Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. China
  4. Shenzhen Stock Exchange
  5. Jahen Household Products Co., Ltd.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    300955   CNE100004G25

JAHEN HOUSEHOLD PRODUCTS CO., LTD.

(300955)
  Rapport
slotkoers Shenzhen Stock Exchange  -  27-09-2022
20.65 CNY   +3.87%
26/08Jahen Household Products Co, Ltd. Rapporteert Resultaten voor het Halfjaar Geëindigd op 30 Juni, 2022
CI
02/06Jahen Household Products Co, Ltd. Kondigt aan dat het Definitieve Winstuitkeringsplan 2021 zal worden uitgevoerd (A-aandelen), Betalingsdatum: 13 juni 2022
CI
13/05Jahen Household Products Co, Ltd. Keurt Dividend voor 2021 goed
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Shenzhen Stock Exchange - 27/09
21/09/2022 22/09/2022 23/09/2022 26/09/2022 27/09/2022 Datum
21.04 20.65 20.63 19.88 20.65 Koers
347832 349900 913110 1023132 933016 Volume
+2.19% -1.85% -0.10% -3.64% +3.87% Variatie
Prestaties
1 dag 3.87%
5 dagen -1.85%
1 week 0.29%
Lopende maand -8.10%
1 maand -9.43%
3 maanden -13.89%
6 maanden -23.06%
Lopend jaar -37.18%
1 jaar -31.69%
Volumes Shenzhen Stock Exchange
Dagvolume 933 016
Gem. dagvolume (20 daags) 521 969
Gem. dagvolume (20 daags) CNY 10 778 659.85
Gem. dagvolume (20 daags) USD 1 502 545.18
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 18 039 410
Recordvolume 2 14 750 720
Recordvolume 3 12 353 570
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie CNY 0
Marktkapitalisatie USD 290 046 680
Percentage vrij verhandelbaar 24.4%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CNY 507 697 555
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 70 773 039
KoersuitschietersKoers 
1 week 16.64
21.40
1 maand 16.64
23.41
Lopend jaar 16.64
38.50
1 jaar 16.64
38.57
3 jaren 16.64
74.00
5 jaren 16.64
74.00
10 jaren 16.64
74.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 20.57
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 21.63
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 23.03
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 23.13
Price spread / (MMA5) -0.39%
Price spread / (MMA20) 4.75%
Price spread / (MMA50) 11.53%
Price spread / (MMA100) 12.01%
RSI 9 dagen 39.43
RSI 14 dagen 37.77
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
JAHEN HOUSEHOLD PRODUCTS CO., LTD.3.87%-1.85%-37.18%-31.69%--.--%290
APTARGROUP, INC.-1.39%-6.81%-21.57%-20.17%-19.05%6 276
BERRY GLOBAL GROUP, INC.-0.86%-9.18%-37.65%-26.34%16.99%5 755
FP CORPORATION1.61%2.55%-11.22%-18.69%3.26%1 935
SHENZHEN LEAGUER CO., LTD.2.41%-4.62%-32.33%-21.48%-46.01%1 289
SCIENTEX0.57%-2.20%-25.89%-21.81%18.33%1 194
SHANGHAI ZIJIANG ENTERPRISE GROUP CO., LTD.2.54%-2.22%-47.28%-47.39%38.29%1 023
TAIWAN HON CHUAN ENTERPRISE CO., LTD.2.34%-0.95%16.06%16.22%50.27%754
ZHEJIANG GREAT SOUTHEAST CORP.LTD0.71%-5.98%-27.62%-8.71%58.10%741
ANHUI GUOFENG NEW MATERIALS CO., LTD.4.43%-1.74%-20.17%-8.71%24.67%707
YOULCHON CHEMICAL CO.,LTD.15.12%20.53%41.10%56.94%166.09%668
HUANGSHAN NOVEL CO.,LTD3.40%-0.78%6.43%14.01%27.19%649
UFLEX LIMITED0.89%-5.27%41.08%34.71%232.97%640
EPL LIMITED-0.06%-2.57%-20.20%-33.12%42.56%639
ZHEJIANG ZHONGCHENG PACKING MATERIAL CO., LTD.3.28%-1.56%-29.01%-35.80%-7.52%636
MYERS INDUSTRIES, INC.-1.73%-5.99%-17.59%-18.20%-6.63%601
 Gemiddelde2.22%-1.79%-12.39%-9.24%39.97%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.64%-4.44%-21.33%-17.12%16.19%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
27-09-202219.7720.6919.7520.65933 016
26-09-202216.6421.2816.6419.881 023 132
23-09-202220.5321.4020.2520.63913 110
22-09-202220.8221.2420.6220.65349 900
21-09-202220.7521.2720.2221.04347 832
20-09-202220.3720.7120.3720.59336 600
19-09-202220.9120.9320.2420.36368 402
Dagelijkse grafiek JAHEN HOUSEHOLD PRODUCTS CO., LTD.
Duur : Periode :
Jahen Household Products Co., Ltd. : Grafische technische analyse Jahen Household Products Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -37.18%
2021 -53.04%