Koers Ingersoll-Rand (India) Limited
Aandelen
INGERRAND
INE177A01018
Industriële machines & uitrusting
|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:12:09 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4.846,40 INR | -0,76% |
|
+5,89% | +38,59% |
| Marktkapitalisatie | 153 mld. 1,62 mld. 1,39 mld. 1,31 mld. 1,2 mld. 2,23 mld. 2,25 mld. 15,46 mld. 6,02 mld. 78,18 mld. 6,08 mld. 5,94 mld. 252 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
48,6x | k/w-verhouding 2028 * | 40,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 153 mld. 1,62 mld. 1,39 mld. 1,31 mld. 1,2 mld. 2,23 mld. 2,25 mld. 15,46 mld. 6,02 mld. 78,18 mld. 6,08 mld. 5,94 mld. 252 mld. | EV/omzet 2027 * |
9,25x | EV/omzet 2028 * | 8,03x |
| Vrij verhandelbaar |
24,81% | Dividendrendement 2027 * |
1,75% | Dividendrendement 2028 * | 1,75% |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| INGERRAND | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| 500210 | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -0,76% | ||
| 1 week | +5,89% | ||
| Lopende maand | -0,04% | ||
| 1 maand | +11,78% | ||
| 3 maanden | +29,98% | ||
| 6 maanden | +23,58% | ||
| Lopend jaar | +38,59% |
| 1 week | 4.609 | 4.955 | |
| 1 maand | 4.220 | 4.955 | |
| Lopend jaar | 3.063,3 | 4.955 | |
| 1 jaar | 3.063,3 | 4.955 | |
| 3 jaar | 2.760 | 5.000 | |
| 5 jaar | 912,05 | 5.000 | |
| 10 jaar | 469 | 5.000 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sunil Khanduja
CEO | Algemeen Directeur | 47 | 12-11-2024 |
| Financieel Directeur/CFO | 59 | - | |
Hiren Tanna
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 59 | - | |
Jayantika Dave
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 28-03-2019 |
Vijaya Sampath
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 27-03-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,76% | +5,89% | - | - | 1,63 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,76% | |||||
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,76% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 16,53 mld. 175 mln. 150 mln. 141 mln. 129 mln. 241 mln. 243 mln. 1,67 mld. 650 mln. 8,45 mld. 657 mln. 642 mln. 27,21 mld. | 19,05 mld. 202 mln. 173 mln. 163 mln. 149 mln. 278 mln. 280 mln. 1,92 mld. 750 mln. 9,74 mld. 757 mln. 740 mln. 31,36 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,15 mld. 33,29 mln. 28,64 mln. 26,88 mln. 24,59 mln. 45,9 mln. 46,26 mln. 318 mln. 124 mln. 1,61 mld. 125 mln. 122 mln. 5,18 mld. | 3,78 mld. 39,99 mln. 34,4 mln. 32,29 mln. 29,54 mln. 55,13 mln. 55,57 mln. 382 mln. 149 mln. 1,93 mld. 150 mln. 147 mln. 6,22 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
540
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | ₹ 4.846,40 | -0,76% | 30.432 |
| 02-09-26 | ₹ 4.883,50 | +1,87% | 78.135 |
| 01-09-26 | ₹ 4.794,00 | -1,12% | 17.247 |
| 31-08-26 | ₹ 4.848,50 | -0,24% | 54.154 |
| 28-08-26 | ₹ 4.860,20 | +5,44% | 123.159 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















