| Marktkapitalisatie | 42,7 mln. 36,74 mln. 34,48 mln. 31,54 mln. 58,88 mln. 4,04 mld. 59,34 mln. 408 mln. 159 mln. 2,06 mld. 160 mln. 157 mln. 6,64 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-0,66x | k/w-verhouding 2027 * | -1,14x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 42,7 mln. 36,74 mln. 34,48 mln. 31,54 mln. 58,88 mln. 4,04 mld. 59,34 mln. 408 mln. 159 mln. 2,06 mld. 160 mln. 157 mln. 6,64 mld. | EV/omzet 2026 * |
42,7x | EV/omzet 2027 * | 42,7x |
| Vrij verhandelbaar |
46,5% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| 1 dag | -5,70% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,70% | -4,62% | - | - | 42,7 mln. | ||
| +0,92% | +2,64% | -0,19% | +48,65% | 76,24 mld. | ||
| +1,23% | +2,89% | +7,77% | +35,32% | 36,37 mld. | ||
| +2,19% | +2,11% | +10,64% | +6,62% | 14,5 mld. | ||
| +2,28% | +2,44% | +37,36% | +79,85% | 13,76 mld. | ||
| +2,32% | +2,93% | +49,16% | - | 3,5 mld. | ||
| +2,57% | +3,18% | +31,47% | +135,40% | 2,83 mld. | ||
| -0,31% | -4,63% | -16,22% | +86,36% | 1,14 mld. | ||
| 0,00% | +2,22% | +58,18% | +1,66% | 920 mln. | ||
| +16,50% | +5,32% | +26,87% | +33,82% | 916 mln. | ||
| Gemiddelde | +2,17% | +1,22% | +22,78% | +53,46% | 16,69 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,41% | +1,35% | +8,37% | +45,69% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1 mln. 860K 807K 739K 1,38 mln. 94,53 mln. 1,39 mln. 9,55 mln. 3,72 mln. 48,31 mln. 3,76 mln. 3,67 mln. 156 mln. | 1 mln. 860K 807K 739K 1,38 mln. 94,53 mln. 1,39 mln. 9,55 mln. 3,72 mln. 48,31 mln. 3,76 mln. 3,67 mln. 156 mln. |
| Nettowinst (verlies) | -80,3 mln. -69,09 mln. -64,84 mln. -59,32 mln. -111 mln. -7,59 mld. -112 mln. -767 mln. -299 mln. -3,88 mld. -302 mln. -295 mln. -12,49 mld. | -45,4 mln. -39,06 mln. -36,66 mln. -33,54 mln. -62,6 mln. -4,29 mld. -63,09 mln. -434 mln. -169 mln. -2,19 mld. -170 mln. -167 mln. -7,06 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
15
Sector
Herverzekering
















