Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Nederland
  4. Euronext Amsterdam
  5. JDE Peet's N.V.
  6. FinanciŽn
    JDEP   NL0014332678

JDE PEET'S N.V.

(JDEP)
  Rapport
Real Time Euronext Amsterdam  -  17:35 27-09-2022
29.76 EUR   +0.47%
09:35JDE Peet's draagt niet-uitvoerend bestuurder voor
AM
24/09Centrale banken geven aandelen geen lucht
AM
16/09AEX in de ban van torenhoge inflatie
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
Totale waarde
Start boekjaar: December 2020 2021 2022 2023 2024
Marktkapitalisatie1 18 46413 60314 962--
Bedrijfswaarde1 23 53017 81618 79218 18117 455
Koers/winst-verhouding 59,9x17,8x17,7x17,3x15,8x
Dividendrendement 1,89%2,58%2,55%2,64%2,76%
Marktkapitalisatie/omzet 2,78x1,94x1,80x1,73x1,65x
Bedrijfswaarde/omzet 3,54x2,54x2,26x2,10x1,92x
Bedrijfswaarde/EBITDA 14,9x11,2x11,8x10,7x9,70x
Koers/netto activa 1,81x1,23x1,33x1,27x1,20x
Aantal aandelen (in duizenden) 499 709501 951502 746--
Referentieprijs (EUR) 37,027,129,829,829,8
Datum van publicatie 09/03/202123/02/2022---
1 EUR in miljoenen
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: december 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Omzet1 6 9456 6517 0018 3178 6629 090
EBITDA1 -1 5751 5911 5961 7051 800
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 -1 2781 3041 2601 3421 420
EBIT marge -19,2%18,6%15,2%15,5%15,6%
Resultaat voor belastingen (EBT)1 -6879821 1231 1191 201
Nettowinst (verlies)1 424308765840852923
Nettomarge 6,11%4,63%10,9%10,1%9,83%10,2%
WPA2 -0,621,521,691,721,88
Dividend per aandeel2 -0,700,700,760,790,82
Datum van publicatie 26/05/202009/03/202123/02/2022---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: december 2020 S1 2020 S2 2021 S1 2021 S2 2022 S1 2022 S2
Omzet1 3 2363 4153 2543 7473 8964 517
EBITDA 886689830761781802
Bedrijfsresultaat (EBIT) 642636636668631658
EBIT marge 19,8%18,6%19,5%17,8%16,2%14,6%
Resultaat voor belastingen (EBT) 267420471511649499
Nettowinst (verlies) 119189382383508356
Nettomarge 3,68%5,53%11,7%10,2%13,0%7,88%
WPA 0,440,180,760,761,020,73
Dividend per aandeel ------
Datum van publicatie 04/08/202009/03/202104/08/202123/02/202203/08/2022-
1 EUR in miljoenen
Vorige periodeVolgende periode
Geschatte gegevens
Balans
Start boekjaar: december 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Netto schuldpositie1 -5 0664 2133 8303 2192 494
Netto kaspositie1 ------
Leverage (Schuld / EBITDA) -3,22x2,65x2,40x1,89x1,39x
Free Cash Flow1 -8771 3681 1501 0401 190
ROE (Rendement op eigen vermogen -9,46%7,21%7,95%8,16%8,67%
Eigen vermogen1 -3 25710 61210 56010 44010 647
ROA (Rendement op activa) -3,70%3,61%3,90%4,07%4,41%
Totale activa1 -8 32821 17921 54720 93520 942
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 -20,422,022,423,424,7
CPS (Cashflow per aandeel)2 -2,923,202,932,923,06
Capex1 -251255281321337
Capex / Omzet -3,77%3,64%3,38%3,71%3,71%
Datum van publicatie 26/05/202009/03/202123/02/2022---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Geschatte gegevens
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (EUR) 14 961 716 704
Marktkapitalisatie (USD) 14 361 409 775
Omzet (EUR) 7 001 000 000
Omzet (USD) 6 720 099 827
Aantal werknemers 19 000
Omzet / Werknemer (EUR) 368 474
Omzet / Werknemer (USD) 353 689
Percentage vrij verhandelbaar 22,1%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (EUR) 3 308 372 209
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen (USD) 3 175 630 840
Gem. handelsvolume (20 daags) (EUR) 8 444 775
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 8 105 946
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,06%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties
Historische marktkapitalisatie/EBITDA