1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Zweden
  4. Nasdaq Stockholm
  5. Getinge AB
  6. Onderneming
    GETI B   SE0000202624

GETINGE AB

(GETI B)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq Stockholm  -  17:29 12-08-2022
223.90 SEK   -1.02%
20/07Getinge AB (Publ) kondigt veldactie aan voor medische hulpmiddelen van Hls Set Advanced Producten
CI
19/07Getinge AB (publ) maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
14/07Getinge benoemt Agneta Palmér tot Executive Vice President Operational Services Lid van het Getinge Executive Team
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Vakgebied
Logo Getinge AB
Getinge AB is wereldleider op het gebied van de productie en verkoop van medische apparatuur bestemd voor instellingen voor gezondheidszorg (klinieken, ziekenhuizen, rusthuizen, enz.). De netto-omzet is als volgt verdeeld naar productfamilie:

- medische systemen (62,8%): uitrusting voor operatiekamers (hoofdzakelijk tafels en verlichtingssystemen), beademingsapparatuur en hart- en longmachines, enz

- sterilisatieapparatuur voor ziekenhuizen (27,6%)

- apparatuur ter voorkoming van besmetting (9,6%): op het gebied van biofarmaceutische productie, biomedisch onderzoek, vervaardiging van medische apparatuur en laboratoriumtoepassingen

De netto-omzet wordt per inkomstenbron uitgesplitst in de verkoop van apparatuur (68%) en diensten en wisselstukken (32%)

Eind 2020 had de groep wereldwijd 19 productievestigingen

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Zweden (2,7%), Europa/Midden-Oosten/Afrika (37,9%), Noord- en Zuid-Amerika (38,2%) en AziŽ/Pacific (21,2%).

Aantal werknemers : 10 729 mensen.
Verkoop per activiteit
20202021Delta
Acute Care Therapies18 719.0062.8%15 527.0057.4% -17.05%
Surgical Workflows8 246.0027.7%7 965.0029.4% -3.41%
Life Science2 854.009.6%3 558.0013.2% +24.67%
SEK in miljoenen
Verkoop per regio
2021
United States9 040.0034.3%
China2 639.0010%
EMEA2 626.0010%
Germany1 997.007.6%
Japan1 298.004.9%
France1 272.004.8%
United Kingdom989.003.8%
Italy818.003.1%
APAC745.002.8%
Canada620.002.4%
Americas589.002.2%
India579.002.2%
Australia558.002.1%
Spain530.002%
Sweden492.001.9%
Netherlands399.001.5%
Hong Kong309.001.2%
Belgium303.001.2%
South Korea267.001%
Switzerland260.001%
SEK in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Mattias Sven Perjos President, Chief Executive Officer & Director 49 2017
Lars SandstrŲm Chief Financial Officer 49 2017
Anna Romberg Executive VP-Legal, Compliance & Governance 42 2020
Lars Mattsson Head-Investor Relations - 2016
Jens Viebke, Dr. President-Acute Care Therapies Business 54 2016
Carsten Blecker, Dr. Chief Commercial Officer 55 2014
Lena Hagman Executive Vice President-Quality Regulatory - 2020
Magnus Lundbšck, Dr. Executive VP-Human Resources & Sustainability 52 2017
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Johan Malmquist Chairman 60 2019
Johan Bygge Independent Director 65 2007
Cecilia Margaretha Daun-Wennborg Independent Director 58 2010
Eva Christina Malin Persson Independent Director 53 2014
Barbro Fridťn, Dr. Independent Director 65 2017
Carl Reinhold Adolf Bennet Deputy Chairman 70 -
Peter JŲrmalm Director 62 2014
Rickard Karlsson Director 51 2014
Mattias Sven Perjos President, Chief Executive Officer & Director 49 2017
Dan Frohm Director 40 2017
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 254 152 373 217 274 294 85.5% 0 0.0% 79.8%
Aandeel B 10 18 217 200 0 0.0% 0 0.0%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Carl Reinhold Adolf Bennet 36 332 969 14,3%
Fjšrde AP-fonden 20 281 211 7,98%
AMF Fonder AB 13 810 264 5,43%
Swedbank Robur Fonder AB 9 788 461 3,85%
Handelsbanken Fonder AB 9 650 255 3,80%
EARNEST Partners LLC 6 943 467 2,73%
Schroder Investment Management Ltd. 6 824 249 2,69%
The Vanguard Group, Inc. 6 531 192 2,57%
Norges Bank Investment Management 6 513 335 2,56%
Didner & Gerge Fonder AB 5 348 266 2,10%
Participaties
NaamAandelen%Totale waarde
PULSION MEDICAL SYSTEMS SE (PUS) 6 600 000 80,0% 128 537 046 USD
Markten en indexen
- Main Market Large
- OMX Stockholm 30 / NASDAQ OMX Nordic 120, PEA, STOXX Europe 600
Beurscodes
- Bloomberg-code :  GETIB:SS
- Reuters Code :  GETIb.ST
- Datastreamcode :  
Bedrijfsgegevens
Getinge AB
Lindholmspiren 7A
PO Box 8861
SE-402 72 GŲteborg

Telefoon : +46 (0)10 335 00 00
Fax : +46 (0)10 335 5640
Internet : http://www.getingegroup.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanGetinge AB