Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

ITERIS, INC.

(ITI)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  22:00:00 07-02-2023
4.630 USD   +1.09%
06/02Iteris, Inc. : EF Hutton nog altijd een koopadvies
MM
03/02Sectorupdate: Tech-aandelen voegen vanmiddag toe aan de vrijdagdaling
MT
03/02Sectorupdate: Technologie
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 07/02 22:00:00
01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 06/02/2023 07/02/2023 Datum
3.74(c) 3.97(c) 4.47(c) 4.58(c) 4.63 Koers
+1.08% +6.15% +12.59% +2.46% +1.09% Variatie
94 346 370 207 593 538 340 666 269 810 Volume
3.74 3.79 4.1 4.5 4.46 Opening
3.76 3.97 4.58 4.62 4.72 Hoger
3.6 3.7001 4.05 4.4301 4.46 Lager
Prestaties
1 dag 1.09%
5 dagen 32.75%
1 week 25.14%
Lopende maand 25.14%
1 maand 32.29%
3 maanden 65.36%
6 maanden 55.89%
Lopend jaar 48.87%
1 jaar 38.62%
3 jaren -16.58%
5 jaren -19.48%
10 jaren 170.8%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 269 810
Geschat dagvolume 269 810
Gem. dagvolume (20 daags) 127 313
Dagvolumeratio 2.12
Gem. dagvolume (20 daags) USD 589 458.73
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 5 828 551
Recordvolume 2 2 737 100
Recordvolume 3 2 583 036
Basisgegevens
Aantal aandelen 42 774 263
Marktkapitalisatie USD 195 906 125
Percentage vrij verhandelbaar 97.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 194 728 906
KoersuitschietersKoers 
1 week 3.60
4.72
1 maand 3.25
4.72
Lopend jaar 2.93
4.72
1 jaar 2.40
4.72
3 jaren 2.08
7.81
5 jaren 2.08
7.81
10 jaren 1.48
8.17
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 4.09
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3.55
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 3.22
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3.09
Price spread / (MMA5) -11.62%
Price spread / (MMA20) -23.40%
Price spread / (MMA50) -30.54%
Price spread / (MMA100) -33.21%
RSI 9 dagen 86.46
RSI 14 dagen 81.02
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ITERIS, INC.1.09%32.75%48.87%38.62%-16.58%195
SUMAVISION TECHNOLOGIES CO.,LTD.5.19%14.50%26.93%-20.52%0.00%1 214
WISTRON NEWEB CORPORATION0.58%2.99%9.69%22.68%19.44%1 124
KMW INC.0.18%-3.84%3.96%-16.01%-48.89%868
JIANGSU YINHE ELECTRONICS CO.,LTD.0.38%0.19%14.95%24.23%41.35%864
EVERTZ TECHNOLOGIES LIMITED-2.57%8.35%1.02%-0.77%-25.73%750
UNIONMAN TECHNOLOGY CO., LTD.0.52%4.30%17.91%-25.79%--.--%568
NETGEAR, INC.0.82%0.05%8.61%-24.95%-16.44%564
EVS BROADCAST EQUIPMENT SA0.23%-2.26%-2.70%2.61%4.09%311
GOSPELL DIGITAL TECHNOLOGY CO., LTD.-3.84%-8.52%21.44%29.99%2.45%288
KVH INDUSTRIES, INC.1.42%-1.66%-2.15%15.21%-9.50%189
ORBIT TECHNOLOGIES LTD-1.67%-1.23%-2.27%-10.82%98.69%126
HUMAX CO., LTD.0.41%2.22%11.67%-16.25%-22.58%126
GENASYS INC.2.37%-4.25%-6.49%-8.22%-6.49%124
HOMECAST CO.,LTD.0.78%4.28%2.04%18.84%0.22%123
KAONMEDIA CO, LTD.1.19%12.39%21.77%-35.43%34.17%116
 Gemiddelde0.40%1.83%8.43%-3.01%5.06%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.80%3.35%11.39%-2.11%-0.07%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
06-02-20234.50004.62004.43014.5800340 666
03-02-20234.10004.58004.05004.4700593 538
02-02-20233.79003.97003.70013.9700370 207
01-02-20233.74003.76003.60003.740094 346
31-01-20233.50003.72003.50003.7000108 135
30-01-20233.44003.47003.33003.450070 859
27-01-20233.54003.58003.45003.4500129 794
Dagelijkse grafiek ITERIS, INC.
Duur : Periode :
Iteris, Inc. : Grafische technische analyse Iteris, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 47.27%
2022 -22.25%
2021 -29.20%
2020 13.23%
2019 33.78%
2018 -46.48%
2017 91.48%
2016 69.30%
2015 25.38%
2014 -18.34%
2013 23.53%
2012 29.77%
2011 -28.00%
2010 21.30%
2009 -3.23%
2008 -60.96%
2007 65.42%
2006 0.00%
2005 -30.43%
2004 75.13%
2003 194.0%
2002 -51.80%
2001 -83.65%
2000 -37.04%
1999 72.80%
1998 60.26%
1997 -71.32%
1996 100.0%
1995 30.77%
1994 -30.67%
1993 56.25%
1992 14.29%
1991 20.00%
1990 9.38%
1989 -28.89%
1988 7.14%
1987 -12.50%
1986 -20.00%
1985 71.43%
1984 -16.67%