|
Beurs gesloten -
Borsa Italiana
17:45:00 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,140 EUR | +0,44% |
|
0,00% | -22,45% |
| 31/08 | Milaan pakt de koppositie bij opening; oliesector trekt de MIB | AN |
| 31/08 | Futures lager; Brent stijgt na aanvallen VS en Iran | AN |
| Marktkapitalisatie | 9,67 mln. 11,21 mln. 9,11 mln. 8,3 mln. 15,51 mln. 1,06 mld. 15,63 mln. 108 mln. 41,86 mln. 541 mln. 42,09 mln. 41,17 mln. 1,78 mld. | k/w-verhouding 2024 |
30,8x | k/w-verhouding 2025 | 17x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 9,97 mln. 11,55 mln. 9,39 mln. 8,55 mln. 15,99 mln. 1,09 mld. 16,11 mln. 111 mln. 43,13 mln. 558 mln. 43,38 mln. 42,43 mln. 1,83 mld. | EV/omzet 2024 |
1,79x | EV/omzet 2025 | 1,32x |
| Vrij verhandelbaar |
33,31% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +0,44% | ||
| Lopende maand | -0,87% | ||
| 1 maand | -2,98% | ||
| 3 maanden | +3,64% | ||
| 6 maanden | -5,79% | ||
| Lopend jaar | -22,45% |
| 1 week | 1,11 | 1,18 | |
| 1 maand | 1,08 | 1,18 | |
| Lopend jaar | 1,01 | 1,6 | |
| 1 jaar | 1,01 | 1,8 | |
| 3 jaar | 0,88 | 1,8 | |
| 5 jaar | 0,88 | 3,3 | |
| 10 jaar | 0,88 | 3,3 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alessandro Cutè
CEO | Algemeen Directeur | 56 | 01-01-2013 |
| Financieel Directeur/CFO | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Alessandro Cutè
CHM | Voorzitter | 56 | 01-01-2013 |
Flavio Corpina
BRD | Directeur/Bestuurslid | 47 | 01-01-2017 |
Fabio Giuffre
BRD | Directeur/Bestuurslid | 45 | - |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/12/25 | Verkoop | Algemeen directeur | 968.000 | 10,7556% | ||
| 16/12/25 | Verkoop | Algemeen directeur | 322.000 | 3,5778% | ||
| 29/06/22 | Overige | Algemeen directeur | 300.000 | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,44% | 0,00% | -28,30% | -2,56% | 11,21 mln. | ||
| +0,46% | -2,16% | +58,29% | +108,49% | 1.034 mld. | ||
| +1,13% | +1,90% | +54,52% | +71,23% | 654 mld. | ||
| +0,28% | -0,88% | +22,97% | +78,36% | 459 mld. | ||
| +0,49% | -5,19% | +33,28% | +35,53% | 343 mld. | ||
| +0,27% | +3,26% | +29,76% | +47,50% | 307 mld. | ||
| +0,12% | -2,11% | +0,60% | +12,03% | 251 mld. | ||
| +0,53% | -0,13% | +53,27% | +73,13% | 237 mld. | ||
| +2,64% | -1,08% | -15,85% | -53,97% | 202 mld. | ||
| -0,10% | +1,09% | +32,83% | +99,19% | 186 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,59% | -2,55% | +24,14% | +46,89% | 367,16 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,48% | -3,31% | +38,86% | +67,92% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 6,03 mln. 6,99 mln. 5,68 mln. 5,18 mln. 9,68 mln. 661 mln. 9,75 mln. 67,28 mln. 26,11 mln. 338 mln. 26,26 mln. 25,68 mln. 1,11 mld. | 9,73 mln. 11,28 mln. 9,17 mln. 8,35 mln. 15,61 mln. 1,07 mld. 15,73 mln. 109 mln. 42,12 mln. 545 mln. 42,36 mln. 41,43 mln. 1,79 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 353K 409K 332K 303K 566K 38,63 mln. 570K 3,93 mln. 1,53 mln. 19,75 mln. 1,54 mln. 1,5 mln. 64,88 mln. | 737K 854K 694K 633K 1,18 mln. 80,7 mln. 1,19 mln. 8,22 mln. 3,19 mln. 41,26 mln. 3,21 mln. 3,14 mln. 136 mln. |
| Nettoschuld | 5,77K 6,68K 5,43K 4,95K 9,25K 631K 9,32K 64,32K 24,96K 323K 25,1K 24,55K 1,06 mln. | 295K 342K 278K 254K 474K 32,35 mln. 477K 3,29 mln. 1,28 mln. 16,54 mln. 1,29 mln. 1,26 mln. 54,33 mln. |
Werknemers
50
Sector
Farmaceutische producten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | € 1,140 | +0,44% | 23.000 |
| 01-09-26 | € 1,135 | -1,30% | 23.000 |
| 31-08-26 | € 1,150 | 0,00% | 21.000 |
| 28-08-26 | € 1,150 | +1,32% | 17.000 |
| 27-08-26 | € 1,135 | -0,44% | 8.000 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















