|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 35,66 EUR | +0,17% |
|
+1,36% | +5,69% |
| 05/10 | Zwitsersland: is hebzucht een risico geworden? | ![]() |
| 02/09 | Berenberg blijft positief over Klépierre dankzij 'hoogwaardige' vastgoedportefeuille | MT |
| Marktkapitalisatie | 10,23 mld. 11,5 mld. 9,48 mld. 8,62 mld. 16,27 mld. 1.092 mld. 16,53 mld. 114 mld. 44,67 mld. 570 mld. 43,18 mld. 42,26 mld. 1.816 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,31x | k/w-verhouding 2027 * | 10,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 17,51 mld. 19,7 mld. 16,23 mld. 14,76 mld. 27,86 mld. 1.869 mld. 28,31 mld. 195 mld. 76,48 mld. 975 mld. 73,92 mld. 72,35 mld. 3.110 mld. | EV/omzet 2026 * |
13,1x | EV/omzet 2027 * | 12,7x |
| Vrij verhandelbaar |
76,32% | Dividendrendement 2026 * |
5,5% | Dividendrendement 2027 * | 5,7% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| LI | Real Time | |
CBOE
| LI | Real Time | |
OTC Markets
| KLPEF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| KPR | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| KPR | Real Time | |
London S.E.
| 0F4I | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| KPR | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| KPR | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0F4I | Real Time | |
Borsa Italiana
| 4LI | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| KLEP | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Klépierre
| 1 dag | +0,17% | ||
| 1 week | +1,36% | ||
| Lopende maand | +0,51% | ||
| 1 maand | -3,57% | ||
| 3 maanden | -4,09% | ||
| 6 maanden | +1,54% | ||
| Lopend jaar | +5,69% |
| 1 week | 34,78 | 35,96 | |
| 1 maand | 34,12 | 37,22 | |
| Lopend jaar | 30,86 | 40,38 | |
| 1 jaar | 30,86 | 40,38 | |
| 3 jaar | 21,44 | 40,38 | |
| 5 jaar | 16,44 | 40,38 | |
| 10 jaar | 10,05 | 40,38 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jean-Marc Jestin
CEO | Algemeen Directeur | 58 | 07-11-2016 |
| Financieel Directeur/CFO | 54 | 22-06-2022 | |
Umberto Trussoni
DFI | Financieel Directeur/CFO | 43 | 01-07-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Steven Fivel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 14-03-2012 |
John Carrafiell
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 15-01-2015 |
Stanley Shashoua
CHM | Voorzitter | 56 | 06-04-2026 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/05/26 | Gratis | Financieel directeur | 26.270 | 0,0092% | ||
| 12/05/26 | Gratis | Algemeen directeur | 82.499 | 0,0288% | ||
| 12/05/26 | Gratis | Financieel directeur | 44.999 | 0,0157% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,17% | +1,36% | +7,54% | +58,98% | 11,5 mld. | ||
| -0,94% | -2,89% | +3,78% | +13,37% | 120 mld. | ||
| +1,01% | +3,02% | +16,24% | +89,64% | 66,47 mld. | ||
| +0,95% | +3,51% | -5,41% | +10,52% | 52,9 mld. | ||
| +0,08% | -2,84% | -23,51% | +20,50% | 37,55 mld. | ||
| -1,10% | -0,65% | +35,37% | +24,86% | 16,49 mld. | ||
| +1,06% | +3,38% | +6,02% | +33,04% | 15,37 mld. | ||
| +0,18% | +2,86% | -0,55% | +95,56% | 14,6 mld. | ||
| +0,45% | -0,45% | -5,51% | +23,89% | 13,87 mld. | ||
| +0,27% | +1,65% | +2,12% | +22,89% | 13,38 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,21% | +1,21% | +3,61% | +39,33% | 36,16 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,06% | +0,45% | +2,95% | +34,60% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,34 mld. 1,5 mld. 1,24 mld. 1,13 mld. 2,13 mld. 143 mld. 2,16 mld. 14,9 mld. 5,84 mld. 74,53 mld. 5,65 mld. 5,53 mld. 238 mld. | 1,38 mld. 1,55 mld. 1,28 mld. 1,16 mld. 2,2 mld. 147 mld. 2,23 mld. 15,38 mld. 6,03 mld. 76,91 mld. 5,83 mld. 5,7 mld. 245 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,18 mld. 1,33 mld. 1,09 mld. 996 mln. 1,88 mld. 126 mld. 1,91 mld. 13,16 mld. 5,16 mld. 65,82 mld. 4,99 mld. 4,88 mld. 210 mld. | 1,1 mld. 1,24 mld. 1,02 mld. 927 mln. 1,75 mld. 117 mld. 1,78 mld. 12,25 mld. 4,8 mld. 61,27 mld. 4,64 mld. 4,54 mld. 195 mld. |
| Nettoschuld | 7,28 mld. 8,19 mld. 6,75 mld. 6,14 mld. 11,59 mld. 777 mld. 11,77 mld. 81,12 mld. 31,81 mld. 406 mld. 30,74 mld. 30,09 mld. 1.293 mld. | 7,27 mld. 8,17 mld. 6,73 mld. 6,13 mld. 11,56 mld. 776 mld. 11,75 mld. 80,95 mld. 31,74 mld. 405 mld. 30,68 mld. 30,02 mld. 1.291 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 35,66 | +0,17% | 468.847 |
| 15-10-26 | € 35,60 | +0,68% | 776.419 |
| 14-10-26 | € 35,36 | +0,23% | 648.173 |
| 13-10-26 | € 35,28 | +0,86% | 508.828 |
| 12-10-26 | € 34,98 | -0,57% | 447.043 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















