|
Slotkoers
Taiwan S.E.
16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 17,55 TWD | +2,03% |
|
+4,46% | -10,91% |
| Marktkapitalisatie | 16,76 mld. 517 mln. 459 mln. 425 mln. 387 mln. 730 mln. 49,07 mld. 744 mln. 5,11 mld. 2,01 mld. 25,56 mld. 1,94 mld. 1,9 mld. 81,65 mld. | k/w-verhouding 2024 |
20,9x | k/w-verhouding 2025 | 152x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 26,7 mld. 823 mln. 732 mln. 677 mln. 617 mln. 1,16 mld. 78,19 mld. 1,19 mld. 8,15 mld. 3,2 mld. 40,72 mld. 3,09 mld. 3,02 mld. 130 mld. | EV/omzet 2024 |
1,05x | EV/omzet 2025 | 0,85x |
| Vrij verhandelbaar |
57,92% | Dividendrendement 2024 |
4,05% | Dividendrendement 2025 | 3,3% |
| 1 dag | +2,03% | ||
| 1 week | +4,46% | ||
| Lopende maand | +5,41% | ||
| 1 maand | +6,36% | ||
| 3 maanden | -4,10% | ||
| 6 maanden | -5,90% | ||
| Lopend jaar | -10,91% |
| 1 week | 16,7 | 17,55 | |
| 1 maand | 16,4 | 17,55 | |
| Lopend jaar | 16,4 | 21,15 | |
| 1 jaar | 16,4 | 21,4 | |
| 3 jaar | 16,4 | 35,7 | |
| 5 jaar | 16,4 | 37 | |
| 10 jaar | 16,4 | 49,05 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chi Jen Yang
CEO | Algemeen Directeur | - | 20-05-1979 |
Kuei Chun Liu
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Chin Fu Chen
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 17-02-2011 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yin Ming Yang
CHM | Voorzitter | - | 07-09-2010 |
Hung Te Chang
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 17-02-2011 |
Chi Jen Yang
CHM | Voorzitter | - | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,03% | +4,46% | -13,55% | -40,00% | 517 mln. | ||
| +0,87% | +3,17% | +23,04% | +39,25% | 31,83 mld. | ||
| -1,23% | +0,78% | +24,29% | +14,72% | 25,67 mld. | ||
| +0,22% | +2,43% | +15,02% | +49,84% | 8,23 mld. | ||
| +2,80% | -1,69% | +36,40% | +152,92% | 7,21 mld. | ||
| +0,16% | -5,91% | -12,79% | +2,39% | 5,85 mld. | ||
| +0,80% | +1,45% | +51,99% | +70,73% | 5,76 mld. | ||
| +0,71% | -2,15% | -12,71% | - | 5,59 mld. | ||
| +0,43% | +0,57% | -20,91% | +12,09% | 5,49 mld. | ||
| +1,13% | -4,87% | +14,89% | +45,69% | 4,83 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,79% | +0,46% | +10,57% | +38,63% | 10,1 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,36% | +1,05% | +18,29% | +40,14% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 34,2 mld. 1,05 mld. 937 mln. 867 mln. 790 mln. 1,49 mld. 100 mld. 1,52 mld. 10,44 mld. 4,09 mld. 52,16 mld. 3,96 mld. 3,87 mld. 167 mld. | 33,96 mld. 1,05 mld. 931 mln. 861 mln. 785 mln. 1,48 mld. 99,46 mld. 1,51 mld. 10,37 mld. 4,07 mld. 51,79 mld. 3,93 mld. 3,85 mld. 165 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,24 mld. 38,27 mln. 34,01 mln. 31,47 mln. 28,67 mln. 54,04 mln. 3,63 mld. 55,12 mln. 379 mln. 149 mln. 1,89 mld. 144 mln. 141 mln. 6,05 mld. | 125 mln. 3,87 mln. 3,44 mln. 3,18 mln. 2,9 mln. 5,46 mln. 367 mln. 5,57 mln. 38,28 mln. 15,01 mln. 191 mln. 14,51 mln. 14,2 mln. 611 mln. |
| Nettoschuld | 9,9 mld. 305 mln. 271 mln. 251 mln. 229 mln. 431 mln. 28,98 mld. 440 mln. 3,02 mld. 1,18 mld. 15,09 mld. 1,15 mld. 1,12 mld. 48,22 mld. | 9,94 mld. 307 mln. 272 mln. 252 mln. 230 mln. 433 mln. 29,11 mld. 442 mln. 3,03 mld. 1,19 mld. 15,16 mld. 1,15 mld. 1,13 mld. 48,44 mld. |
Werknemers
11.717
Sector
Banden & Rubberproducten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | NT$ 17,55 | +2,03% | 1.441.983 |
| 15-10-26 | NT$ 17,20 | +0,29% | 964.399 |
| 14-10-26 | NT$ 17,15 | +2,39% | 1.081.937 |
| 13-10-26 | NT$ 16,75 | 0,00% | 388.349 |
| 12-10-26 | NT$ 16,75 | -0,30% | 456.258 |
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















