Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

FUJIMORI KOGYO CO., LTD.

(7917)
  Rapport
Vertraagde tijd Japan Exchange  -  06:18:05 01-02-2023
3325.00 JPY   +0.15%
2022Fujimori Kogyo Co., Ltd. (TSE:7917) kondigt een aandeleninkoop aan voor 270.000 aandelen, die 1,4% vertegenwoordigen voor •942,95 miljoen.
CI
2022Fujimori Kogyo Co., Ltd. keurt een inkoopplan goed.
CI
2022FUJIMORI KOGYO CO., LTD. : Onthechting van dividendinterim-dividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Japan Exchange - 01/02 06:18:05
26/01/2023 27/01/2023 30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 Datum
3285(c) 3295(c) 3290(c) 3320(c) 3325 Koers
-1.20% +0.30% -0.15% +0.91% +0.15% Variatie
17 600 25 600 41 900 27 500 7 500 Volume
3325 3285 3315 3250 3345 Opening
3325 3320 3325 3335 3360 Hoger
3270 3285 3275 3245 3320 Lager
Prestaties
1 dag 0.15%
5 dagen -0.15%
1 week 0.00%
Lopende maand 0.15%
1 maand 9.38%
3 maanden 7.09%
6 maanden -7.64%
Lopend jaar 9.74%
1 jaar -18.10%
3 jaren 0.00%
5 jaren -18.50%
10 jaren 56.62%
Volumes Japan Exchange
Dagvolume 7 500
Geschat dagvolume 11 066
Gem. dagvolume (20 daags) 26 210
Dagvolumeratio 0.42
Gem. dagvolume (20 daags) JPY 87 148 250.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 669 647.15
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 627 200
Recordvolume 2 586 400
Recordvolume 3 575 500
Basisgegevens
Aantal aandelen 19 267 760
Marktkapitalisatie JPY 63 968 963 200
Marktkapitalisatie USD 479 967 994
Percentage vrij verhandelbaar 77.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen JPY 49 504 442 050
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 380 392 133
KoersuitschietersKoers 
1 week 3 245.00
3 360.00
1 maand 3 000.00
3 360.00
Lopend jaar 3 000.00
3 360.00
1 jaar 2 992.00
4 350.00
3 jaren 2 100.00
5 130.00
5 jaren 2 100.00
5 130.00
10 jaren 1 871.00
5 130.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 3 303.00
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3 154.75
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 3 175.80
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3 205.80
Price spread / (MMA5) -0.66%
Price spread / (MMA20) -5.12%
Price spread / (MMA50) -4.49%
Price spread / (MMA100) -3.58%
RSI 9 dagen 73.01
RSI 14 dagen 67.56
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
FUJIMORI KOGYO CO., LTD.0.15%-0.15%9.74%-18.10%0.00%480
APTARGROUP, INC.2.11%-0.10%5.15%-1.42%0.11%7 549
BERRY GLOBAL GROUP, INC.2.97%4.66%2.15%-8.44%45.18%7 520
FP CORPORATION7.25%1.88%-0.53%12.54%16.36%2 211
SHENZHEN LEAGUER CO., LTD.3.33%8.50%12.44%-18.65%-39.60%1 556
SCIENTEX0.86%4.44%9.63%-23.09%17.02%1 283
SHANGHAI ZIJIANG ENTERPRISE GROUP CO., LTD.1.11%4.79%9.40%-19.91%46.65%1 228
MYERS INDUSTRIES, INC.2.21%-0.59%8.32%33.26%48.83%879
ZHEJIANG GREAT SOUTHEAST CORP.LTD0.32%3.34%7.29%-10.69%54.50%859
TAIWAN HON CHUAN ENTERPRISE CO., LTD.0.67%4.43%2.87%25.70%48.18%857
YOULCHON CHEMICAL CO.,LTD.3.97%0.77%7.82%74.67%213.15%790
HUANGSHAN NOVEL CO.,LTD0.70%2.38%6.97%25.55%13.41%779
ANHUI GUOFENG NEW MATERIALS CO., LTD.0.35%3.80%7.71%-8.76%10.40%760
ZHEJIANG ZHONGCHENG PACKING MATERIAL CO., LTD.0.36%2.17%4.64%-11.46%-6.00%756
SHENZHEN PRINCE NEW MATERIALS CO., LTD.0.17%5.15%14.19%7.27%84.35%755
ZHUHAI ZHONGFU ENTERPRISE CO.,LTD0.00%1.27%1.59%-9.63%26.09%607
 Gemiddelde1.76%3.13%6.64%4.46%38.57%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.43%2.85%5.14%-0.85%27.72%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
31-01-20233 2503 3353 2453 32027 500
30-01-20233 3153 3253 2753 29041 900
27-01-20233 2853 3203 2853 29525 600
26-01-20233 3253 3253 2703 28517 600
25-01-20233 3103 3403 3103 32526 500
24-01-20233 2753 3353 2753 32531 400
23-01-20233 2603 2653 2403 24525 300
Dagelijkse grafiek FUJIMORI KOGYO CO., LTD.
Duur : Periode :
Fujimori Kogyo Co., Ltd. : Grafische technische analyse Fujimori Kogyo Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 9.57%
2022 -26.28%
2021 -13.84%
2020 37.07%
2019 17.93%
2018 -26.32%
2017 37.58%
2016 -7.88%
2015 -6.78%
2014 29.54%
2013 12.56%
2012 117.9%
2011 -12.97%
2010 2.25%
2009 75.81%
2008 -30.27%
2007 -35.66%
2006 -43.07%
2005 136.3%
2004 20.21%
2003 62.07%
2002 -10.77%
2001 -16.67%
2000 -2.50%
1999 -6.98%
1998 -4.44%
1997 -25.62%
1996 -5.47%
1995 -39.34%
1994 -1.65%
1993 4.89%