Beurs gesloten - 17:55:00 06-11-2026 Variatie 5 dagen Verschil t.o.v. 1 jan (%)
16,36 EUR -1,56% Intraday-grafiek van Ion Beam Applications, SA -0,61% +26,63%

Totale waarde: Ion Beam Applications, SA

Marktkapitalisatie 476 mln. 531 mln. 435 mln. 397 mln. 748 mln. 49,88 mld. 772 mln. 5,24 mld. 2,09 mld. 26,61 mld. 1,99 mld. 1,95 mld. 84,01 mld. k/w-verhouding 2026 *
20,3x
k/w-verhouding 2027 * 14,7x
Bedrijfswaarde 523 mln. 583 mln. 478 mln. 436 mln. 822 mln. 54,78 mld. 847 mln. 5,76 mld. 2,3 mld. 29,23 mld. 2,19 mld. 2,14 mld. 92,27 mld. EV/omzet 2026 *
0,83x
EV/omzet 2027 * 0,75x
Vrij verhandelbaar
60,41%
Dividendrendement 2026 *
1,83%
Dividendrendement 2027 * 2,08%
1 dag-1,56%
1 week-0,61%
Lopende maand+2,25%
1 maand+7,49%
3 maanden+0,99%
6 maanden+18,38%
Lopend jaar+26,63%
1 week 15,96
Extreem 15.96
17,14
1 maand 15,2
Extreem 15.2
17,14
Lopend jaar 12,2
Extreem 12.2
17,76
1 jaar 9,9
Extreem 9.9
17,76
3 jaar 9,31
Extreem 9.31
17,76
5 jaar 8,26
Extreem 8.26
19,28
10 jaar 6,01
Extreem 6.01
56,94
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 58 01-05-2012
Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O 78 28-03-1986
Financieel Directeur/CFO - -
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter 65 01-05-2013
Directeur/Bestuurslid 78 01-05-1991
Directeur/Bestuurslid 58 01-05-2012
Datum Insider Type Hoofdpost Volume % marktkap. Belang
21/02/26 Verkoop 2.500 0,0083%
21/02/26 Koop 2.500 0,0083%
21/02/26 Boekjaar 5.916 0,0195%
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
-1,56%-0,61%+50,37%+67,28% 543 mln.
+2,63%-0,32%+22,75%+52,69% 251 mld.
-3,36%+4,81%-17,34%+63,31% 162 mld.
+1,73%-0,85%+9,29%+17,76% 159 mld.
-4,23%+1,83%-56,84%-19,05% 64,7 mld.
+1,31%+11,01%+23,90%+52,22% 57,97 mld.
-0,76%+4,13%-0,76%-6,92% 56,21 mld.
-2,05%-2,95%+4,30%+54,85% 50,21 mld.
+1,73%-0,06%+18,49%+62,52% 48,43 mld.
+1,00%-1,11%+23,29%+81,48% 44,51 mld.
Gemiddelde -0,36%+1,40%+7,75%+42,61% 89,5 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +0,19%+1,29%+4,71%+41,54%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 633 mln. 706 mln. 579 mln. 528 mln. 996 mln. 66,39 mld. 1,03 mld. 6,98 mld. 2,78 mld. 35,42 mld. 2,65 mld. 2,59 mld. 112 mld. 643 mln. 716 mln. 587 mln. 536 mln. 1,01 mld. 67,35 mld. 1,04 mld. 7,08 mld. 2,82 mld. 35,94 mld. 2,69 mld. 2,63 mld. 113 mld.
Nettowinst (verlies) 22,82 mln. 25,45 mln. 20,86 mln. 19,04 mln. 35,87 mln. 2,39 mld. 37,01 mln. 251 mln. 100 mln. 1,28 mld. 95,52 mln. 93,47 mln. 4,03 mld. 32,74 mln. 36,51 mln. 29,93 mln. 27,32 mln. 51,47 mln. 3,43 mld. 53,09 mln. 361 mln. 144 mln. 1,83 mld. 137 mln. 134 mln. 5,78 mld.
Nettoschuld 46,78 mln. 52,16 mln. 42,76 mln. 39,03 mln. 73,53 mln. 4,9 mld. 75,85 mln. 515 mln. 205 mln. 2,62 mld. 196 mln. 192 mln. 8,26 mld. 3,88 mln. 4,32 mln. 3,54 mln. 3,23 mln. 6,09 mln. 406 mln. 6,29 mln. 42,7 mln. 17,03 mln. 217 mln. 16,22 mln. 15,88 mln. 684 mln.
Voorlopige winst- en verliesrekening - Jaarlijks - Ion Beam Applications, SA
Logo Ion Beam Applications, SA
Ion Beam Applications, SA (IBA) is gespecialiseerd in het ontwerp, de vervaardiging en de verkoop van apparatuur voor de diagnose en de behandeling van kanker. De omzet (voor binnen de groep afgestoten activiteiten) per productfamilie wordt als volgt onderverdeeld: - apparatuur en systemen voor diagnose en therapeutische behandeling (89,4%): apparatuur voor protontherapie (59,8% van de omzet; wereldwijd n° 1), deeltjesversnellers (40,2%) gebruikt voor de productie van radio-isotopen (cyclotrons) en voor de ontwikkeling van sterilisatie- en ionisatieoplossingen (Rhodotron® en Dynamitron®); - dosimetrie-apparatuur en -oplossingen (10,6%; wereldwijd nr. 1): meet- en analyse-instrumenten voor de doses van straling en radiotherapie en medische beeldvorming. De geografische verdeling van de omzet is als volgt: België (2,3%), Verenigde Staten (34%), China (11,6%), Duitsland (6,5%), India (5,8%) en andere (39,8%).
Werknemers
2.264
Datum Koers Variatie Volume
06-11-26 € 16,36 -1,56% 10.669
05-11-26 € 16,62 +0,48% 31.413
04-11-26 € 16,54 +2,73% 5.910
03-11-26 € 16,10 -0,25% 4.446
02-11-26 € 16,14 +0,88% 14.923
Trader
Beleggings
Globaal
Kwaliteit van de publicaties
ESG MSCI
-
MarketScreener Ratings - Ion Beam Applications, SA
Verkoop
Consensus
Koop
Gemiddeld advies
Accumuleren
Aantal analisten
4
Laatste slotkoers
16,36EUR
Gemiddelde koersdoel
17,62EUR
Spread / Gemiddelde doel
+7,73%

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage

Afwijkingspercentage - WPA - Jaarlijks - Ion Beam Applications, SA
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers IBAB