|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:50:02 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,4000 MYR | 0,00% |
|
0,00% | -40,30% |
| 28/08 | Dochteronderneming Kawan Renergy krijgt groen licht voor biomassacentrale | MT |
| 27/08 | Magenko Renewables (Ipoh) Sdn. Bhd. ontvangt Feed-in-goedkeuring voor biomassacentrale van 2,5 MW | CI |
| Marktkapitalisatie | 220 mln. 54,42 mln. 46,85 mln. 44,05 mln. 40,23 mln. 75,15 mln. 5,14 mld. 75,56 mln. 521 mln. 202 mln. 2,64 mld. 204 mln. 200 mln. 8,5 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,6x | k/w-verhouding 2027 * | 9,52x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 220 mln. 54,42 mln. 46,85 mln. 44,05 mln. 40,23 mln. 75,15 mln. 5,14 mld. 75,56 mln. 521 mln. 202 mln. 2,64 mld. 204 mln. 200 mln. 8,5 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,32x | EV/omzet 2027 * | 1,18x |
| Vrij verhandelbaar |
19,63% | Dividendrendement 2026 * |
2,5% | Dividendrendement 2027 * | 3,63% |
| 1 maand | +11,11% | ||
| 3 maanden | -26,61% | ||
| 6 maanden | -8,05% | ||
| Lopend jaar | -40,30% |
| 1 week | 0,38 | 0,41 | |
| 1 maand | 0,36 | 0,43 | |
| Lopend jaar | 0,34 | 0,68 | |
| 1 jaar | 0,34 | 0,83 | |
| 3 jaar | 0,34 | 1,04 | |
| 5 jaar | 0,34 | 1,04 | |
| 10 jaar | 0,34 | 1,04 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/04/26 | Overige | Algemeen directeur | 120.000 | 0,0218% | ||
| 10/04/26 | Gratis | Algemeen directeur | 100.000 | 0,0182% | ||
| 3/04/26 | Overige | Algemeen directeur | 200.000 | 0,0364% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | 0,00% | -33,33% | - | 54,4 mln. | ||
| +0,32% | +12,39% | +10,50% | -32,51% | 905 mln. | ||
| -0,97% | +7,39% | +24,60% | +205,46% | 772 mln. | ||
| +1,30% | -6,99% | - | - | 689 mln. | ||
| -2,43% | +12,71% | +16,82% | +82,37% | 680 mln. | ||
| +5,00% | +5,53% | +23,53% | - | 591 mln. | ||
| +1,12% | -6,75% | -20,41% | -46,56% | 542 mln. | ||
| +0,07% | -0,85% | +4,49% | +92,62% | 459 mln. | ||
| +0,45% | -0,63% | -18,18% | -30,45% | 458 mln. | ||
| +1,34% | +0,40% | -46,32% | +66,59% | 267 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,62% | +0,69% | -4,26% | +48,22% | 541,74 mln. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,54% | +1,25% | +4,72% | +50,52% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 167 mln. 41,24 mln. 35,5 mln. 33,38 mln. 30,49 mln. 56,94 mln. 3,9 mld. 57,26 mln. 394 mln. 153 mln. 2 mld. 155 mln. 151 mln. 6,44 mld. | 186 mln. 46,01 mln. 39,61 mln. 37,24 mln. 34,02 mln. 63,54 mln. 4,35 mld. 63,89 mln. 440 mln. 171 mln. 2,23 mld. 173 mln. 169 mln. 7,19 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 16,15 mln. 4 mln. 3,44 mln. 3,23 mln. 2,95 mln. 5,52 mln. 377 mln. 5,55 mln. 38,21 mln. 14,84 mln. 194 mln. 15 mln. 14,67 mln. 624 mln. | 23,2 mln. 5,74 mln. 4,94 mln. 4,64 mln. 4,24 mln. 7,93 mln. 542 mln. 7,97 mln. 54,9 mln. 21,31 mln. 278 mln. 21,55 mln. 21,08 mln. 897 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | MYR 0,4000 | 0,00% | 274.800 |
| 03-09-26 | MYR 0,4000 | +2,56% | 620.400 |
| 02-09-26 | MYR 0,3900 | -1,27% | 143.000 |
| 01-09-26 | MYR 0,3950 | -1,25% | 297.800 |
| 28-08-26 | MYR 0,4000 | +5,26% | 1.265.100 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















