Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. BelgiŽ
  4. Euronext Bruxelles
  5. EXMAR NV
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    EXM   BE0003808251

EXMAR NV

(EXM)
  Rapport
Real Time Euronext Bruxelles  -  17:35:19 03-02-2023
7.840 EUR   +1.03%
30/01Bijna alle aandelen Bel20 in het rood
AM
29/01Week: nauwelijks beweging in Bel20
AM
25/01Klein verlies Bel20
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   Real-time koersen. Real Time Euronext Bruxelles - 03/02 17:35:19
30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 Datum
7.6(c) 7.73(c) 7.85(c) 7.76(c) 7.84(c) Koers
+0.66% +1.71% +1.55% -1.15% +1.03% Variatie
58 127 65 690 58 722 73 569 68 063 Volume
7.56 7.65 7.75 7.85 7.77 Opening
7.69 7.8 7.89 7.93 7.84 Hoger
7.54 7.54 7.72 7.72 7.56 Lager
Prestaties
1 dag 1.03%
5 dagen 2.78%
1 week 3.84%
Lopende maand 1.42%
1 maand -2.85%
3 maanden -21.91%
6 maanden 43.85%
Lopend jaar -1.01%
1 jaar 74.22%
3 jaren 46.27%
5 jaren 31.99%
10 jaren 2.48%
Volumes Euronext Bruxelles
Dagvolume 68 063
Geschat dagvolume 68 063
Gem. dagvolume (20 daags) 89 794
Dagvolumeratio 0.76
Gem. dagvolume (20 daags) EUR 703 988.49
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 1 449 234
Recordvolume 2 1 440 205
Recordvolume 3 1 373 083
Basisgegevens
Aantal aandelen 57 226 737
Marktkapitalisatie EUR 444 079 479
Marktkapitalisatie USD 485 545 024
Percentage vrij verhandelbaar 51.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen EUR 237 766 079
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 7.47
7.89
1 maand 7.39
8.09
Lopend jaar 7.39
8.13
1 jaar 4.11
10.60
3 jaren 1.75
10.60
5 jaren 1.75
10.60
10 jaren 1.75
12.70
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 7.70
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 7.67
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 8.04
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 8.72
Price spread / (MMA5) -1.81%
Price spread / (MMA20) -2.17%
Price spread / (MMA50) 2.60%
Price spread / (MMA100) 11.26%
RSI 9 dagen 61.20
RSI 14 dagen 52.20
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
EXMAR NV1.03%2.78%-1.01%74.22%46.27%486
COSCO SHIPPING ENERGY TRANSPORTATION CO., LTD.0.26%4.80%28.09%151.15%135.69%8 967
NANJING TANKER CORPORATION1.09%6.68%17.51%144.97%72.76%3 303
SCORPIO TANKERS INC.1.95%7.66%-6.73%261.57%114.41%2 542
INTERNATIONAL SEAWAYS, INC.4.36%3.94%8.59%174.40%83.14%1 891
FLEX LNG LTD.1.34%5.03%-1.12%71.65%320.13%1 678
DHT HOLDINGS, INC.-1.40%4.63%-4.62%73.57%50.18%1 397
BW LPG LIMITED3.17%8.58%9.37%71.35%11.80%1 063
NAVIGATOR HOLDINGS LTD.-0.91%2.84%8.78%42.81%8.78%1 014
DORIAN LPG LTD.0.91%20.41%17.47%82.61%67.75%890
ODFJELL SE0.23%1.63%-1.57%146.76%217.39%687
NORDIC AMERICAN TANKERS LIMITED0.65%6.53%0.98%119.15%-5.50%641
OKEANIS ECO TANKERS CORP.1.31%4.91%9.40%135.70%111.59%591
ARDMORE SHIPPING CORPORATION3.66%8.05%4.23%330.37%147.85%588
TSAKOS ENERGY NAVIGATION LIMITED1.97%6.14%3.72%140.88%19.05%493
TEEKAY CORPORATION0.20%8.50%7.71%57.23%33.97%490
 Gemiddelde1.25%6.69%6.79%133.61%92.60%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.04%5.99%13.27%144.60%111.26%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-20237.777.847.567.8468 063
02-02-20237.857.937.727.7673 569
01-02-20237.757.897.727.8558 722
31-01-20237.657.807.547.7365 690
30-01-20237.567.697.547.6058 127
27-01-20237.507.607.477.5546 334
26-01-20237.547.687.487.5543 965
Dagelijkse grafiek EXMAR NV
Duur : Periode :
EXMAR NV : Grafische technische analyse EXMAR NV | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 -1.01%
2022 84.40%
2021 56.18%
2020 -47.92%
2019 -11.71%
2018 -7.30%
2017 -16.32%
2016 -22.61%
2015 -3.34%
2014 -7.16%
2013 44.34%
2012 33.74%
2011 6.88%
2010 -5.94%
2009 -20.56%
2008 -63.91%
2007 -13.45%
2006 39.78%
2005 87.81%
2004 30.31%
2003 3.34%