Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. India
  4. Bombay Stock Exchange
  5. Linde India Limited
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    523457   INE473A01011

LINDE INDIA LIMITED

(523457)
  Rapport
slotkoers Bombay Stock Exchange  -  07-12-2022
3162.10 INR   +2.79%
14/11Linde India Limited rapporteert resultaten voor het derde kwartaal en de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
10/08Linde India benoemt nieuwe CFO
MT
08/08Oliegigant BP boort een proefboring in Texas voor koolstofvastlegging
MR
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Bombay Stock Exchange - 07/12
01/12/2022 02/12/2022 05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 Datum
3034.45 3114 3100.55 3076.15 3162.1 Koers
2003 3452 1275 1163 1507 Volume
-0.77% +2.62% -0.43% -0.79% +2.79% Variatie
Prestaties
1 dag 2.79%
5 dagen 4.21%
1 week 3.40%
Lopende maand 3.40%
1 maand 1.66%
3 maanden -6.08%
6 maanden 4.71%
Lopend jaar 26.95%
1 jaar 28.92%
3 jaren 407.2%
5 jaren 550.0%
10 jaren 699.9%
Volumes Bombay Stock Exchange
Dagvolume 1 507
Gem. dagvolume (20 daags) 2 432
Gem. dagvolume (20 daags) INR 7 690 227.20
Gem. dagvolume (20 daags) USD 93 513.16
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 3 639 808
Recordvolume 2 3 515 530
Recordvolume 3 2 685 932
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie INR 0
Marktkapitalisatie USD 3 182 008 594
Percentage vrij verhandelbaar 22.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen INR 60 887 260 020
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 740 389 082
KoersuitschietersKoers 
1 week 3 032.05
3 179.00
1 maand 3 000.00
3 290.25
Lopend jaar 2 458.10
4 192.35
1 jaar 2 291.00
4 192.35
3 jaren 378.00
4 192.35
5 jaren 378.00
4 192.35
10 jaren 210.55
4 192.35
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 3 097.45
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3 096.96
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 3 129.87
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3 292.33
Price spread / (MMA5) -2.04%
Price spread / (MMA20) -2.06%
Price spread / (MMA50) -1.02%
Price spread / (MMA100) 4.12%
RSI 9 dagen 63.60
RSI 14 dagen 57.05
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
LINDE INDIA LIMITED2.79%4.21%26.95%28.92%407.15%3 182
LINDE PLC-0.03%-0.14%-4.34%0.23%61.24%163 732
AIR PRODUCTS & CHEMICALS, INC.1.12%3.28%3.72%6.64%36.01%69 244
NIPPON SANSO HOLDINGS CORPORATION-0.32%-2.80%-13.41%-16.53%-11.40%6 932
HANGZHOU OXYGEN PLANT GROUP CO.,LTD.1.12%-2.58%32.06%32.59%212.79%5 518
AIR WATER INC.-1.15%-3.15%-12.67%-13.83%-3.48%2 605
JIANGSU NATA OPTO-ELECTRONIC MATERIAL CO., LTD.-2.01%0.22%-11.37%-18.04%226.65%2 512
SOL S.P.A.-0.56%-4.05%-15.37%-13.94%63.92%1 717
SUZHOU JINHONG GAS CO.,LTD.0.19%0.14%-24.13%-24.56%--.--%1 445
SICHUAN QIAOYUAN GAS CO.,LTD-1.00%-5.21%--.--%--.--%--.--%1 315
FOOSUNG CO., LTD.0.00%-7.78%-46.10%-43.02%66.00%874
REC SILICON ASA-1.65%0.22%-11.88%-21.00%641.78%677
PT ANEKA GAS INDUSTRI TBK0.43%3.56%53.80%64.08%298.29%452
HUBEI HEYUAN GAS CO.,LTD.2.94%2.67%-15.08%-7.50%--.--%444
WONIK MATERIALS CO.,LTD.1.31%-3.88%-12.57%-10.29%26.58%292
KOATSU GAS KOGYO CO., LTD.2.30%-0.46%-15.59%-15.48%-16.96%262
 Gemiddelde0.18%-1.33%-6.64%-5.76%133.45%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.26%0.56%-2.07%1.51%58.54%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
07-12-20223 072.553 179.003 066.003 162.101 507
06-12-20223 100.553 102.153 051.053 076.151 163
05-12-20223 134.653 138.703 080.003 100.551 275
02-12-20223 039.303 148.953 032.053 114.003 452
01-12-20223 051.053 062.653 021.003 034.452 003
30-11-20223 074.753 074.753 027.403 058.151 058
29-11-20223 010.153 082.003 010.153 070.351 338
Dagelijkse grafiek LINDE INDIA LIMITED
Duur : Periode :
Linde India Limited : Grafische technische analyse Linde India Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 26.95%
2021 156.4%
2020 46.64%
2019 -2.82%
2018 27.75%
2017 50.55%
2016 11.99%
2015 -28.66%
2014 34.96%
2013 -12.97%
2012 40.65%
2011 -21.26%
2010 93.64%
2009 33.61%
2008 -35.15%
2007 22.70%
2006 -2.24%
2005 173.8%
2004 19.96%
2003 94.72%
2002 42.09%
2001 -63.32%
2000 0.00%
1999 0.00%