Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Nederland
  4. Euronext Amsterdam
  5. JDE Peet's N.V.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    JDEP   NL0014332678

JDE PEET'S N.V.

(JDEP)
  Rapport
Real Time Euronext Amsterdam  -  17:35 08-12-2022
27.74 EUR   -1.84%
07/12Barclays zet JDE Peet's op kooplijst
AM
05/12Kepler Cheuvreux verlaagt koersdoel JDE Peet's
AM
01/12Credit Suisse verlaagt koersdoel JDE Peet's
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   Real-time koersen. Real Time Euronext Amsterdam - 08/12 17:35:29
02/12/2022 05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 08/12/2022 Datum
28.52(c) 27.7(c) 27.8(c) 28.26(c) 27.74(c) Koers
+0.07% -2.88% +0.36% +1.65% -1.84% Variatie
345 813 492 018 399 463 357 028 376 650 Volume
28.42 28.14 27.62 28.18 28.1 Opening
28.66 28.4 27.92 28.54 28.22 Hoger
28.26 27.26 27.52 27.88 27.5 Lager
Prestaties
1 dag -1.84%
5 dagen -4.33%
1 week -6.09%
Lopende maand -6.09%
1 maand -3.41%
3 maanden -10.17%
6 maanden 2.51%
Lopend jaar 2.36%
1 jaar 6.86%
Volumes Euronext Amsterdam
Dagvolume 376 650
Geschat dagvolume 376 650
Gem. dagvolume (20 daags) 316 545
Dagvolumeratio 1.19
Gem. dagvolume (20 daags) EUR 8 780 956.91
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 15 981 744
Recordvolume 2 7 431 488
Recordvolume 3 3 733 802
Basisgegevens
Aantal aandelen 484 172 449
Marktkapitalisatie EUR 13 682 713 409
Marktkapitalisatie USD 14 906 723 238
Percentage vrij verhandelbaar 22.1%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen EUR 3 083 811 999
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 27.26
28.66
1 maand 27.26
29.60
Lopend jaar 25.09
32.06
1 jaar 25.09
32.06
3 jaren 23.70
39.95
5 jaren 23.70
39.95
10 jaren 23.70
39.95
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 28.16
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 28.78
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 29.07
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 29.68
Price spread / (MMA5) 1.50%
Price spread / (MMA20) 3.76%
Price spread / (MMA50) 4.79%
Price spread / (MMA100) 7.01%
RSI 9 dagen 31.03
RSI 14 dagen 36.17
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
JDE PEET'S N.V.-1.84%-4.33%2.36%6.86%--.--%14 907
TATA CONSUMER PRODUCTS LIMITED0.61%1.09%8.17%5.72%156.32%9 016
WESTROCK COFFEE COMPANY, LLC-3.17%16.33%44.46%44.46%--.--%1 061
XIANGPIAOPIAO FOOD CO.,LTD-0.95%8.43%-17.62%-12.73%-43.24%804
TENFU (CAYMAN) HOLDINGS COMPANY LIMITED1.69%-1.67%-14.29%-12.73%-20.00%662
TH INTERNATIONAL LIMITED4.23%8.00%-59.84%-59.88%--.--%561
TATA COFFEE LIMITED0.35%-0.71%7.88%8.31%135.78%520
KEY COFFEE INC.0.15%-1.06%1.43%-0.53%-14.26%321
BRC INC.-0.84%-3.11%-41.67%-42.07%--.--%315
VINACAFÉ BIEN HOA6.96%1.26%6.23%-10.75%34.59%277
MIKO N.V.-0.68%-0.90%-14.93%-15.34%-22.14%114
TAIT MARKETING & DISTRIBUTION CO., LTD.-0.29%0.15%38.91%43.84%236.10%107
T.A.C. CONSUMER0.83%-4.72%-22.93%-18.79%33.26%104
FARMER BROS. CO.0.00%-4.66%-29.93%-27.50%-66.43%102
TEN REN TEA CO., LTD.0.15%-1.52%-6.64%-4.57%-15.76%95
UNICAFE INC.0.21%-1.52%-3.84%-8.78%-6.15%95
 Gemiddelde0.62%1.03%-6.97%-7.42%34.01%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.48%2.45%3.73%2.21%119.03%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
08-12-202228.1028.2227.5027.74376 650
07-12-202228.1828.5427.8828.26357 028
06-12-202227.6227.9227.5227.80399 463
05-12-202228.1428.4027.2627.70492 018
02-12-202228.4228.6628.2628.52345 813
01-12-202229.0429.2228.0228.50458 464
30-11-202229.0229.6029.0029.541 063 925
Dagelijkse grafiek JDE PEET\'S N.V.
Duur : Periode :
JDE Peet's N.V. : Grafische technische analyse JDE Peet's N.V. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 2.36%
2021 -26.66%
2020 3.10%