Koers EssilorLuxottica
Aandelen
EL
FR0000121667
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 30-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 184,30 EUR | +3,42% |
|
+1,71% | -31,72% |
| 30/10 | Tsjechische miljardair zou 30 miljard euro bieden voor Delfin | |
| 29/10 | Tsjechische miljardair Strnad biedt 30 miljard euro voor EssiLux-aandeelhouder Delfin, zeggen bronnen | RE |
| Marktkapitalisatie | 84,7 mld. 94,54 mld. 77,96 mld. 70,6 mld. 132 mld. 8.974 mld. 134 mld. 929 mld. 374 mld. 4.719 mld. 355 mld. 347 mld. 14.902 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
32,3x | k/w-verhouding 2027 * | 29,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 93,81 mld. 105 mld. 86,34 mld. 78,19 mld. 146 mld. 9.938 mld. 149 mld. 1.029 mld. 414 mld. 5.226 mld. 393 mld. 384 mld. 16.504 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,11x | EV/omzet 2027 * | 2,85x |
| Vrij verhandelbaar |
62,98% | Dividendrendement 2026 * |
2,2% | Dividendrendement 2027 * | 2,39% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| EL | Real Time | |
CBOE
| EI | Real Time | |
Borsa Italiana
| 1EL | Slotkoers | |
Tradegate
| ESL | Real Time | |
Xetra
| ESL | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| ESL | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| ELU N | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| ESL | Real Time | |
OTC Markets
| ESLOF | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0OMK | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| EI | Slotkoers | |
Deutsche Boerse AG
| ESL | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0OMK | Real Time | |
Bulgaria S.E.
| ESL | Slotkoers | |
Swiss Exchange
| EI | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: EssilorLuxottica
| 1 dag | +3,42% | ||
| 1 week | +1,71% | ||
| 1 maand | +26,58% | ||
| 3 maanden | +12,34% | ||
| 6 maanden | +1,68% | ||
| Lopend jaar | -31,72% |
| 1 week | 173,8 | 186,4 | |
| 1 maand | 141,65 | 186,4 | |
| Lopend jaar | 138,3 | 286,1 | |
| 1 jaar | 138,3 | 323,8 | |
| 3 jaar | 138,3 | 323,8 | |
| 5 jaar | 132,7 | 323,8 | |
| 10 jaar | 86,76 | 323,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 67 | 18-12-2020 | |
| President | 58 | 01-01-2022 | |
Stefano Grassi
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Paul du Saillant
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 30-03-2020 |
Romolo Bardin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 48 | 01-01-2002 |
| Voorzitter | 67 | 28-06-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/08/26 | Koop | 5.000 | 0,0011% | |||
| 3/08/26 | Koop | 5.000 | 0,0011% | |||
| 31/07/26 | Koop | 47.763 | 0,0103% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,42% | +1,71% | -41,92% | +8,01% | 94,58 mld. | ||
| +1,56% | +2,41% | -14,09% | +12,32% | 184 mld. | ||
| -0,59% | +1,18% | +6,44% | +36,82% | 118 mld. | ||
| -6,38% | -4,98% | -18,07% | +8,01% | 111 mld. | ||
| +0,09% | -0,05% | -2,06% | +78,69% | 63,13 mld. | ||
| -0,46% | +0,42% | +4,48% | +82,84% | 55,66 mld. | ||
| -0,23% | -0,52% | +10,73% | -21,72% | 53,9 mld. | ||
| -4,30% | -1,64% | -12,44% | +37,99% | 43,42 mld. | ||
| +0,58% | +2,00% | -1,17% | -8,82% | 34,68 mld. | ||
| +2,95% | +5,58% | +41,34% | -7,36% | 30,69 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,34% | +0,61% | -2,68% | +22,68% | 78,91 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,35% | +0,45% | -8,13% | +22,54% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 30,17 mld. 33,67 mld. 27,77 mld. 25,15 mld. 47,04 mld. 3.196 mld. 47,9 mld. 331 mld. 133 mld. 1.681 mld. 126 mld. 124 mld. 5.308 mld. | 32,63 mld. 36,42 mld. 30,03 mld. 27,2 mld. 50,88 mld. 3.457 mld. 51,81 mld. 358 mld. 144 mld. 1.818 mld. 137 mld. 134 mld. 5.741 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,65 mld. 2,96 mld. 2,44 mld. 2,21 mld. 4,14 mld. 281 mld. 4,21 mld. 29,09 mld. 11,72 mld. 148 mld. 11,11 mld. 10,87 mld. 467 mld. | 2,96 mld. 3,31 mld. 2,73 mld. 2,47 mld. 4,62 mld. 314 mld. 4,7 mld. 32,47 mld. 13,08 mld. 165 mld. 12,4 mld. 12,13 mld. 521 mld. |
| Nettoschuld | 9,1 mld. 10,16 mld. 8,38 mld. 7,59 mld. 14,19 mld. 965 mld. 14,46 mld. 99,82 mld. 40,21 mld. 507 mld. 38,12 mld. 37,29 mld. 1.602 mld. | 8,26 mld. 9,22 mld. 7,6 mld. 6,88 mld. 12,87 mld. 875 mld. 13,11 mld. 90,53 mld. 36,47 mld. 460 mld. 34,57 mld. 33,82 mld. 1.453 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 30-10-26 | € 184,30 | +3,42% | 1.087.058 |
| 29-10-26 | € 178,20 | +0,28% | 508.938 |
| 28-10-26 | € 177,70 | -2,26% | 740.992 |
| 27-10-26 | € 181,80 | +3,89% | 1.216.053 |
| 26-10-26 | € 175,00 | -3,42% | 898.581 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















