Koers LSL Property Services plc
Aandelen
LSL
GB00B1G5HX72
onroerend goed diensten
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
London S.E.
17:35:19 05-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 272,00 GBX | +2,26% |
|
+5,02% | +3,42% |
| 22/09 | LSL Property Services plc, H1 2026 Earnings Call, Sep 22, 2026 | |
| 15/09 | BEDRIJFSRESULTATEN: Winst everplay daalt, Harworth snijdt fors in de kosten | AN |
| Marktkapitalisatie | 262 mln. 352 mln. 314 mln. 287 mln. 493 mln. 33,3 mld. 506 mln. 3,45 mld. 1,38 mld. 17,63 mld. 1,32 mld. 1,29 mld. 55,64 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
11,1x | k/w-verhouding 2027 * | 10,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 231 mln. 311 mln. 277 mln. 253 mln. 435 mln. 29,37 mld. 447 mln. 3,04 mld. 1,22 mld. 15,56 mld. 1,17 mld. 1,14 mld. 49,09 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,22x | EV/omzet 2027 * | 1,13x |
| Vrij verhandelbaar |
83,43% | Dividendrendement 2026 * |
4,29% | Dividendrendement 2027 * | 4,17% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
London S.E.
| LSL | Vertraagde tijd | |
CBOE
| LSL | Real Time |
Recentste transcriptie: LSL Property Services plc
| 13/04 | Bernstein verlaagt advies Wizz Air en easyJet | AN |
| 10-05-24 | UBS verhoogt Trainline, verlaagt Kingspan | AN |
| 1 dag | +2,26% | ||
| 1 week | +5,02% | ||
| Lopende maand | +5,43% | ||
| 1 maand | +9,68% | ||
| 3 maanden | +9,68% | ||
| 6 maanden | +23,64% | ||
| Lopend jaar | +3,42% |
| 1 week | 253 | 272 | |
| 1 maand | 244 | 272 | |
| Lopend jaar | 204 | 282 | |
| 1 jaar | 204 | 282 | |
| 3 jaar | 204 | 355 | |
| 5 jaar | 204 | 450 | |
| 10 jaar | 143,5 | 512 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Adam Castleton
CEO | Algemeen Directeur | 62 | 01-05-2025 |
David Tilak
DFI | Financieel Directeur/CFO | 49 | 12-01-2026 |
Saad Hassanuddin
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 01-07-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Adam Castleton
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 28-04-2016 |
Darrell Evans
CHM | Voorzitter | 57 | 27-02-2024 |
| Directeur/Bestuurslid | 50 | 01-09-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/09/26 | Koop | Bestuurder | 2.452 | 0,0025% | ||
| 5/08/26 | Koop | Bestuurder / senior manager | 60 | 0,0001% | ||
| 5/08/26 | Gratis | Bestuurder / senior manager | 12 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,26% | +5,02% | +8,80% | +11,02% | 352 mln. | ||
| -3,46% | +6,29% | -8,93% | +81,93% | 40,67 mld. | ||
| +1,24% | +8,07% | +18,69% | +24,09% | 21,22 mld. | ||
| -4,13% | +6,28% | +30,61% | +153,77% | 17,83 mld. | ||
| +4,62% | +7,67% | +6,47% | +37,20% | 11,71 mld. | ||
| +2,94% | +3,81% | -7,89% | -20,20% | 9,29 mld. | ||
| -9,72% | -2,55% | -55,40% | -13,11% | 7,65 mld. | ||
| -1,75% | +5,69% | -2,34% | +7,54% | 6,51 mld. | ||
| -2,87% | -0,38% | -38,18% | +0,74% | 5,03 mld. | ||
| -2,09% | -6,66% | -26,11% | +21,93% | 3,43 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,22% | +6,23% | -7,43% | +30,49% | 12,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,66% | +8,91% | -1,10% | +55,50% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 190 mln. 256 mln. 228 mln. 208 mln. 358 mln. 24,16 mld. 367 mln. 2,5 mld. 1 mld. 12,8 mld. 960 mln. 939 mln. 40,38 mld. | 194 mln. 262 mln. 233 mln. 213 mln. 366 mln. 24,74 mld. 376 mln. 2,56 mld. 1,03 mld. 13,1 mld. 983 mln. 962 mln. 41,34 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 24,17 mln. 32,56 mln. 29,02 mln. 26,54 mln. 45,56 mln. 3,08 mld. 46,79 mln. 319 mln. 127 mln. 1,63 mld. 122 mln. 120 mln. 5,14 mld. | 26,38 mln. 35,53 mln. 31,66 mln. 28,96 mln. 49,72 mln. 3,36 mld. 51,06 mln. 348 mln. 139 mln. 1,78 mld. 133 mln. 131 mln. 5,61 mld. |
| Nettoschuld | -30,81 mln. -41,5 mln. -36,98 mln. -33,83 mln. -58,07 mln. -3,92 mld. -59,64 mln. -406 mln. -163 mln. -2,08 mld. -156 mln. -152 mln. -6,55 mld. | -41,84 mln. -56,36 mln. -50,23 mln. -45,94 mln. -78,87 mln. -5,33 mld. -80,99 mln. -552 mln. -221 mln. -2,82 mld. -212 mln. -207 mln. -8,9 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 05-11-26 | GBX 272,00 | +2,26% | 88.898 |
| 04-11-26 | GBX 266,00 | +3,91% | 52.552 |
| 03-11-26 | GBX 256,00 | -1,16% | 73.732 |
| 02-11-26 | GBX 259,00 | +0,39% | 86.507 |
| 30-10-26 | GBX 258,00 | -0,39% | 58.559 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















