Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

HONG KONG JOHNSON HOLDINGS CO., LTD.

(1955)
  Rapport
Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange  -  09:08:49 03-02-2023
0.7200 HKD    0.00%
2022Johnson Holdings' april-september winst halveert
MT
2022Hong Kong Johnson Holdings Co. Rapporteert winstresultaten voor het halfjaar eindigend op 30 september 2022
CI
2022Johnson Holdings halveert winst in april-september
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange - 03/02 09:08:49
30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 Datum
0.71(c) 0.71(c) 0.72(c) 0.72(c) 0.72(c) Koers
0.00% 0.00% +1.41% 0.00% 0.00% Variatie
0 0 0 0 0 Volume
Prestaties
1 dag 0.00%
5 dagen 1.41%
1 week 2.86%
Lopende maand 1.41%
1 maand 10.77%
3 maanden -20.00%
6 maanden -26.53%
Lopend jaar 10.77%
1 jaar -28.71%
3 jaren -4.00%
Volumes Hong Kong Stock Exchange
Dagvolume 0
Geschat dagvolume 0
Gem. dagvolume (20 daags) 42 050
Dagvolumeratio 0.00
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 30 276.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 3 858.40
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 353 672 000
Recordvolume 2 48 617 000
Recordvolume 3 23 596 000
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie HKD 0
Marktkapitalisatie USD 45 885 416
Percentage vrij verhandelbaar 16.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 57 600 000
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 7 340 602
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.70
0.72
1 maand 0.63
0.72
Lopend jaar 0.63
0.72
1 jaar 0.58
1.20
3 jaren 0.41
1.60
5 jaren 0.41
2.16
10 jaren 0.41
2.16
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.72
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.68
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.71
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.81
Price spread / (MMA5) -0.56%
Price spread / (MMA20) -5.42%
Price spread / (MMA50) -1.72%
Price spread / (MMA100) 11.92%
RSI 9 dagen 82.17
RSI 14 dagen 66.63
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
HONG KONG JOHNSON HOLDINGS CO., LTD.--.--%1.41%10.77%-28.71%-4.00%46
ELIS0.97%5.36%20.98%1.58%-6.33%4 174
HEALTHCARE SERVICES GROUP, INC.-0.29%6.88%16.50%-18.63%-46.38%1 036
GDI INTEGRATED FACILITY SERVICES INC.1.51%7.27%9.32%-14.24%43.22%867
MEARS GROUP PLC0.98%3.50%-0.48%0.00%-33.23%278
BAGUIO GREEN GROUP LIMITED2.08%0.00%4.26%-7.55%13.95%26
NATIONAL CLEANING CO. (K.S.C.P)0.30%3.09%1.21%-40.88%-51.17%26
WINSON HOLDINGS HONG KONG LIMITED0.00%-6.56%-18.57%-31.33%-36.67%22
HYGIEIA GROUP LIMITED2.99%1.47%6.15%-14.81%--.--%18
HOLLYWOOD S.A.0.00%0.00%-0.10%--.--%--.--%15
REACT GROUP PLC0.00%0.00%9.52%-44.58%70.37%15
MCLEAN TECHNOLOGIES-5.26%-5.26%5.88%-34.55%-40.98%8
XINHUA NEWS MEDIA HOLDINGS LIMITED-5.88%-3.03%14.29%-52.94%-70.37%8
MAN SHING GLOBAL HOLDINGS LIMITED0.00%14.46%10.47%5.56%30.14%7
PPS INTERNATIONAL (HOLDINGS) LIMITED0.00%-3.90%12.12%-25.25%-50.67%5
KHFM HOSPITALITY AND FACILITY MANAGEMENT SERVICES LIMITED-4.51%-8.64%-15.90%-28.79%28.21%5
 Gemiddelde-0.47%0.98%5.04%-21.89%-11.53%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.82%5.64%17.34%-4.44%-7.37%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-20230.720.720.720.720
02-02-20230.720.720.720.720
01-02-20230.720.720.720.722 000
31-01-20230.710.710.710.710
30-01-20230.710.710.710.710
27-01-20230.700.710.700.71108 000
26-01-20230.660.700.660.7038 500
Dagelijkse grafiek HONG KONG JOHNSON HOLDINGS CO., LTD.
Duur : Periode :
Hong Kong Johnson Holdings Co., Ltd. : Grafische technische analyse Hong Kong Johnson Holdings Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 10.77%
2022 -36.27%
2021 43.66%
2020 -2.74%
2019 -40.65%