Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Nederland
  4. Euronext Amsterdam
  5. Lavide Holding N.V.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    LVIDE   NL0010545679

LAVIDE HOLDING N.V.

(LVIDE)
Real Time Euronext Amsterdam  -  09:21 30-11-2022
0.3800 EUR   -2.56%
18/11Inflatievreugde op Damrak houdt aan
AM
16/11AEX blijft dicht bij huis
AM
16/11Lavide N : Lavide organiseert BAVA
PU
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Dagen
:
Uren
:
Minuten
:
Seconden
Vijfdaags koersverloop   Real-time koersen. Real Time Euronext Amsterdam - 30/11 09:21:03
24/11/2022 25/11/2022 28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 Datum
0.43(c) 0.44(c) 0.41(c) 0.39(c) 0.38 Koers
0.00% +2.33% -6.82% -4.88% -2.56% Variatie
8 324 2 361 20 986 31 246 6 655 Volume
0.43 0.42 0.44 0.412 0.383 Opening
0.43 0.44 0.44 0.412 0.383 Hoger
0.412 0.42 0.39 0.39 0.38 Lager
Prestaties
1 dag -2.56%
5 dagen -13.14%
1 week -11.63%
Lopende maand 0.00%
1 maand 0.00%
3 maanden -7.32%
6 maanden -9.52%
Lopend jaar -34.48%
1 jaar -38.71%
3 jaren 80.95%
5 jaren -51.28%
10 jaren -91.36%
Volumes Euronext Amsterdam
Dagvolume 6 655
Geschat dagvolume 25 341
Gem. dagvolume (20 daags) 11 593
Dagvolumeratio 2.19
Gem. dagvolume (20 daags) EUR 4 405.28
Gem. dagvolume (20 daags) USD 4 547.22
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 2 537 286
Recordvolume 2 1 912 258
Recordvolume 3 1 904 514
Basisgegevens
Aantal aandelen 5 724 655
Marktkapitalisatie EUR 2 232 615
Marktkapitalisatie USD 2 308 567
Percentage vrij verhandelbaar 56.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen EUR 1 292 305
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 1 333 943
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.38
0.44
1 maand 0.36
0.47
Lopend jaar 0.36
0.76
1 jaar 0.36
0.76
3 jaren 0.15
2.96
5 jaren 0.15
2.96
10 jaren 0.15
8.40
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.42
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.40
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.39
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.41
Price spread / (MMA5) 10.53%
Price spread / (MMA20) 5.92%
Price spread / (MMA50) 3.08%
Price spread / (MMA100) 6.82%
RSI 9 dagen 48.99
RSI 14 dagen 51.42
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
LAVIDE HOLDING N.V.-2.56%-13.14%-34.48%-38.71%80.95%2
HERCULES CAPITAL, INC.-0.07%-2.23%-15.43%-15.18%-2.09%1 811
HBM HEALTHCARE INVESTMENTS AG-0.21%5.80%-30.24%-31.25%12.35%1 732
OCTOPUS TITAN VCT PLC0.00%0.00%-13.93%-20.28%0.00%1 327
MOLTEN VENTURES PLC4.82%-9.40%-61.10%-57.19%-18.69%687
CION INVESTMENT CORPORATION0.87%0.97%-20.58%-28.76%--.--%575
VERUSA HOLDING A.S.2.52%5.17%142.97%152.20%627.64%474
OCTOPUS APOLLO VCT PLC0.00%0.00%1.71%-2.86%7.94%358
WOORI TECHNOLOGY INVESTMENT CO., LTD1.94%-1.76%-51.20%-55.40%67.04%262
BARONSMEAD SECOND VENTURE TRUST PLC0.00%0.00%-23.90%-25.31%-17.12%237
UNICORN AIM VCT PLC0.00%0.00%-44.26%-43.72%-15.58%229
PEMBROKE VCT PLC0.00%0.00%-5.24%-5.24%--.--%224
AUGMENTUM FINTECH PLC-0.06%19.24%-34.74%-34.11%-3.33%221
HARGREAVE HALE AIM VCT PLC0.00%-1.72%-35.49%-36.39%-13.26%206
DAOL INVESTMENT CO.,LTD.-1.20%-6.08%-51.85%--.--%--.--%186
PROVEN GROWTH & INCOME VCT PLC-0.21%0.00%-9.59%-10.36%-10.36%185
 Gemiddelde0.56%0.67%-16.86%-15.27%52.88%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.54%0.56%-16.19%-16.64%40.03%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
29-11-20220.4120.4120.3900.39031 246
28-11-20220.4400.4400.3900.41020 986
25-11-20220.4200.4400.4200.4402 361
24-11-20220.4300.4300.4120.4308 324
23-11-20220.4600.4700.4300.43014 643
22-11-20220.4400.4490.4400.4491 500
21-11-20220.4400.4400.4400.4401 000
Dagelijkse grafiek LAVIDE HOLDING N.V.
Duur : Periode :
Lavide Holding N.V. : Grafische technische analyse Lavide Holding N.V. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -32.76%
2021 61.11%
2020 80.00%
2019 -62.26%
2018 -31.17%
2017 -37.40%
2016 75.71%
2015 -44.44%
2014 -65.67%
2013 -29.42%
2012 -91.50%
2011 -47.06%
2010 -21.68%
2009 53.75%
2008 -65.71%
2007 -38.05%
2006 101.8%
2005 24.44%
2004 25.00%
2003 0.00%
2002 -75.17%
2001 -76.61%
2000 40.91%
1999 -46.43%
1998 -1.55%