Koers First Tractor Company Limited Shanghai S.E.
Aandelen
601038
CNE100001JN7
Zware machines & voertuigen
OTC Markets Traded|
Slotkoers
Shanghai S.E.
04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 14,59 CNY | -0,68% |
|
+1,81% | +2,96% |
| 26/08 | First Tractor boekt waardeverlies van 96 miljoen yuan op financiële activa | MT |
| 25/08 | First Tractor Company Limited rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 13,9 mld. 2,07 mld. 1,78 mld. 1,68 mld. 1,53 mld. 2,86 mld. 195 mld. 2,87 mld. 19,8 mld. 7,68 mld. 100 mld. 7,77 mld. 7,6 mld. 323 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,9x | k/w-verhouding 2027 * | 7,47x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 11,4 mld. 1,7 mld. 1,46 mld. 1,38 mld. 1,26 mld. 2,35 mld. 160 mld. 2,36 mld. 16,25 mld. 6,31 mld. 82,27 mld. 6,38 mld. 6,24 mld. 265 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,87x | EV/omzet 2027 * | 0,73x |
| Vrij verhandelbaar |
50,89% | Dividendrendement 2026 * |
3,65% | Dividendrendement 2027 * | 4,87% |
| 1 dag | -0,68% | ||
| 1 week | +1,81% | ||
| Lopende maand | +0,14% | ||
| 1 maand | +6,11% | ||
| 3 maanden | +15,52% | ||
| 6 maanden | +0,41% | ||
| Lopend jaar | +2,96% |
| 1 week | 14,21 | 15,14 | |
| 1 maand | 12,53 | 15,14 | |
| Lopend jaar | 10,2 | 15,84 | |
| 1 jaar | 10,2 | 15,84 | |
| 3 jaar | 10,2 | 20,49 | |
| 5 jaar | 8,5 | 20,49 | |
| 10 jaar | 3,94 | 20,49 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tao Wei
CEO | Algemeen Directeur | 46 | 23-10-2023 |
Bin Liu
DFI | Financieel Directeur/CFO | 51 | 16-12-2024 |
Shuang Zhang
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Kun Yang
BRD | Directeur/Bestuurslid | 57 | 29-10-2018 |
Yu Yang
CHM | Voorzitter | 52 | 02-11-2021 |
Peng Li
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 13-04-2022 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,68% | +1,81% | - | - | 2,07 mld. | ||
| -0,13% | +10,03% | +46,04% | +65,56% | 187 mld. | ||
| +1,04% | -5,76% | +15,78% | -9,96% | 8,83 mld. | ||
| +2,31% | +4,89% | -11,80% | -8,60% | 4,07 mld. | ||
| -0,32% | -1,55% | -18,29% | -2,23% | 3,52 mld. | ||
| +0,58% | +2,56% | +36,75% | +137,04% | 2,07 mld. | ||
| -1,29% | 0,00% | +1,32% | -3,77% | 1,5 mld. | ||
| +0,44% | +8,35% | -10,92% | -2,70% | 1,25 mld. | ||
| +1,12% | +5,72% | +88,67% | +193,58% | 1,19 mld. | ||
| +1,72% | -0,23% | -27,45% | -52,26% | 887 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,48% | +2,45% | +13,34% | +35,18% | 23,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,03% | +10,10% | +41,75% | +59,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 13,04 mld. 1,94 mld. 1,67 mld. 1,57 mld. 1,44 mld. 2,69 mld. 183 mld. 2,69 mld. 18,58 mld. 7,21 mld. 94,09 mld. 7,29 mld. 7,13 mld. 303 mld. | 13,94 mld. 2,08 mld. 1,79 mld. 1,68 mld. 1,54 mld. 2,87 mld. 196 mld. 2,88 mld. 19,87 mld. 7,71 mld. 101 mld. 7,8 mld. 7,63 mld. 324 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 931 mln. 139 mln. 119 mln. 112 mln. 103 mln. 192 mln. 13,09 mld. 192 mln. 1,33 mld. 515 mln. 6,72 mld. 521 mln. 509 mln. 21,63 mld. | 1,18 mld. 176 mln. 151 mln. 142 mln. 130 mln. 243 mln. 16,6 mld. 244 mln. 1,68 mld. 653 mln. 8,52 mld. 660 mln. 646 mln. 27,44 mld. |
| Nettoschuld | -2,49 mld. -372 mln. -320 mln. -301 mln. -275 mln. -514 mln. -35,09 mld. -516 mln. -3,56 mld. -1,38 mld. -18 mld. -1,4 mld. -1,37 mld. -57,99 mld. | -3,79 mld. -564 mln. -485 mln. -457 mln. -417 mln. -780 mln. -53,26 mld. -783 mln. -5,4 mld. -2,09 mld. -27,33 mld. -2,12 mld. -2,07 mld. -88,03 mld. |
Werknemers
7.011
Sector
Zware machines & voertuigen
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | CN¥ 14,59 | -0,68% | 7.760.638 |
| 03-09-26 | CN¥ 14,69 | +1,24% | 11.680.422 |
| 02-09-26 | CN¥ 14,51 | -3,40% | 15.426.516 |
| 01-09-26 | CN¥ 15,02 | +3,09% | 22.065.076 |
| 31-08-26 | CN¥ 14,57 | +1,67% | 17.218.348 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
8,219CNY
Gemiddelde koersdoel
12,00CNY
Spread / Gemiddelde doel
+46,04%
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















