Rise Group Holdings Limited rapporteert jaarcijfers over het boekjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| 22/05 | Dragon Rise verkent partnerschap ter bevordering van batterijwisselstations | MT |
| Marktkapitalisatie | 687 mln. 87,61 mln. 75,38 mln. 70,74 mln. 64,72 mln. 121 mln. 8,28 mld. 122 mln. 837 mln. 326 mln. 4,23 mld. 329 mln. 322 mln. 13,63 mld. | k/w-verhouding 2025 |
48,2x | k/w-verhouding 2026 | 44,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 690 mln. 87,96 mln. 75,68 mln. 71,02 mln. 64,98 mln. 121 mln. 8,32 mld. 122 mln. 840 mln. 327 mln. 4,25 mld. 330 mln. 323 mln. 13,69 mld. | EV/omzet 2025 |
0,39x | EV/omzet 2026 | 0,75x |
| Vrij verhandelbaar |
32,69% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
| 1 dag | -2,45% | ||
| 1 week | +47,22% | ||
| Lopende maand | -3,05% | ||
| 1 maand | +40,29% | ||
| 3 maanden | +0,21% | ||
| 6 maanden | -12,32% | ||
| Lopend jaar | -19,97% |
| 1 week | 1,79 | 2,5 | |
| 1 maand | 1,5 | 2,5 | |
| Lopend jaar | 1,5 | 2,98 | |
| 1 jaar | 0,92 | 3,1 | |
| 3 jaar | 0,26 | 3,1 | |
| 5 jaar | 0,26 | 3,1 | |
| 10 jaar | 0,26 | 7,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yuk Kit Yip
CEO | Algemeen Directeur | 70 | - |
Hoi Ki Leung
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | 38 | 01-03-2017 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yuk Kit Yip
CHM | Voorzitter | 70 | 22-02-2017 |
Chun Fai Cheung
BRD | Directeur/Bestuurslid | 56 | 01-10-1996 |
Wa Shing Chan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 26-03-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4/08/26 | Andere | Bestuurder | 100.000 | 0,0347% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,45% | +47,22% | +102,12% | +44,55% | 89,79 mln. | ||
| +0,90% | -1,13% | -10,05% | +74,30% | 6,22 mld. | ||
| -2,30% | -1,29% | -15,47% | -34,84% | 2,98 mld. | ||
| +2,78% | -0,42% | +56,13% | +2,56% | 1,02 mld. | ||
| +6,94% | +8,83% | +43,26% | +140,62% | 893 mln. | ||
| -1,01% | -1,99% | +51,19% | +110,64% | 732 mln. | ||
| -2,52% | -1,12% | +123,02% | +109,46% | 651 mln. | ||
| -0,55% | +7,12% | -3,57% | +18,71% | 493 mln. | ||
| -2,29% | -6,60% | +152,26% | - | 444 mln. | ||
| +1,29% | -11,08% | +2.345,31% | +3.093,88% | 394 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,07% | +3,36% | +284,42% | +395,54% | 1,39 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,39% | -1,92% | +79,28% | +138,77% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,31 mld. 168 mln. 144 mln. 135 mln. 124 mln. 231 mln. 15,84 mld. 233 mln. 1,6 mld. 623 mln. 8,1 mld. 629 mln. 616 mln. 26,08 mld. | 930 mln. 119 mln. 102 mln. 95,76 mln. 87,62 mln. 164 mln. 11,21 mld. 165 mln. 1,13 mld. 441 mln. 5,73 mld. 445 mln. 436 mln. 18,45 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 9,03 mln. 1,15 mln. 991K 930K 851K 1,59 mln. 109 mln. 1,6 mln. 11 mln. 4,29 mln. 55,65 mln. 4,33 mln. 4,23 mln. 179 mln. | 15,65 mln. 2 mln. 1,72 mln. 1,61 mln. 1,47 mln. 2,75 mln. 189 mln. 2,77 mln. 19,07 mln. 7,43 mln. 96,45 mln. 7,5 mln. 7,33 mln. 311 mln. |
| Nettoschuld | -44,18 mln. -5,63 mln. -4,85 mln. -4,55 mln. -4,16 mln. -7,77 mln. -533 mln. -7,83 mln. -53,82 mln. -20,96 mln. -272 mln. -21,16 mln. -20,7 mln. -877 mln. | 2,77 mln. 353K 304K 285K 261K 486K 33,35 mln. 490K 3,37 mln. 1,31 mln. 17,04 mln. 1,32 mln. 1,3 mln. 54,89 mln. |
Werknemers
427
Sector
Bouw & Techniek
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | HK$ 2,385 | -2,45% | 596.050 |
| 02-09-26 | HK$ 2,445 | +7,24% | 486.000 |
| 01-09-26 | HK$ 2,280 | -7,32% | 501.050 |
| 31-08-26 | HK$ 2,460 | +2,50% | 966.000 |
| 28-08-26 | HK$ 2,400 | +23,39% | 569.000 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















