|
Geschatte realtime
Cboe BZX
18:40:19 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 193,50 USD | -0,11% |
|
+10,52% | +21,54% |
| 28/10 | FirstCash verhoogt aandeleninkoopprogramma met 200 miljoen dollar | MT |
| 28/10 | FirstCash Holdings, Inc. kondigt verhoging van aandeleninkoopprogramma aan. | CI |
| Marktkapitalisatie | 8,31 mld. 7,42 mld. 6,82 mld. 6,19 mld. 11,63 mld. 787 mld. 11,92 mld. 81,38 mld. 32,74 mld. 415 mld. 31,18 mld. 30,52 mld. 1.317 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
19,8x | k/w-verhouding 2027 * | 16,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,31 mld. 7,42 mld. 6,82 mld. 6,19 mld. 11,63 mld. 787 mld. 11,92 mld. 81,38 mld. 32,74 mld. 415 mld. 31,18 mld. 30,52 mld. 1.317 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,9x | EV/omzet 2027 * | 1,78x |
| Vrij verhandelbaar |
68,17% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| FCFS | Slotkoers | |
CBOE
| FCFS | Real Time | |
Tradegate
| FF60 | Real Time | |
Boerse Muenchen
| FF60 | Real Time | |
Mexican S.E.
| FCFS1 * | Slotkoers | |
Deutsche Boerse AG
| FF60 | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| FF60 | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -0,11% | ||
| 1 week | +10,52% | ||
| Lopende maand | +6,87% | ||
| 1 maand | -7,92% | ||
| 3 maanden | -5,05% | ||
| 6 maanden | -11,92% | ||
| Lopend jaar | +21,54% |
| 1 week | 179,48 | 196,08 | |
| 1 maand | 171,9 | 219,64 | |
| Lopend jaar | 154,23 | 238,93 | |
| 1 jaar | 146,95 | 238,93 | |
| 3 jaar | 100,24 | 238,93 | |
| 5 jaar | 58,3 | 238,93 | |
| 10 jaar | 39,8 | 238,93 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rick Wessel
CEO | Algemeen Directeur | 67 | 01-09-2016 |
Thomas Stuart
PSD | President | 56 | 01-09-2016 |
Doug Orr
DFI | Financieel Directeur/CFO | 65 | 01-01-2003 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rick Wessel
CHM | Voorzitter | 67 | 01-10-2010 |
Daniel Feehan
CHM | Voorzitter | 75 | 01-09-2016 |
Mikel Faulkner
BRD | Directeur/Bestuurslid | 76 | 01-01-2009 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/09/26 | Verkoop | Bestuurder | -4.500 | 0,0104% | ||
| 18/08/26 | Verkoop | AFF President | -2.000 | 0,0046% | ||
| 17/08/26 | Verkoop | Voorzitter | -5.348 | 0,0123% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,11% | +10,52% | +22,21% | +77,11% | 8,31 mld. | ||
| -0,93% | +3,94% | -10,06% | +112,91% | 220 mld. | ||
| -1,52% | +2,13% | -6,28% | +95,42% | 127 mld. | ||
| +1,10% | +5,58% | -6,98% | +30,22% | 63,01 mld. | ||
| +0,04% | +16,09% | -18,62% | +59,27% | 39,08 mld. | ||
| +1,57% | +2,82% | -17,73% | +9,04% | 28,56 mld. | ||
| -2,33% | +0,23% | +1,53% | +149,23% | 23,92 mld. | ||
| +0,63% | +1,86% | -45,46% | +108,55% | 21,52 mld. | ||
| +2,43% | +7,35% | +18,06% | +126,13% | 21,45 mld. | ||
| +1,53% | +13,24% | -2,92% | +39,84% | 14,64 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,28% | +7,10% | -6,63% | +80,77% | 56,72 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,41% | +5,27% | -8,98% | +90,34% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,36 mld. 3,9 mld. 3,58 mld. 3,25 mld. 6,11 mld. 413 mld. 6,26 mld. 42,73 mld. 17,19 mld. 218 mld. 16,37 mld. 16,02 mld. 691 mld. | 4,66 mld. 4,17 mld. 3,83 mld. 3,48 mld. 6,53 mld. 442 mld. 6,69 mld. 45,69 mld. 18,38 mld. 233 mld. 17,51 mld. 17,13 mld. 739 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 428 mln. 383 mln. 351 mln. 319 mln. 599 mln. 40,57 mld. 614 mln. 4,2 mld. 1,69 mld. 21,41 mld. 1,61 mld. 1,57 mld. 67,87 mld. | 519 mln. 463 mln. 426 mln. 386 mln. 726 mln. 49,12 mld. 744 mln. 5,08 mld. 2,04 mld. 25,93 mld. 1,95 mld. 1,9 mld. 82,17 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-11-26 | US$ 193,71 | +6,87% | 598.827 |
| 30-10-26 | US$ 181,25 | -3,50% | 783.771 |
| 29-10-26 | US$ 187,82 | -1,16% | 729.462 |
| 28-10-26 | US$ 190,02 | +2,52% | 1.144.463 |
| 27-10-26 | US$ 185,35 | +5,75% | 843.112 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















