|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,7970 EUR | +0,13% |
|
-1,12% | -64,89% |
| 30/07 | Euroapi S.A., Q2 2026 Earnings Call, Jul 30, 2026 | |
| 29/07 | Euroapi S.A. rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 76,14 mln. 84,89 mln. 69,58 mln. 63,52 mln. 120 mln. 7,98 mld. 123 mln. 839 mln. 334 mln. 4,26 mld. 319 mln. 312 mln. 13,44 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-0,61x | k/w-verhouding 2027 * | -1,42x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 131 mln. 146 mln. 120 mln. 110 mln. 206 mln. 13,77 mld. 213 mln. 1,45 mld. 577 mln. 7,35 mld. 550 mln. 538 mln. 23,19 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,18x | EV/omzet 2027 * | 0,24x |
| Vrij verhandelbaar |
64,75% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| EAPI | Real Time | |
CBOE
| Real Time | ||
Tradegate
| 940 | Real Time | |
OTC Markets
| EAPIF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 940 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 940 | Real Time | |
Xetra
| 940 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 940 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0EAP | Real Time | |
London S.E.
| 0EAP | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: EUROAPI
| 1 dag | +0,13% | ||
| 1 week | -1,12% | ||
| Lopende maand | -3,39% | ||
| 1 maand | +9,03% | ||
| 3 maanden | -19,49% | ||
| 6 maanden | -46,80% | ||
| Lopend jaar | -64,89% |
| 1 week | 0,77 | 0,84 | |
| 1 maand | 0,71 | 0,84 | |
| Lopend jaar | 0,71 | 2,28 | |
| 1 jaar | 0,71 | 3,39 | |
| 3 jaar | 0,71 | 7,02 | |
| 5 jaar | 0,71 | 19,02 | |
| 10 jaar | 0,71 | 19,02 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
David Seignolle
CEO | Algemeen Directeur | - | 09-12-2024 |
Olivier Falut
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 17-10-2024 |
Marion Santin
CMP | Compliance Officer | - | 27-11-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Cécile Dussart
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 06-05-2022 |
Claire Giraut
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 06-05-2022 |
Emmanuel Blin
CHM | Voorzitter | 57 | 09-12-2024 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/06/23 | Koop | Financieel directeur | 617 | 0,0007% | ||
| 1/06/23 | Koop | Financieel directeur | 620 | 0,0007% | ||
| 1/06/23 | Koop | Financieel directeur | 617 | 0,0007% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,13% | -1,12% | -74,76% | -84,39% | 85,33 mln. | ||
| -0,79% | -1,43% | +46,25% | +138,46% | 1.216 mld. | ||
| +1,43% | +0,37% | +48,51% | +82,52% | 656 mld. | ||
| +1,07% | +0,18% | +34,39% | +105,99% | 509 mld. | ||
| -0,36% | -2,84% | +47,23% | +64,51% | 384 mld. | ||
| -0,14% | +0,27% | +73,87% | +41,93% | 362 mld. | ||
| -0,78% | +0,59% | +31,01% | +59,68% | 311 mld. | ||
| -0,80% | +6,73% | +11,89% | +35,64% | 293 mld. | ||
| +0,03% | -0,07% | +43,94% | +70,61% | 249 mld. | ||
| -0,41% | +0,77% | +36,15% | +104,55% | 208 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,06% | +0,42% | +29,85% | +61,95% | 418,79 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,05% | +0,03% | +43,46% | +91,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 748 mln. 834 mln. 684 mln. 624 mln. 1,18 mld. 78,42 mld. 1,21 mld. 8,24 mld. 3,29 mld. 41,85 mld. 3,13 mld. 3,06 mld. 132 mld. | 748 mln. 833 mln. 683 mln. 624 mln. 1,18 mld. 78,35 mld. 1,21 mld. 8,24 mld. 3,28 mld. 41,81 mld. 3,13 mld. 3,06 mld. 132 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -125 mln. -139 mln. -114 mln. -104 mln. -196 mln. -13,05 mld. -202 mln. -1,37 mld. -547 mln. -6,96 mld. -521 mln. -510 mln. -21,98 mld. | -53,63 mln. -59,79 mln. -49,01 mln. -44,74 mln. -84,3 mln. -5,62 mld. -86,95 mln. -591 mln. -236 mln. -3 mld. -224 mln. -220 mln. -9,47 mld. |
| Nettoschuld | 55,24 mln. 61,58 mln. 50,48 mln. 46,08 mln. 86,82 mln. 5,79 mld. 89,56 mln. 608 mln. 243 mln. 3,09 mld. 231 mln. 226 mln. 9,75 mld. | 105 mln. 117 mln. 95,81 mln. 87,46 mln. 165 mln. 10,99 mld. 170 mln. 1,15 mld. 460 mln. 5,86 mld. 439 mln. 429 mln. 18,51 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 0,7970 | +0,13% | 261.553 |
| 05-11-26 | € 0,7960 | -3,28% | 170.181 |
| 04-11-26 | € 0,8230 | +2,11% | 111.081 |
| 03-11-26 | € 0,8060 | -2,18% | 71.544 |
| 02-11-26 | € 0,8240 | -0,12% | 126.276 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















