Koers Eurofins Scientific SE
Aandelen
ERF
FR0014000MR3
Biotechnologie & Medisch Onderzoek
OTC Markets Traded|
Real Time
Euronext Paris
13:56:18 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 73,30 EUR | -0,22% |
|
+1,30% | +17,47% |
| 23/07 | Eurofins Scientific SE, H1 2026 Earnings Call, Jul 23, 2026 | |
| 23/07 | Eurofins Scientific: vertraging in BioPharma roept vragen op over doelstelling voor organische groei in 2026 | ![]() |
| Marktkapitalisatie | 12,75 mld. 14,82 mld. 11,97 mld. 10,95 mld. 20,44 mld. 1.401 mld. 20,6 mld. 142 mld. 55,13 mld. 716 mld. 55,66 mld. 54,44 mld. 2.306 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
24,5x | k/w-verhouding 2027 * | 19,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 16,1 mld. 18,71 mld. 15,11 mld. 13,82 mld. 25,8 mld. 1.769 mld. 26,01 mld. 179 mld. 69,61 mld. 904 mld. 70,28 mld. 68,74 mld. 2.912 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,12x | EV/omzet 2027 * | 1,97x |
| Vrij verhandelbaar |
60,39% | Dividendrendement 2026 * |
1,1% | Dividendrendement 2027 * | 1,25% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ERF | Real Time | |
CBOE
| Real Time | ||
Tradegate
| ESF0 | Real Time | |
Xetra
| ESF0 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| ERFSF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| ESF0 | Real Time | |
London S.E.
| 0MV5 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0MV5 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| ESF0 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| ESF0 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| ESF | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 4ERF | Slotkoers |
Recentste transcriptie : Eurofins Scientific SE
| 1 dag | -0,22% | ||
| 1 week | +1,30% | ||
| Lopende maand | +1,05% | ||
| 1 maand | +6,51% | ||
| 3 maanden | +12,70% | ||
| 6 maanden | +9,66% | ||
| Lopend jaar | +17,47% |
| 1 week | 71,1 | 74,78 | |
| 1 maand | 68,62 | 74,78 | |
| Lopend jaar | 56,84 | 74,78 | |
| 1 jaar | 54,86 | 74,78 | |
| 3 jaar | 39,47 | 74,78 | |
| 5 jaar | 39,47 | 127,68 | |
| 10 jaar | 29,82 | 127,68 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Gilles Martin
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 01-01-1987 |
Laurent Lebras
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-01-2015 |
Christian Wurst
PRN | Corporate Officer/Principal | 54 | 01-10-2019 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Gilles Martin
CHM | Voorzitter | 63 | 01-01-1987 |
Yves-Loïc Martin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-01-2015 |
Valérie Hanote
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-01-1990 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27/04/26 | Koop | 700 | 0,0004% | |||
| 19/04/26 | Verkoop | Financieel directeur | 3.000 | 0,0016% | ||
| 19/04/26 | Boekjaar | Bestuurder / senior manager | 700 | 0,0004% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,22% | +1,30% | +16,76% | +29,00% | 14,82 mld. | ||
| -1,55% | -1,82% | -0,86% | +15,73% | 50,35 mld. | ||
| +0,78% | -4,65% | +430,22% | +501,63% | 45,2 mld. | ||
| +2,95% | +3,52% | +47,12% | +21,08% | 44,71 mld. | ||
| +0,25% | -2,63% | +7,86% | +73,60% | 41,24 mld. | ||
| +0,43% | -2,20% | +14,55% | +49,08% | 33,08 mld. | ||
| +1,43% | +8,73% | - | - | 17,81 mld. | ||
| +0,06% | -2,97% | +23,31% | +116,96% | 16,56 mld. | ||
| +0,54% | -1,03% | +80,71% | +39,94% | 14 mld. | ||
| +2,34% | -3,62% | -9,13% | -37,73% | 12,62 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,59% | -0,50% | +67,84% | +89,92% | 29,04 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,43% | -0,77% | +87,91% | +115,62% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,59 mld. 8,82 mld. 7,12 mld. 6,52 mld. 12,16 mld. 834 mld. 12,26 mld. 84,24 mld. 32,81 mld. 426 mld. 33,12 mld. 32,4 mld. 1.372 mld. | 8,01 mld. 9,31 mld. 7,52 mld. 6,88 mld. 12,84 mld. 880 mld. 12,94 mld. 88,91 mld. 34,63 mld. 450 mld. 34,96 mld. 34,19 mld. 1.448 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 531 mln. 617 mln. 498 mln. 456 mln. 851 mln. 58,33 mld. 858 mln. 5,89 mld. 2,3 mld. 29,81 mld. 2,32 mld. 2,27 mld. 96 mld. | 660 mln. 767 mln. 619 mln. 566 mln. 1,06 mld. 72,48 mld. 1,07 mld. 7,32 mld. 2,85 mld. 37,04 mld. 2,88 mld. 2,82 mld. 119 mld. |
| Nettoschuld | 3,35 mld. 3,89 mld. 3,14 mld. 2,88 mld. 5,37 mld. 368 mld. 5,41 mld. 37,18 mld. 14,48 mld. 188 mld. 14,62 mld. 14,3 mld. 606 mld. | 3,01 mld. 3,5 mld. 2,83 mld. 2,59 mld. 4,83 mld. 331 mld. 4,87 mld. 33,45 mld. 13,03 mld. 169 mld. 13,15 mld. 12,87 mld. 545 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 73,30 | -0,22% | 40.861 |
| 03-09-26 | € 73,46 | +0,93% | 307.393 |
| 02-09-26 | € 72,78 | +1,70% | 228.096 |
| 01-09-26 | € 71,56 | -1,35% | 247.022 |
| 31-08-26 | € 72,54 | +0,25% | 520.172 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















