Koers Getinge AB
Aandelen
GETI B
SE0000202624
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Nasdaq Stockholm
18:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 261,60 SEK | +0,93% |
|
+3,32% | +19,56% |
| 16/10 | Kalender maandag 19 oktober - vrijdag 23 oktober | FW |
| 16/10 | Getinge verwacht een aangepast ebita-resultaat van 1.185 miljoen kronen te rapporteren - Modular | FW |
| Marktkapitalisatie | 71,25 mld. 7,19 mld. 6,4 mld. 5,93 mld. 5,39 mld. 10,18 mld. 683 mld. 10,34 mld. 27,94 mld. 356 mld. 27 mld. 26,43 mld. 1.136 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
22,4x | k/w-verhouding 2027 * | 19,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 79,46 mld. 8,02 mld. 7,13 mld. 6,61 mld. 6,01 mld. 11,35 mld. 761 mld. 11,53 mld. 31,15 mld. 397 mld. 30,11 mld. 29,47 mld. 1.267 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,24x | EV/omzet 2027 * | 2,05x |
| Vrij verhandelbaar |
79,13% | Dividendrendement 2026 * |
1,98% | Dividendrendement 2027 * | 2,18% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Stockholm
| GETI B | Vertraagde tijd | |
CBOE
| GETIBs | Real Time | |
Tradegate
| GTN | Real Time | |
Boerse Muenchen
| GTN | Real Time | |
OTC Markets
| GNGBF | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0GZV | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| GTN | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0GZV | Real Time | |
Börse Stuttgart
| GTN | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| GTN | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 1GETI | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Getinge AB
| 1 dag | +0,93% | ||
| 1 week | +3,32% | ||
| Lopende maand | +5,48% | ||
| 1 maand | +8,91% | ||
| 3 maanden | +23,92% | ||
| 6 maanden | +30,21% | ||
| Lopend jaar | +19,56% |
| 1 week | 252,2 | 262,5 | |
| 1 maand | 235,4 | 262,5 | |
| Lopend jaar | 175,9 | 262,5 | |
| 1 jaar | 175,9 | 262,5 | |
| 3 jaar | 164,35 | 262,5 | |
| 5 jaar | 164,35 | 431,6 | |
| 10 jaar | 74,74 | 431,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 54 | 01-05-2017 | |
Agneta Palmér
DFI | Financieel Directeur/CFO | 48 | 31-03-2024 |
Anna Romberg
CMP | Compliance Officer | 47 | 01-10-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Johan Malmquist
CHM | Voorzitter | 65 | 23-04-2019 |
| Voorzitter | 75 | - | |
Johan Bygge
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 01-01-2007 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29/05/26 | Koop | Algemeen directeur | 25.000 | 0,0098% | ||
| 29/04/26 | Koop | Bestuurder | 154.949 | 0,0610% | ||
| 29/04/26 | Koop | Bestuurder | 45.051 | 0,0177% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,93% | +3,32% | +22,53% | +28,61% | 7,08 mld. | ||
| +0,20% | +5,31% | -17,82% | +13,79% | 181 mld. | ||
| -0,73% | +7,09% | -0,31% | +32,06% | 117 mld. | ||
| +0,49% | +6,25% | -20,20% | +11,58% | 112 mld. | ||
| +3,83% | +5,50% | -44,18% | -6,77% | 76,56 mld. | ||
| -0,14% | +5,27% | +6,74% | +82,45% | 65,15 mld. | ||
| +2,79% | +2,37% | +15,93% | +68,64% | 52,79 mld. | ||
| -1,04% | +4,35% | +3,50% | -26,18% | 52,78 mld. | ||
| +2,41% | +8,18% | -12,08% | +30,45% | 43,11 mld. | ||
| -1,90% | +2,29% | +29,72% | +8,98% | 33,1 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,76% | +4,88% | -1,62% | +24,36% | 74,1 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,60% | +5,39% | -9,22% | +22,20% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 35,42 mld. 3,58 mld. 3,18 mld. 2,95 mld. 2,68 mld. 5,06 mld. 339 mld. 5,14 mld. 13,89 mld. 177 mld. 13,42 mld. 13,14 mld. 565 mld. | 37,75 mld. 3,81 mld. 3,39 mld. 3,14 mld. 2,86 mld. 5,39 mld. 362 mld. 5,48 mld. 14,8 mld. 189 mld. 14,31 mld. 14 mld. 602 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,2 mld. 323 mln. 287 mln. 266 mln. 242 mln. 457 mln. 30,69 mld. 465 mln. 1,26 mld. 16,02 mld. 1,21 mld. 1,19 mld. 51,06 mld. | 3,64 mld. 368 mln. 327 mln. 303 mln. 276 mln. 520 mln. 34,9 mld. 529 mln. 1,43 mld. 18,21 mld. 1,38 mld. 1,35 mld. 58,06 mld. |
| Nettoschuld | 8,2 mld. 828 mln. 736 mln. 683 mln. 621 mln. 1,17 mld. 78,62 mld. 1,19 mld. 3,22 mld. 41,03 mld. 3,11 mld. 3,04 mld. 131 mld. | 6,03 mld. 608 mln. 541 mln. 501 mln. 456 mln. 861 mln. 57,75 mld. 874 mln. 2,36 mld. 30,13 mld. 2,28 mld. 2,23 mld. 96,07 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | SEK 261,60 | +0,93% | 476.952 |
| 15-10-26 | SEK 259,20 | +0,93% | 484.254 |
| 14-10-26 | SEK 256,80 | +0,98% | 398.227 |
| 13-10-26 | SEK 254,30 | 0,00% | 601.345 |
| 12-10-26 | SEK 254,30 | +0,43% | 343.136 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















