Koers Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.

Aandelen

ROVI

ES0157261019

Farmaceutische producten

OTC Markets Traded
Beurs gesloten - 17:35:02 04-11-2026 Nabeurs 17:51:01
63,75 EUR +0,87% Intraday-grafiek van Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. 63,98 +0,35%

Totale waarde: Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.

Marktkapitalisatie 3,23 mld. 3,62 mld. 2,97 mld. 2,7 mld. 5,06 mld. 343 mld. 5,19 mld. 35,44 mld. 14,26 mld. 181 mld. 13,58 mld. 13,29 mld. 573 mld. k/w-verhouding 2026 *
20x
k/w-verhouding 2027 * 19,1x
Bedrijfswaarde 3,23 mld. 3,61 mld. 2,96 mld. 2,69 mld. 5,06 mld. 342 mld. 5,18 mld. 35,39 mld. 14,24 mld. 181 mld. 13,56 mld. 13,27 mld. 573 mld. EV/omzet 2026 *
4,14x
EV/omzet 2027 * 3,56x
Vrij verhandelbaar
31,63%
Dividendrendement 2026 *
1,5%
Dividendrendement 2027 * 1,87%

Recentste transcriptie: Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.

1 dag+1,19%
1 week+4,00%
Lopende maand+1,92%
1 maand+11,74%
3 maanden+8,14%
6 maanden-19,71%
Lopend jaar+0,39%
1 week 59,35
Extreem 59.35
64,1
1 maand 56,85
Extreem 56.85
64,1
Lopend jaar 53,1
Extreem 53.1
86,7
1 jaar 53,1
Extreem 53.1
86,7
3 jaar 45,52
Extreem 45.52
94,8
5 jaar 35,2
Extreem 35.2
94,8
10 jaar 10,8
Extreem 10.8
94,8
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur - 27-07-2007
Financieel Directeur/CFO - 01-01-2001
Operationeel Directeur - -
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter - 17-07-2021
Directeur/Bestuurslid - 27-07-2007
Directeur/Bestuurslid - 27-07-2007
Datum Insider Type Hoofdpost Volume % marktkap. Belang
23/06/23 Koop

Bestuurder

1.000 0,0019%
13/04/22
Norbel Inversiones SL
VerkoopOnderneming 560.690 1,0000%
15/03/22
Norbel Inversiones SL
VerkoopOnderneming 2.803.448 5,0000%
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
+0,87%+4,00%+8,23%+33,76% 3,62 mld.
+1,32%+10,92%+57,58%+140,10% 1.255 mld.
+2,24%+0,37%+45,58%+79,32% 641 mld.
+1,06%+1,07%+33,88%+104,70% 505 mld.
+1,25%-0,73%+49,96%+66,94% 381 mld.
+2,45%+5,02%+76,48%+41,84% 357 mld.
+2,10%+3,90%+32,30%+59,38% 303 mld.
+1,92%+9,87%+11,94%+36,47% 286 mld.
+3,54%+5,17%+60,16%+74,17% 249 mld.
+3,51%+8,92%+40,98%+113,70% 208 mld.
Gemiddelde +1,96%+2,85%+41,71%+75,04% 418,88 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +1,82%+3,90%+48,15%+93,27%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 780 mln. 873 mln. 717 mln. 651 mln. 1,22 mld. 82,74 mld. 1,25 mld. 8,56 mld. 3,44 mld. 43,67 mld. 3,28 mld. 3,21 mld. 138 mld. 896 mln. 1 mld. 823 mln. 747 mln. 1,4 mld. 95 mld. 1,44 mld. 9,82 mld. 3,95 mld. 50,14 mld. 3,76 mld. 3,68 mld. 159 mld.
Nettowinst (verlies) 146 mln. 164 mln. 134 mln. 122 mln. 229 mln. 15,51 mld. 235 mln. 1,6 mld. 645 mln. 8,19 mld. 615 mln. 601 mln. 25,95 mld. 170 mln. 190 mln. 156 mln. 142 mln. 266 mln. 18,02 mld. 273 mln. 1,86 mld. 750 mln. 9,51 mld. 714 mln. 699 mln. 30,15 mld.
Nettoschuld -4,43 mln. -4,96 mln. -4,07 mln. -3,69 mln. -6,94 mln. -469 mln. -7,11 mln. -48,55 mln. -19,53 mln. -248 mln. -18,6 mln. -18,21 mln. -785 mln. -42,91 mln. -48,03 mln. -39,41 mln. -35,8 mln. -67,22 mln. -4,55 mld. -68,91 mln. -470 mln. -189 mln. -2,4 mld. -180 mln. -176 mln. -7,61 mld.
Voorlopige winst- en verliesrekening - Jaarlijks - Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.
Logo Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.
Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. is gespecialiseerd in het onderzoek, de ontwikkeling, de productie en de marketing van biologische geneesmiddelen en gespecialiseerde geneesmiddelen. De netto-omzet is als volgt verdeeld over de verschillende productfamilies: - receptplichtige geneesmiddelen (49%): bedoeld voor de preventie en behandeling van veneuze trombo-embolische aandoeningen, postmenopauzale osteoporose, spierpijn, tand- en mondinfecties, angina pectoris, artrose, enz.; - farmaceutische producten die in opdracht worden vervaardigd (44%); - diagnostische producten (7%): contrastmiddelen die worden gebruikt bij medische beeldvorming met magnetische resonantie, echografie of röntgenstraling. De groep biedt ook ziekenhuisproducten en receptvrije geneesmiddelen aan. De netto-omzet is als volgt verdeeld naar bron van inkomsten: verkoop van producten (95,4%) en verkoop van diensten (4,6%). De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Spanje (77%), Italië (5%), Duitsland (3%), Portugal (2%), Frankrijk (1%), Griekenland (1%) en overige (11%).
Werknemers
2.470
Datum Koers Variatie Volume
04-11-26 € 63,75 +0,87% 127.679
03-11-26 € 63,20 -0,16% 101.175
02-11-26 € 63,30 +1,20% 97.719
30-10-26 € 62,55 +1,62% 112.412
29-10-26 € 61,55 +0,41% 76.647
Trader
Beleggings
Globaal
Kwaliteit van de publicaties
ESG MSCI
BBB
MarketScreener Ratings - Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.
Verkoop
Consensus
Koop
Gemiddeld advies
Accumuleren
Aantal analisten
9
Laatste slotkoers
63,20EUR
Gemiddelde koersdoel
73,69EUR
Spread / Gemiddelde doel
+16,60%

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage

Afwijkingspercentage - Omzet - Kwartalen - Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A.
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers ROVI