|
Real Time
Borsa Italiana
14:03:27 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,484 EUR | +2,73% |
|
0,00% | -2,82% |
| 10/08 | Markten zonder momentum; STM aan kop, nutsbedrijven omlaag | AN |
| 10/08 | Futures wijzen op lichte daling; Brent stabiel op USD 83 | AN |
| Marktkapitalisatie | 3,1 mld. 3,61 mld. 2,91 mld. 2,66 mld. 4,97 mld. 341 mld. 5,01 mld. 34,44 mld. 13,41 mld. 174 mld. 13,54 mld. 13,25 mld. 561 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,2x | k/w-verhouding 2027 * | 9,77x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 7,43 mld. 8,64 mld. 6,97 mld. 6,38 mld. 11,91 mld. 816 mld. 12 mld. 82,48 mld. 32,12 mld. 417 mld. 32,43 mld. 31,72 mld. 1.343 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,07x | EV/omzet 2027 * | 1,08x |
| Vrij verhandelbaar |
47,18% | Dividendrendement 2026 * |
6,19% | Dividendrendement 2027 * | 6,69% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Borsa Italiana
| IRE | Real Time | |
CBOE
| IREm | Real Time | |
Tradegate
| TZ8 | Real Time | |
OTC Markets
| IRDEF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| TZ8 | Real Time | |
London S.E.
| 0MUN | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| TZ8 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0MUN | Real Time | |
Börse Stuttgart
| TZ8 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Iren SpA
| 1 dag | +2,73% | ||
| Lopende maand | +0,65% | ||
| 1 maand | -2,66% | ||
| 3 maanden | -4,02% | ||
| 6 maanden | -6,33% | ||
| Lopend jaar | -2,82% |
| 1 week | 2,39 | 2,49 | |
| 1 maand | 2,39 | 2,6 | |
| Lopend jaar | 2,25 | 2,87 | |
| 1 jaar | 2,25 | 2,87 | |
| 3 jaar | 1,68 | 2,87 | |
| 5 jaar | 1,26 | 2,91 | |
| 10 jaar | 1,26 | 3,13 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Gianluca Bufo
CEO | Algemeen Directeur | 53 | 10-09-2024 |
Luca dal Fabbro
DFI | Financieel Directeur/CFO | 60 | - |
Moris Ferretti
HRO | Human Resources Officer | 54 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Moris Ferretti
BRD | Directeur/Bestuurslid | 54 | 12-06-2016 |
Giacomo Malmesi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 54 | 30-05-2019 |
Luca dal Fabbro
CHM | Voorzitter | 60 | 21-06-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/02/21 | Koop | 4.000 | 0,0003% | |||
| 11/02/21 | Koop | 8.000 | 0,0006% | |||
| 11/02/21 | Koop | 2.000 | 0,0002% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,73% | 0,00% | -2,59% | +32,13% | 3,61 mld. | ||
| +0,24% | -1,92% | +12,44% | +17,31% | 77,19 mld. | ||
| +0,42% | -2,49% | +35,43% | +61,92% | 67,24 mld. | ||
| +0,93% | -0,21% | +2,85% | +20,71% | 55,3 mld. | ||
| -0,04% | -2,10% | +16,95% | +54,61% | 53,04 mld. | ||
| +0,09% | -2,00% | +67,11% | +55,99% | 47,89 mld. | ||
| +0,10% | -2,35% | -8,84% | +1,15% | 38,93 mld. | ||
| -0,73% | +1,11% | -1,09% | +6,23% | 37,43 mld. | ||
| +0,67% | +0,65% | -9,27% | +22,00% | 36,79 mld. | ||
| +0,49% | -0,32% | +6,50% | +35,64% | 29,46 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,48% | -0,79% | +11,95% | +30,77% | 44,69 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,27% | -0,75% | +15,82% | +32,39% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 6,93 mld. 8,05 mld. 6,5 mld. 5,95 mld. 11,1 mld. 761 mld. 11,19 mld. 76,9 mld. 29,95 mld. 389 mld. 30,23 mld. 29,58 mld. 1.253 mld. | 6,98 mld. 8,11 mld. 6,55 mld. 5,99 mld. 11,18 mld. 767 mld. 11,27 mld. 77,46 mld. 30,16 mld. 392 mld. 30,45 mld. 29,79 mld. 1.262 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 308 mln. 358 mln. 289 mln. 265 mln. 494 mln. 33,87 mld. 498 mln. 3,42 mld. 1,33 mld. 17,31 mld. 1,35 mld. 1,32 mld. 55,75 mld. | 320 mln. 372 mln. 300 mln. 275 mln. 513 mln. 35,17 mld. 517 mln. 3,55 mld. 1,38 mld. 17,97 mld. 1,4 mld. 1,37 mld. 57,88 mld. |
| Nettoschuld | 4,33 mld. 5,03 mld. 4,06 mld. 3,72 mld. 6,93 mld. 475 mld. 6,99 mld. 48,04 mld. 18,71 mld. 243 mld. 18,89 mld. 18,47 mld. 782 mld. | 4,46 mld. 5,18 mld. 4,18 mld. 3,83 mld. 7,14 mld. 490 mld. 7,2 mld. 49,47 mld. 19,27 mld. 250 mld. 19,45 mld. 19,03 mld. 806 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 2,484 | +2,73% | 728.146 |
| 03-09-26 | € 2,418 | +0,75% | 2.254.191 |
| 02-09-26 | € 2,400 | -1,56% | 1.205.558 |
| 01-09-26 | € 2,438 | -1,22% | 1.095.022 |
| 31-08-26 | € 2,468 | -0,64% | 902.403 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















