|
Real Time
OTC Markets
17:36:53 01-05-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 12,53 USD | -2,87% |
|
+67,92% | -33,46% |
| 17:36 | Brede stijging op de beurs van Stockholm na de tussentijdse verkiezingen, OMXS30-index stijgt 0,8 procent | FW |
| 14:12 | Citi verwacht ongewijzigde strategie voor Hemnet na wisseling van topman | FW |
| Marktkapitalisatie | 6,35 mld. 650 mln. 579 mln. 531 mln. 483 mln. 908 mln. 61,44 mld. 928 mln. 2,55 mld. 32,52 mld. 2,44 mld. 2,39 mld. 103 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
20,7x | k/w-verhouding 2027 * | 14,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 7,07 mld. 724 mln. 645 mln. 592 mln. 538 mln. 1,01 mld. 68,44 mld. 1,03 mld. 2,84 mld. 36,22 mld. 2,72 mld. 2,66 mld. 115 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,68x | EV/omzet 2027 * | 4,87x |
| Vrij verhandelbaar |
76,53% | Dividendrendement 2026 * |
1,95% | Dividendrendement 2027 * | 2,23% |
Recentste transcriptie: Hemnet Group AB
| 1 dag | -2,87% | ||
| 1 week | +67,92% | ||
| Lopende maand | +67,92% | ||
| 1 maand | +95,78% | ||
| 3 maanden | +29,18% | ||
| Lopend jaar | -33,46% |
| 1 maand | 6,9 | 12,53 | |
| Lopend jaar | 6,4 | 18,16 | |
| 1 jaar | 6,4 | 21,61 | |
| 3 jaar | 6,4 | 40,22 | |
| 5 jaar | 6,4 | 40,22 | |
| 10 jaar | 6,4 | 40,22 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jonas Gustafsson
CEO | Algemeen Directeur | 44 | 10-02-2025 |
Peter Messner
DFI | Financieel Directeur/CFO | 50 | 20-07-2026 |
Hanna Lindqvist
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Anders Edmark
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 01-01-2017 |
Tracey Fellows
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 01-11-2020 |
| Directeur/Bestuurslid | 58 | 01-01-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,87% | +67,92% | - | - | 648 mln. | ||
| +3,85% | -10,38% | +4,91% | +123,54% | 3.433 mld. | ||
| +1,50% | +3,46% | +1,01% | +100,65% | 1.588 mld. | ||
| +3,55% | +10,14% | +21,61% | +74,07% | 564 mld. | ||
| +1,11% | +4,26% | -36,05% | +32,72% | 455 mld. | ||
| +5,21% | +7,46% | -39,05% | +53,23% | 260 mld. | ||
| +5,49% | +4,85% | -35,57% | +24,02% | 249 mld. | ||
| +7,45% | -8,88% | -4,75% | +153,67% | 183 mld. | ||
| +5,25% | +8,24% | -25,38% | +46,75% | 136 mld. | ||
| +4,84% | +17,33% | +0,33% | +277,71% | 123 mld. | ||
| Gemiddelde | +3,56% | -0,59% | -12,55% | +98,48% | 776,91 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +3,38% | -5,53% | -1,30% | +104,29% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,25 mld. 128 mln. 114 mln. 104 mln. 94,7 mln. 178 mln. 12,05 mld. 182 mln. 499 mln. 6,38 mld. 479 mln. 468 mln. 20,2 mld. | 1,4 mld. 143 mln. 128 mln. 117 mln. 106 mln. 200 mln. 13,54 mld. 205 mln. 561 mln. 7,16 mld. 538 mln. 526 mln. 22,69 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 316 mln. 32,36 mln. 28,83 mln. 26,44 mln. 24,03 mln. 45,17 mln. 3,06 mld. 46,2 mln. 127 mln. 1,62 mld. 121 mln. 119 mln. 5,13 mld. | 442 mln. 45,3 mln. 40,37 mln. 37,02 mln. 33,64 mln. 63,25 mln. 4,28 mld. 64,69 mln. 177 mln. 2,27 mld. 170 mln. 166 mln. 7,18 mld. |
| Nettoschuld | 723 mln. 74 mln. 65,94 mln. 60,47 mln. 54,96 mln. 103 mln. 6,99 mld. 106 mln. 290 mln. 3,7 mld. 278 mln. 272 mln. 11,73 mld. | 462 mln. 47,26 mln. 42,11 mln. 38,62 mln. 35,09 mln. 65,97 mln. 4,47 mld. 67,48 mln. 185 mln. 2,36 mld. 177 mln. 174 mln. 7,49 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















