|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
11:51:02 08-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 293,05 INR | -0,20% |
|
-0,49% | -12,73% |
| Marktkapitalisatie | 203 mld. 2,16 mld. 1,93 mld. 1,77 mld. 1,61 mld. 3,04 mld. 3,14 mld. 21,31 mld. 8,5 mld. 108 mld. 8,1 mld. 7,92 mld. 342 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
22,3x | k/w-verhouding 2028 * | 17,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 217 mld. 2,31 mld. 2,07 mld. 1,89 mld. 1,73 mld. 3,25 mld. 3,36 mld. 22,81 mld. 9,09 mld. 116 mld. 8,66 mld. 8,48 mld. 366 mld. | EV/omzet 2027 * |
1,89x | EV/omzet 2028 * | 1,67x |
| Vrij verhandelbaar |
44,76% | Dividendrendement 2027 * |
2,08% | Dividendrendement 2028 * | 2,37% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| FSL | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| FSL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Firstsource Solutions Limited
| 1 dag | -0,20% | ||
| 1 week | -0,49% | ||
| Lopende maand | +0,05% | ||
| 1 maand | +10,02% | ||
| 3 maanden | +4,77% | ||
| 6 maanden | +6,85% | ||
| Lopend jaar | -12,73% |
| 1 week | 281,15 | 300,75 | |
| 1 maand | 264,4 | 319 | |
| Lopend jaar | 202 | 344,4 | |
| 1 jaar | 202 | 371,75 | |
| 3 jaar | 156,5 | 422,3 | |
| 5 jaar | 93 | 422,3 | |
| 10 jaar | 20,1 | 422,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | - | 01-09-2023 | |
Hasit Trivedi
PSD | President | - | - |
Dinesh Jain
DFI | Financieel Directeur/CFO | 57 | 06-12-2001 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sanjiv Goenka
CHM | Voorzitter | 65 | 03-12-2012 |
| Directeur/Bestuurslid | 85 | 14-11-2014 | |
Utsav Parekh
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 02-11-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/08/25 | Verkoop | Financieel directeur | 11.250 | 0,0016% | ||
| 5/06/25 | Verkoop | Hoofd regelnaleving | 6.500 | 0,0009% | ||
| 5/06/25 | Verkoop | Hoofd regelnaleving | 3.750 | 0,0005% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,20% | -0,49% | -16,47% | +82,70% | 2,16 mld. | ||
| +0,01% | +2,19% | +25,78% | +72,67% | 797 mld. | ||
| -1,79% | +1,16% | +20,15% | +69,01% | 88,29 mld. | ||
| +1,13% | -9,78% | +24,44% | +139,71% | 65,36 mld. | ||
| +1,71% | +12,15% | +30,60% | +67,44% | 51,67 mld. | ||
| +0,47% | +3,91% | -10,54% | +8,44% | 49,21 mld. | ||
| +7,58% | -15,99% | +16,36% | +583,69% | 35,49 mld. | ||
| +0,22% | +25,71% | -1,29% | -47,25% | 33,46 mld. | ||
| +1,21% | -7,87% | +23,78% | +26,06% | 31,57 mld. | ||
| +1,83% | +13,52% | +64,60% | +94,99% | 29,12 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,22% | +2,71% | +17,74% | +109,75% | 118,36 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,34% | +2,14% | +23,76% | +84,46% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 115 mld. 1,22 mld. 1,1 mld. 1 mld. 914 mln. 1,72 mld. 1,78 mld. 12,07 mld. 4,81 mld. 61,26 mld. 4,58 mld. 4,49 mld. 193 mld. | 128 mld. 1,36 mld. 1,22 mld. 1,11 mld. 1,02 mld. 1,92 mld. 1,98 mld. 13,44 mld. 5,36 mld. 68,21 mld. 5,1 mld. 4,99 mld. 215 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 9,4 mld. 99,97 mln. 89,66 mln. 81,94 mln. 74,8 mln. 141 mln. 145 mln. 988 mln. 394 mln. 5,01 mld. 375 mln. 367 mln. 15,83 mld. | 11,54 mld. 123 mln. 110 mln. 101 mln. 91,82 mln. 173 mln. 178 mln. 1,21 mld. 483 mln. 6,16 mld. 461 mln. 451 mln. 19,43 mld. |
| Nettoschuld | 14,24 mld. 151 mln. 136 mln. 124 mln. 113 mln. 214 mln. 220 mln. 1,5 mld. 597 mln. 7,6 mld. 569 mln. 556 mln. 23,98 mld. | 10,53 mld. 112 mln. 101 mln. 91,85 mln. 83,84 mln. 158 mln. 163 mln. 1,11 mld. 441 mln. 5,62 mld. 421 mln. 412 mln. 17,74 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 08-11-26 | ₹ 293,05 | -0,20% | 107.117 |
| 06-11-26 | ₹ 293,65 | +1,56% | 1.469.421 |
| 05-11-26 | ₹ 289,15 | -0,43% | 1.015.480 |
| 04-11-26 | ₹ 290,40 | +0,48% | 626.802 |
| 03-11-26 | ₹ 289,00 | -1,87% | 619.558 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















