|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,040 EUR | +0,99% |
|
+3,03% | +10,87% |
| 09/06 | Écomiam SA rapporteert resultaten over het eerste halfjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| 29/01 | Écomiam SA rapporte de resultaten voor het volledige boekjaar dat eindigde op 30 september 2025 | CI |
| Marktkapitalisatie | 11,1 mln. 12,48 mln. 10,29 mln. 9,36 mln. 17,66 mln. 1,18 mld. 17,94 mln. 124 mln. 48,47 mln. 618 mln. 46,85 mln. 45,85 mln. 1,97 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-8,5x | k/w-verhouding 2027 * | -68x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 13,1 mln. 14,73 mln. 12,14 mln. 11,04 mln. 20,84 mln. 1,4 mld. 21,18 mln. 146 mln. 57,21 mln. 730 mln. 55,3 mln. 54,12 mln. 2,33 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,35x | EV/omzet 2027 * | 0,34x |
| Vrij verhandelbaar |
60,32% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Euronext ParisEUR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALECO | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 602 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 602 | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +0,99% | ||
| 1 week | +3,03% | ||
| Lopende maand | -0,97% | ||
| 1 maand | -7,27% | ||
| 3 maanden | +7,37% | ||
| 6 maanden | +2,77% | ||
| Lopend jaar | +10,87% |
| 1 week | 1,92 | 2,04 | |
| 1 maand | 1,92 | 2,2 | |
| Lopend jaar | 1,75 | 2,56 | |
| 1 jaar | 1,52 | 2,56 | |
| 3 jaar | 1,52 | 4,1 | |
| 5 jaar | 1,52 | 16,2 | |
| 10 jaar | 1,52 | 20,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Sauvaget
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 03-09-2020 |
Pauline Sauvaget
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 03-09-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Sauvaget
CHM | Voorzitter | 66 | 29-06-2009 |
| Directeur/Bestuurslid | - | 03-09-2020 | |
Pauline Sauvaget
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 03-09-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,99% | +3,03% | +7,09% | -12,45% | 12,48 mln. | ||
| +0,80% | +6,70% | +10,28% | +120,81% | 943 mld. | ||
| +1,54% | +11,85% | +18,38% | +144,22% | 56,96 mld. | ||
| +0,07% | +6,19% | +21,01% | +93,77% | 44,51 mld. | ||
| +0,09% | +5,22% | +2,89% | +26,77% | 40,45 mld. | ||
| +5,35% | +6,62% | +31,99% | +22,66% | 38,08 mld. | ||
| +1,47% | +3,23% | -7,77% | +43,02% | 37,58 mld. | ||
| -0,19% | +4,07% | +54,19% | +9,98% | 34,95 mld. | ||
| +0,43% | +0,25% | -12,45% | +17,14% | 31,81 mld. | ||
| +0,89% | +2,89% | +2,91% | +16,00% | 29,42 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,14% | +4,88% | +12,85% | +48,19% | 125,64 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,91% | +6,40% | +11,39% | +104,42% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 37,5 mln. 42,19 mln. 34,76 mln. 31,62 mln. 59,67 mln. 4 mld. 60,63 mln. 418 mln. 164 mln. 2,09 mld. 158 mln. 155 mln. 6,66 mld. | 39,3 mln. 44,21 mln. 36,43 mln. 33,14 mln. 62,54 mln. 4,2 mld. 63,54 mln. 438 mln. 172 mln. 2,19 mld. 166 mln. 162 mln. 6,98 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -1,8 mln. -2,02 mln. -1,67 mln. -1,52 mln. -2,86 mln. -192 mln. -2,91 mln. -20,05 mln. -7,86 mln. -100 mln. -7,6 mln. -7,44 mln. -320 mln. | -200K -225K -185K -169K -318K -21,35 mln. -323K -2,23 mln. -874K -11,14 mln. -844K -826K -35,52 mln. |
| Nettoschuld | 2 mln. 2,25 mln. 1,85 mln. 1,69 mln. 3,18 mln. 214 mln. 3,23 mln. 22,28 mln. 8,74 mln. 111 mln. 8,44 mln. 8,26 mln. 355 mln. | 2,3 mln. 2,59 mln. 2,13 mln. 1,94 mln. 3,66 mln. 246 mln. 3,72 mln. 25,62 mln. 10,05 mln. 128 mln. 9,71 mln. 9,5 mln. 409 mln. |
Werknemers
42
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 2,040 | +0,99% | 5.127 |
| 15-10-26 | € 2,020 | 0,00% | 247 |
| 14-10-26 | € 2,020 | +3,06% | 572 |
| 13-10-26 | € 1,960 | 0,00% | 72 |
| 12-10-26 | € 1,960 | -1,01% | 216 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
2,040EUR
Gemiddelde koersdoel
3,000EUR
Spread / Gemiddelde doel
+47,06%
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















